Witamina C 300 Plus z Bioflawonoidami

C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids

 

 

[box type=”bio”] Preparat o stopniowym uwalnianiu składników wzbogacający codzienną dietę w witaminę C, dziką różę, kompleks bioflawonoidów z cytrusów. Technologia sukcesywnego uwalniania zastosowana w tabletkach (Delayed Release Tablet Technology) gwarantuje trwały i jednakowy poziom w ustroju składników czynnnych.[/box]

Witamina C odznacza się korzystnymi cechami. Jest aktywna w syntezie kolagenu, wspomagając funkcje tkanki łącznej (m.in. w skórze, ścięgnach, kościach, chrząstkach, ścianach naczyń krwionośnych). Wykazuje działanie przeciwutleniające na DNA, białka, tłuszcze. Spełnia istotne zadanie w funkcjonowaniu układu odpornościowego, nerwowego. Wspomaga wchłanianie żelaza niehemowego (pochodzącego z roślinnych produktów żywnościowych) oraz wpływa na właściwą przemianę energetyczną. Pełniejszą absorbcję i spożytkowanie witaminy C przez organizm gwarantuje zawarty w produkcie kompleks bioflawonoidów cytrusowych. Bioflawonoidy znane są ze swoich antyoksydacyjnych właściwości oraz korzystnego wpływu na strukturę naczyń krwionośnych.

Dzika róża – kolejny składnik preparatu – nadaje tabletkom nie tylko wspaniałego zapachu, ale jest jednym z najbardziej znanych i wykorzystywanych źródeł witaminy C w tradycyjnej medycynie.
Każdy z nas powinien zadbać o odpowiednią podaż witaminy C. Zwiększone zapotrzebowanie na tę witaminę występuje m.in. u osób uprawiających sporty lub ciężko pracujących fizycznie, palących papierosy, mieszkańców dużych aglomeracji, osób narażonych na stres oraz ludzi w podeszłym wieku.

C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids – jest preparatem o przedłużonym działaniu (Delayed Release Tablet Technology), co oznacza, że czynne składniki produktu uwalniają się sukcesywnie z tabletki, utrzymując stały poziom w organizmie. Witamina C z

Bioflawonoidami

 

Skład:
300 mg – Witamina C pozyskana z naturalnych składników
100 mg – Sproszkowany owoc dzikiej róży
30 mg – Bioflawonoidy z cytrusów

Dawkowanie:
1 tab. dziennie

Jedna tabletka C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids dostarcza tyle witaminy C, co 3 kg kiwi lub bananów!

UWAGA!
• Witamina C jest wrażliwa na światło i wysoką temperaturę, o czym należy pamiętać podczas przechowywania.
• Osoby, które cierpią z powodu kamicy nerkowej, przed zażyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
• Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
• Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
• Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy