WYJAŚNIONIE OSCYLATORA LAKHOVSKY’ego – krzesło

WYJAŚNIONIE OSCYLATORA LAKHOVSKY’ego – krzesło

Lakhowsky

WYJAŚNIONIE OSCYLATOR LAKHOVSKY MULTIWAVE (MWO)

George (Georges) Lakhovsky był naukowcem na początku XX wieku, który odkrył związek między złym stanem zdrowia a niskim przewodnictwem gleby. Napięcie między jonosferą a Ziemią wynosi kilkaset tysięcy woltów. Może to być na przykład kilkaset woltów na metr do 10 000 woltów na metr w czasie burzy. Aby dodatni potencjał elektrostatyczny jonosfery mógł prawidłowo uziemić Ziemię, ziemia musi być wystarczająco przewodząca.

Wszystkie żywe istoty rosną i kwitną w tym polu elektrycznym, ale w dzisiejszych czasach gumowych podeszew butów, betonowej dżungli, chronicznego życia w środku itp. Nie jesteśmy właściwie uziemieni i nie rozwijamy się tak, jak powinniśmy.

Niektóre z pierwszych testów przeprowadzonych przez Lakhovsky’ego dotyczyły roślin, które miały na nich niepożądane wzrosty z różnych dolegliwości. Odciął kilka miedzianych pierścieni i umieścił je wokół podstawy rośliny, a po kilku miesiącach wzrosty opadły, a rośliny normalizowały się.

Istnieje wiele częstotliwości, które naturalnie występują wokół nas przez cały czas. Jakakolwiek częstotliwość ma długość fali, która jest taka sama jak długość pierścienia miedzianego lub ułamek długości fali, pierścień ten rezonuje / wibruje przy tej częstotliwości i roślina na tym skorzysta.

Później rozwinął tę koncepcję, aby stworzyć maszynę, która jest bardzo głęboka pod względem implikacji tego, co może dostarczyć.

Jeśli jesteśmy w stanie mieć maszynę, która może wytwarzać ładunek elektrostatyczny o wysokim napięciu, przemieszcza się przez obiekt do ziemi, wówczas możemy replikować nie tylko zdrową jonosferę do uziemionego środowiska elektrycznego, możemy podnieść go o wiele poziomów powyżej, aby uzyskać optymalną wartość wyniki.

CO TO JEST LAKHOVSKY MWO?

George Lakhovsky zaczął opracowywać system o właściwościach podobnych do Tesli. Miał cewki podwyższające wysokie napięcie, które były pulsowane przez transformator wysokiego napięcia, który ładował kondensatory i były one rozładowywane przez iskiernik, aby wytwarzać szybkie impulsy częstotliwości radiowych.

Impulsy te zostały wysłane do koncentrycznych anten pierścieniowych, które nie są ze sobą połączone elektrycznie. Są tylko sprzężone pojemnościowo i nie są zwartymi pierścieniami, mają szczeliny. Pamiętaj o koncepcji pierścienia wokół rośliny, każda długość miedzi ma swoją własną częstotliwość rezonansową opartą na długości fali lub ułamkowej długości fali.

Ponieważ impulsy o wysokiej częstotliwości i wysokim napięciu są wysyłane do pierścieni, istnieje szeroki zakres częstotliwości, które są nadawane oprócz częstotliwości pierwotnej, dla której nastrojone jest urządzenie, która wynosi od 700 kHz do 1 MHz – głównie w paśmie radiowym AM .

LAKHOVSKY PATENTUJE MWO

George Lakhovsky rzeczywiście opatentował swój wynalazek, ale było bardzo wcześnie, zanim rozwinął go do ostatecznej ewolucji, którą udostępniamy. Ponadto każdy wielki wynalazca zachowuje dla siebie trochę know-how z zastrzeżonych powodów. Wiele osób przez lata próbowało odtworzyć Lakhovsky MWO, ale nie udało się go przybić, ponieważ większość próbuje powtórzyć jego schemat patentowy.

Nie oznacza to, że nie ma korzyści, ponieważ jest do pewnego stopnia. Jednak dopiero około roku 2008 odkryto ukoronowanie Lachowskiego. Niedługo do tego dojdziemy.

Eric Dollard testuje MWO z pierścieniami kondensatora

Bob Beck, płodny badacz nauk o energii alternatywnej i uzdrawianiu, jest kimś, kto rozpoczął rozmowę o MWO Lachowskiego, kiedy mało kto o tym wiedział. Jedna rzecz doprowadziła do innej, a nawet George Van Tassel, który stworzył Integratron, oparł swój budynek i jego działanie elektryczne na badaniach MWO Lachowskiego. Bob Beck poznał niektórych, którzy byli zaangażowani w Borderland Sciences Research Foundation, którzy mieli takich członków, jak Peter Lindemann i inni, którzy sprzedawali artykuły, książki i urządzenia w oparciu o najlepsze dostępne informacje w tym czasie. Eric Dollard był również członkiem Borderland i był także ostatnim inżynierem, którego zadaniem było zrealizowanie planów George’a Van Tassel przy pomocy Integratron.

Około 2008 r. W Europie kilku inżynierów było podłączonych do kogoś, kto miał skrzynie z oryginalnymi maszynami Lakhovsky MWO. Były to ukoronowanie Lachowskiego, który osiągnął legendarne wyniki, a tajemnica miała być wkrótce znana. Został on poddany inżynierii wstecznej, a pierwszą osobą, która zbudowała te jednostki i podała je do publicznej wiadomości, była Chorwacja – ktoś, kto był inżynierem i rzemieślnikiem. 

Są zbudowane poprawnie, ale są bardzo duże i nieporęczne, ponieważ są zbudowane w duchu MWO z początku XX wieku i są bardzo drogie. Znajomy w Seattle kupił jeden, a zanim go otrzymał, koszt wyniósł około 25 000,00 USD. Producent twierdzi, że w rzeczywistości był on bliższy 18 000,00 USD – nie możemy go zweryfikować w żaden sposób, ale co najmniej 18 000 USD. Jeśli chcesz czegoś, co wygląda bardziej podobnie do oryginalnego urządzenia, to jest to, co trzeba. Jednak nasz przyjaciel przyniósł go do naszego sklepu, aby przetestować, a moc wyjściowa nie jest bliska mocy VRIL MWO.

Niedługo potem ktoś z północnego środkowego zachodu zaczął produkować te systemy na podstawie tych samych informacji. Konstruktor produkuje prawdopodobnie jedną maszynę na miesiąc i kosztuje prawie 5000,00 USD. Ale są w drewnianym pudełku, niektóre części cewek są wydrukowane w 3D, itp. Cewki i anteny są ustawione na stojaku w taki sposób, że są bardzo ciężkie i wkrótce się przewrócą. Filtr linii wysokiej częstotliwości wewnątrz modulatora impulsów był niepoprawnie podłączony i za każdym razem, gdy był włączany, telefony bezprzewodowe, routery i inna elektronika w domu szalały. 

Wiemy, że jest to prawdą, ponieważ to Peter Lindemann miał tę maszynę od kilku lat i problemy te utrzymywały się, dopóki sam nie dokonał ponownej instalacji w celu rozwiązania problemu poprzez umieszczenie filtra linii tam, gdzie powinien. Nawet z filtrem liniowym tego rodzaju maszyna nie powinna znajdować się w drewnianym pudełku, jeśli jest sprzedawana publicznie. Jeśli sam je tworzysz na własny użytek, to jedno, ale sprzedawanie ich innym to zupełnie inna sprawa.

Peter korzystał z tej maszyny od dłuższego czasu, miał ją w sklepie Paula Babcocka, aby inni mogli ją wypróbować, a Paul postanowił stworzyć własną, aby mógł doświadczyć i studiować ją na dłuższą metę. Paul używał go przez półtora roku i zebrał ogromną ilość danych na temat tego, jak się zachowywał i co dla niego zrobił, co opisał w swojej prezentacji zatytułowanej The Universal Medium .

Domowe piwo Paula MWO zbudowane według prawdziwych specyfikacji Lachowskiego znajduje się na zdjęciu po lewej stronie. Eric Dollard i Paul Babcock rozmawiają w sklepie.

Byliśmy tak zaskoczeni, jak dobrze to działało i co zrobił Paulowi, jego przyjaciołom i rodzinie, że postanowiliśmy maksymalnie ułatwić ludziom oddanie tych maszyn w ręce, czego nigdy wcześniej nie dokonano w historii znaczący poziom i tak zaczęliśmy. Osobista budowa Paula i prawdziwe specyfikacje MWO Lachowskiego były inspiracją do projektu, który trwa do dziś.

PRZYWRÓCENIE MWO DO XXI WIEKUKiedy mieliśmy okazję zorientować się na wszystkie informacje, Eric Dollard, współczesna Tesla, opracował prototyp modelu produkcyjnego, na którym oparte są wszystkie nasze modele produkcyjne. Większość obróbki i produkcji wykonał Jeff Moe. Możesz to zobaczyć w filmie u góry tej strony, na którym Eric montuje modulator impulsów z dużą prędkością do przodu. To był film, który został wydany, gdy potrzebne były dodatkowe środki na rozwój i nie mieliśmy wyboru, jak sprzedać oryginalną jednostkę. Oferujemy wideo dla potomności.

Jeśli potrzebujesz urządzenia zaprojektowanego w duchu wojskowego modulatora impulsów autorstwa Erica Dollarda, wiodącego na świecie autorytetu w zakresie technologii Tesli, ze wszystkimi właściwymi praktykami ekranowania i uziemienia w kompaktowym urządzeniu, które jest nie tylko eleganckie i proste bardzo rozsądna cena i kunszt wykonania na najwyższym poziomie, to trafiłeś we właściwe miejsce.

MODULATOR IMPULSU

Modulator impulsów jest sercem Lakhovsky Multiwave Oscillator (MWO). Moc ścienna przechodzi przez niektóre filtry do zmiennego transformatora prądu przemiennego. To doprowadza regulowane napięcie do transformatora wysokiego napięcia, który ma moc wyjściową przechodzącą przez niektóre dławiki filtrów, które zapobiegają powrotnemu szumowi RF do transformatora, aby zapobiec jego wypaleniu. Dławiki zasilają iskiernik i układ kondensatorów, który następnie dostarcza tę moc do cewek rezonatora o podwyższonym napięciu.

Eric Dollard zaprojektował układ wnętrza modulatora impulsów. Ze względu na szerokie opanowanie przez Erica urządzeń o wysokim napięciu i wysokiej częstotliwości, nasz modulator impulsów jest wyjątkowy, ponieważ sekcja niskiego napięcia i wysokiego napięcia wewnątrz są oddzielone i ekranowane od siebie. Zaawansowani inżynierowie wiedzą, że jest to standardowa praktyka, ale nie ma innych MWO, które są wykonane z tą funkcją. Jest to funkcja, której nie ma żadne inne MWO.

Powodem, dla którego jest to ważna cecha, jest to, że dowolny z elementów sekcji wysokiego napięcia o wysokiej częstotliwości, emisja iskiernika itp. Może łatwo indukować szum w elementach niskiego napięcia. Każdy drut składowy niskiego napięcia jest anteną, która może odbierać emisje o wysokiej częstotliwości. Zapobieganie lub ograniczanie tego do absolutnego minimum wydłuża żywotność komponentów niskiego napięcia, redukuje szumy, które mogą wracać do gniazdka ściennego, a ogólne ekranowanie w obudowie ogólnie znacznie zmniejsza znaczną część emisji hałasu RF.

Iskiernik jest również regulowany, co zmienia częstotliwość iskiernika i moc impulsu prądowego.

MODULATOR PULSU JEST UNIWERSALNY

 W późniejszym czasie zaoferujemy zrównoważony układ cewek, abyś mógł przeprowadzać eksperymenty Tesli z tym samym modulatorem impulsów. Odnosi się to do pokazów wyjściowych wysokiego napięcia, replikujących technologię generatora kosmicznego indukcji Erica Dollarda i innych powiązanych systemów.

Cewki są zaprojektowane ze skutecznymi materiałami dielektrycznymi (izolatorami) w celu zablokowania wysokiego napięcia w zespole cewki, tak aby maksymalna ilość napięcia mogła być skierowana na anteny. Jakakolwiek utrata lub wyciek nastąpi w zespole cewki, oznacza stratę, która nie dotrze do anten.

Materiały z tworzywa sztucznego dobiera się tak, aby nie nagrzewały się również za pomocą pól pulsacyjnych o wysokiej częstotliwości i wysokim napięciu.

Uzwojenia cewki są również pomalowane 10 powłokami Super Corona Dope , która jest najlepszą dostępną w branży powłoką z drutu, która zapobiega utracie i wyciekowi korony i utrzymuje przewody w dobrym stanie przez wiele lat.

Napięcie wyjściowe tych cewek wynosi maksymalnie 250 000 do 300 000 woltów, ale zwykle nie trzeba tak mocno naciskać urządzenia. Większość użytkowników preferuje ustawienie natężenia Variac na około 50% z ustawieniem iskiernika na 50%.

ANTENY

Antena MWO

Właściwa produkcja anteny jest sztuką i nauką, które są najtrudniejszymi elementami do wykonania w systemie MWO. Klasycznie anteny są związane sznurkiem / sznurkiem. Jedną z myśli jest to, że w najmniejszym stopniu zakłóca częstotliwości pulsujące na antenach.

 Antena jest nieco nieporęczna, gdy jest połączona ze sznurkiem, łatwo ulega uszkodzeniu podczas transportu, bardzo chwieje się, gdy / jeśli zostanie uderzona, a jeśli konstrukcja anteny / stojaka przewróci się, istnieje duże ryzyko uszkodzenia strun i będą musiały zostać ograniczone na własny koszt właściciela.

Używamy pasków HDPE do trzymania anten razem – HDPE jest doskonałym dielektrykiem (izolatorem elektrycznym), a także jest odporny na karbonatyzację w przypadku, gdy ktoś podekscytuje się wytwarzaniem iskier na swoich antenach. Jeśli nastąpi zwęglenie plastiku, wówczas staje się on przewodzący, a pierścienie łatwiej iskrzą od jednego do drugiego zgodnie z pozostawionym śladem węgla. Paski są mocniejsze niż sznurek, bardziej wytrzymałe, utrzymują antenę w stanie nienaruszonym podczas transportu i istnieją inne oczywiste korzyści. Na poziomie inżynieryjnym ustaliliśmy z Ericem Dollardem, że dopóki całkowita szerokość wszystkich czterech par pasków (przód i tył) jest mniejsza niż 1% całkowitego obwodu anteny, nie oferuje znaczącej zmiany częstotliwości pracy MWO .

Anteny są wykonane z miedzi i są drobiazgowo wygięte w bardzo surowych specyfikacjach, aby pasowały do ​​specyfikacji własnego modelu BV2 autorstwa Lakhovsky’ego. Dopasowaliśmy je obok siebie do wspomnianego wyżej modelu europejskiego i jest całkiem niewiarygodne, że są praktycznie IDENTYCZNE pod względem szerokości rur i odstępów. Odsunęliśmy pasek do europejskich i tak naprawdę na nich zadziała! Konstruowanie tego rodzaju doskonałości na podstawie szczegółów z raportu bez posiadania prawdziwego modelu do skopiowania jest świadectwem kunsztu, który pasuje do każdego z naszych VRIL MWO!

Każdy przedmiot pomiędzy antenami otrzymuje bezpośrednią energię siły życiowej prosto z eteru, który jest spolaryzowany i oscyluje w przód iw tył między antenami. Oglądaj filmy u góry tej strony. Wystarczy powiedzieć, że jest on orzeźwiający i regenerujący na poziomach, które są rzadko spotykane w przypadku innych metod. Właśnie dlatego Lakhovsky MWO, zbudowany prawidłowo, jest jedną z najbardziej pożądanych maszyn na świecie i istnieje od prawie wieku.


WYJAŚNIONIE OSCYLATORA LAKHOVSKY’ego – krzesło
WYJAŚNIONIE OSCYLATORA LAKHOVSKY’ego – krzesło

Tabela Zdrowia
Tabela Zdrowia

Pasjonat sportowego i zdrowego trybu życia. Zajmuję się: Wszechobejmującym uświadomieniem.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

   Dodaj Odpowiedź

   Rynek Zdrowia
   Logo
   Wózek sklepowy