Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Zdrowa woda

Woda wzorcowa

O tym, czym jest woda wzorcowa, czyli żywa woda w pełni.

woda Wzorcowa

Woda żywa. Ułożona w ładne ortoklastry. Gdy myślimy pozytywnie woda ta zmienia kształt w kierunku wody żywej lub non stop jest żywa. Myśli zmieniają strukturę wody oraz nasze emocje.

Tak BÓG pokazuje nam drogę w kierunku czynienia dobra, bycia wdzięcznym oraz życia tak aby wszystko miało swoje źródło w miłości. Poniżej w dalszej części artykułu zobaczą państwo inne zdjęcia cząsteczki wody, która powstała pod wpływem różnych słów, emocji i muzyki. Woda ma pamięć. Zapamiętuje wszystko co spotyka na swojej drodze.

Woda z kranu ma max 6 % ortoklastrów. Aby można było mówić o niej, że jest wodą żywą ( strukturalną heksagonalną ) powinna mieć więcej ortoklastrów niż paraklastrów. Wodę żywą od 60 % do 90 % ortoklastrów mona uzyskać za pomocą technologi m.in. technologii Living water

heart_PNG703 (2)

Woda to nawet 75% naszego ciała

Parametry wody idealnej dla każdego stworzenia

"Więcej jest tajemnic w jednej kropli wody, aniżeli na całym firmamencie niebieskim"

(Galileusz)

woda

Struktura wody

Woda powinna mieć strukturę wody heksagonalną. taka woda otacza nasze komórki. Woda inna musi stać się strukturalna aby się wchłonęła do komórek poprzez ciśnienie osmotyczne. Jak można zauważyć niektóre  kwiatki nie zakwitną nigdy jak nie dostaną wody tzw. "żywej".

Czystość wody

Technologia 'odwróconej osmozy" daje wodę idealnie czystą . Wielkość cząsteczki wody to 0,1 nm. Takiej samej wielkości są otwory na membranie osmotycznej. Tym samym technologia ta nie przepuszcza bakterii i wirusów

 Najmniejsze cząsteczki na świecie

Ujemny REDOX

Tylko wodór dociera do mitochondriów komórek i likwiduje wolne rodniki HYDROKSYLOWE. Antyoksydanty roślinne tego inie potrafią. Dodatkowo likwidują one też tzw. "dobre wolne rodniki" Wodór niszczy tylko wolne rodniki Hydroksylowe, czyli te, które rozwalają nasze komórki i przyspieszają starzenie.

PH

PH wody na uzdrowiskach jest na poziomie 7,5 do 9,5.Pijąc wodę, która ma PH powyżej 7,35 jest alkaliczna. 

Jeśli nasz organizm jest alkaliczny, nasze białek i czerwone krwinki ładnie transportują tlen do komórek. Gdy jemy jedzenie, które ma PH kwasowe, tlen jest wolniej transportowany do komórek.

W zasadowym stanie organizmu nie można chorować na choroby wirusowe, a rak może się tylko cofać ( Dr Coldwell, Stanisław Szczepaniak )

Jony ujemne

Równowaga = 30% jonów dodatnich / 70% jonów ujemnych.

Mechanizm odtwarza zjawiska mające miejsce w wodzie,w warunkach naturalnych

  • Wir = rzeka
  • Wytwarzanie jonów ujemnych = wyładowania elektryczne w czasie burzy
  • Światło = Ruch Ziemii i Słońca

 

Minerały

Jeżeli mikroelementy i pierwiastki śladowe występujące w wodzie, mają pochodzenie naturalne wówczas są właściwie przyswajane przez organizm i spełniają swoją funkcję.

01

systematyczność

Picie wody systematycznie pozwala nam niedoprowadzanie do odwodnienia. Gdy czujemy pragnienie to oznacza, że jesteśmy odwodnienie i nasz organizm zaczyna walczyć o przetrwanie , spowalnia metabolizm, zaczyna nam szybciej bić serce, skra się tym samym życie nasze. Następuje stres dla organizmu. Aby do tego nie doprowadzać pijmy sobie odpowiednią ilość wody codziennie systematycznie co godzinę.

02

Jakość

Idealnie czysta woda, 

Wolna od: lamblii, bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, patogenów, pasożytów i nieprzyswajalnych minerałów jest możliwa za pomocą technologii stworzonej przez NASA - "odwróconej osmozy"
Technologia ta ma sitka na membranie osmotycznej wielkości cząsteczki wody, czyli 0,1 nm.

03

Ilość

Armia USA oszacowała godzinowe pobieranie wody w odniesieniu do kategorii ciepła i stwierdziła również, że spożycie płynów nie powinno przekraczać 1,03 litra/godz. lub 11,35 litra/dzień.

Osoby w warunkach stresu termicznego i fizjologicznego należy zwrócić szczególną uwagę na sól płynną i całkowitą (sód spożycie chlorku), przy zapotrzebowaniu na sól w zakresie od 2 do 4 gramów dziennie w chłodnym środowisku i do 6-12 gramów dziennie w bardzo gorącym środowisku.

Hiponatremia może być śmiertelną konsekwencją nieodpowiednie spożycie soli w tych warunkach.

Odwodnienie

Odwodnienie jest najczęstszą przyczyną zmniejszonej wydajności i wytrzymałości podczas ćwiczeń. Co 1 procent odwodnienia organizmu przyspiesza pracę naszego serca o 5 uderzeń. Wynika to ze zmniejszenia objętości osocza i przepływu krwi przez mięśnie, co prowadzi do wzrostu ich zmęczenia, a także zmniejszenia przewodnictwa nerwowego. Dzięki odpowiedniemu nawodnieniu serce nie musi tak ciężko pracować, aby pompować krew, a tlen i składniki odżywcze mogą być transportowane bardziej skutecznie do mięśni. Warto wiedzieć, że niedobór zaledwie 1 szklanki wody (250 ml) w skali dziennej zmniejsza metabolizm o 3 procent, więc jeśli ćwiczysz, ponieważ chcesz schudnąć, powinieneś również wziąć to pod uwagę.

Woda DILEKA

Poniżej polecane urządzenia aby zapewnić sobie dobrą wodę do picia zawsze i wszędzie

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Total (0)
Porównać
0