Prywatni sprzedawcy

Prywatne osoby, które chcą sprzedać swoje produkty są weryfikowane poprzez konto bankowe a następnie mogą udostępnić nam materiały w celu dodania ogłoszeń ofertowych dla ich produktów.

Linki Polecające

Ta możliwość współpracy dotyczy firm, które mają swój program partnerski a tym samym możliwość spersonalizowania linków do swojej strony, które zapamiętują pliki  “cookie” na komputerze użytkownika ze specjalnym spersonalizowanym identyfikatorem użytkownika

Firmy

Firmy, które sprzedają produkty przesyłają swoją bazę produktów do dodania a następnie dodajemy produkty na stronę . W dalszej kolejności zamówienia złożone na ofertę naszego partnera realizowane są ręcznie przez nas emailem lub przez stronę sklepu partnera.

Koszty

Koszty zależą od opcji współpracy. Osoba, które dodaje produkty na naszą stronę wybiera procent prowizji za każdy produkt sprzedany. Firmy mające swój program partnerski mają swoje prowizje wynikające z niego. W celu uzgodnienia prowizji za każdy sprzedany produkt przez www.tabelazdrowia.pl zapraszamy do kontaktu

 

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .