Eko Aktywator Paliw – zmniejsza zużycie paliwa

#225#226#TabelaZdrowiaTF

HarmonyH2O

#225#

Opakowanie: Ekoaktywator standard

Cena: 800 zł

#226#

Opakowanie:  Ekoaktywator XL

Cena: 1200 zł

 

Ekoaktywator

Urządzenie oszczędzające do 25% kosztów paliwa montowane pod zbiornikiem paliwa.

 

[box type=”bio”]

Co to jest Ekoaktywator?

Ekoaktywator to urządzenie optymalizujące efektywność spalania paliwa działające bezpośrednio na jego strukturę organiczną. Montuje się go pod zbiornikiem paliwa. Instalacja jest prosta i nie wiąże się z utratą gwarancji pojazdu a efekty widoczne natychmiast po zainstalowaniu.

Aktywator do paliw opracowany na podstawie najnowszej technologii właściwości wody kwantowej. Porządkuje molekuły paliwa w układzie heksagonalnym co skutkuje zmniejszeniem dawki potrzebnego do jazdy samochodem. W przeprowadzonych testach na zużycie paliwa w różnych samochodach otrzymano wynik od 10%-25%. Aktywator montuje się pod zbiornikiem paliwa przy pomocy zestawu montażowego sprzedawanego wraz z aktywatorem.

Jak działa Eko Aktywator paliw ?

Ponieważ paliwa do wszelkich silników spalinowych są pochodnymi ropy naftowej, to różnią się zawsze swoim składem, w zależności od źródła tej ropy. Ale zawsze wspólną ich cechą jest moment dipolowy cząstek składających się na dane paliwo. On będzie różny dla różnych paliw, ale dla nas istotnym jest, że w ogóle występuje. Dzięki temu jesteśmy w stanie uporządkować cząstki paliwa i poprawić skuteczność ich spalania. Teoretycznie ze względu na ciężar cząstek powinny one porządkować się najtrudniej dla paliw „dieslowskich” potem w szeregu są benzyny a następnie gaz LPG czy CNG. I rzeczywiście. Testy wskazują, że duże oszczędności osiągamy już dla oleju napędowego (od 10% do 15%), ale największe dla gazu LPG. Nawet 22%. Zastosowana przez nas

Technologia Active Water (HarmonyH₂O), czyli oddziaływania właściwą strukturą wody znajdującą się w Eko aktywatorze na cząstki paliwa w zbiorniku, pozwala skutecznie udoskonalić paliwo na drodze fizycznej i zdecydowanie poprawić jego spalanie. Dzięki zastosowaniu Eko aktywatora paliw osiągamy bardzo duże oszczędności we wszystkich pojazdach i maszynach napędzanych silnikiem spalinowym.
Oosbowe wym śred 11,4 cm gr 1,9 cm
Cięzarówki średnica 14 cm gr 2,5 cm

Przystosowany do temparatury – 30 stopni.
Eco Aktywator do paliw występuje w 2 wersjach:
Samochody osobowe i vany cena 800 zł
Samochody ciężarówki i Tiry 1200 zł (w przypadku dwóch zbiorników trzeba montować 2 aktywatory)
zamontowany_ekoaktywator

 

 • Skuteczność. Potwierdzona w długotrwałych testach przeprowadzonych na wielu rodzajach pojazdów.
 •  Efekty widoczne zaraz po zainstalowaniu. Silnik od razu staje się bardziej elastyczny i lepiej pracuje.
 • Możliwość zastosowania we wszystkich rodzajach silników spalinowych
  bez ograniczeń, w tym zasilanych: olejem napędowym, benzyną, akoholem , LPG, CNG.
 • Łatwość instalacji. Zainstalowanie urządzenia zabiera zaledwie kilka minut. Instalacja nie wiąże się z ingerencją w podzespoły samochodu. Nie tracisz gwarancji producenta.
 • Kwota wydana na zakup ekoaktywatora zwraca się po kilku miesiącach. W zależności od rodzaju zasilania silnika i intensywności użytkowania pojazdu.
EkoAktywator do paliw został opracowany na podstawie najnowszej technologii opartej o kwantowe właściwości wody. Porządkuje molekuły paliwa w układzie heksagonalnym. W przeprowadzonych testach (olej napędowy, benzyna, gaz LPG) otrzymano wynik od 10% do 25% zmniejszenia jego zużycia. EkoAktywator montuje się pod zbiornikiem paliwa przy pomocy specjalnej taśmy. Paliwa do silników spalinowych są pochodnymi ropy naftowej, dlatego różnią się zawsze swoim składem, w zależności od źródła ropy. Ich wspólną cechą jest moment dipolowy cząstek składających się na dane paliwo. Jest on różny dla różnych paliw, ale dla nas istotnym jest, że w ogóle występuje. Dzięki temu jesteśmy w stanie uporządkować cząstki paliwa i poprawić skuteczność ich spalania. Ze względu na ciężar cząstek najtrudniej „porządkują się” te w paliwach dieslowskich, potem w szeregu są benzyny, a następnie gaz LPG czy CNG. Zastosowana przez nas technologia Active Water HarmonyH₂O, czyli oddziaływania właściwą strukturą wody znajdującą się w Ekoaktywatorze na cząstki paliwa w zbiorniku, pozwala na drodze fizyczne skutecznie udoskonalić paliwo a przez to zdecydowanie poprawić jego spalanie. Dzięki zastosowaniu Ekoaktywatora osiągamy bardzo duże oszczędności we wszystkich pojazdach i maszynach napędzanych silnikiem spalinowym. Testy wskazują, że dla oleju napędowego oszczędności sięgają od 10 do 15% a dla gazu nawet 22%.
 • O ile istnieje uchyl lub zdemontuj osłonę zbiornika paliwa znajdującą się na jego spodzie.
 • Oczyść i odtłuść spód zbiornika paliwa najlepiej w jego środkowej części. Będzie to miejsce mocowania ekoaktywatora.
 • Odklej czerwone paski zabezpieczające taśmę klejącą i przyklej urządzenie do wcześniej odtłuszczonej powierzchni.
 • Zamontuj osłonę zbiornika paliwa. Właśnie zakończyłeś instalację ekoaktywatora!

Ford transit 2.2 litra (ON)9 litr. Spadło do 6.2 litra. Co prawda zmienił się kierowca, na jeżdżącego bardziej ekonomicznie ale różnica bardzo duża. Spokojnie mogę zapewnić, że 10% zmniejszenia zużycia jest zawsze.

Andrzej. Właściciel piekarni

Roczne przebiegi rzędu 40-45.000 km. Auto Peugeot 508 diesel. W mieście spalanie spadło z 7.5 do 6.5 litra. (spadek o 13%).W trasie z 6 do 5.1. (spadek o 15%).

Bogdan.  Przedsiębiorca

Auto Skoda Octavia 1.6 LPG. Przeciętnie przejeżdżałem na zbiorniku gazu 350-370 km. Teraz, po zamontowaniu ekoaktywatora – 430 a nawet 450 km. Polecam

Mirosław

Mercedes klasy V z silnikiem 3.0 V6 diesel. Jeżdżę szybko i dużo. Auto przeciętnie paliło 13 litrów oleju napędowego na 100 km. Po założeniu EkoAktywatora – 11 litrów. Co daje 15.4% oszczędności. Szczerze polecam.

Ryszard

Peugeot Partner. 1.6 HDI. Po zamontowaniu ekoaktywatora (przyklejeniu do zbiornika) spalanie „autostradowe” z 7.5 spadło do 6.5 litra ON.

Jacek Przedsiębiorca

Urządzenie oszczędzające do 25% kosztów paliwa montowane pod zbiornikiem paliwa. Do zastosowania w pojazdach osobowych lub ciężarowych do 3,5t  zasilanych olejem napędowym, benzyną LPG lub CNG. Gwarantujemy skuteczność działania.

Urządzenie oszczędzające do 25% kosztów paliwa montowane pod zbiornikiem paliwa. Do zastosowania w pojazdach ciężarowych powyżej 3,5t. Urządzenie zaprojektowane dla zbiorników paliwa do 300l. W przypadku większych zbiorników aby uzyskać oszczędności należy zastosować jeden aktywator na 300l pojemności zbiornika.

Tagi:

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy