Waga diagnostyczna

polski produkt

 

Waga diagnostyczna 8w1

 

Sprawdź swoją wagę  w szczegółach

 

Wyjątkowa waga diagnostyczna 8w1 z funkcją Bluetooth do analizy masy ciała

Wyjątkowa waga diagnostyczna 8w1 z funkcją Bluetooth do analizy masy ciała:

1) zawartości tłuszczów,
2) wody,
3) masy mięśniowej,
4)masy kostnej,
5) tłuszczów narządowych,
6)zużycia kalorii oraz BMI.

Dzięki innowacyjnej technologii – dane są przesyłane bezpośrednio do aplikacji użytkownika za pomocą nowoczesnej technologii Bluetooth. Obsługiwane systemy operacyjne: Android i iOS.
Dbaj o zdrowie, sylwetkę i urodę dzięki najnowszym technologiom!

Dowiedz się wszystkiego o sobie!

Waga pozwala na bardzo precyzyjny pomiar kluczowych parametrów ciała. Dzięki niej uzyskasz pełny obraz swojego trybu życia i sam podejmiesz decyzję co w nim zmienić. Jeśli jesteś w trakcie treningu lub diety – analizator wagi i składu ciała pozwoli Ci w doskonały sposób kontrolować efekty Twojej aktywności fizycznej. To idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.
Łatwa obsługa

Oferowana waga diagnostyczna to niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze urządzenie. Pomiar odbywa się całkowicie automatycznie – urządzenie zmierzy parametry Twojego ciała i wyświetli je na czytelnym wyświetlaczu a gdy tylko połączy się z urządzeniem mobilnym prześle wszystkie dane do specjalnie przygotowanej aplikacji, która pozwoli Ci na jeszcze bardziej komfortowe śledzenie Twoich wyników.

Nowoczesny design

Waga została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Super cienka obudowa i niewielka waga pozwala na jej komfortowe przechowywanie.

Zastosowanie specjalnie opracowanego bezpiecznego szkła zapewnia odporność na uderzenia i zachlapania a dodatkowo jest higieniczne i łatwe w czyszczeniu.

Dzięki stylowemu i nowoczesnemu wyglądowi waga z pewnością będzie ozdobą każdego domu.


Twój osobisty trener

Mierz i analizuj parametry swojego ciała – ustalaj cele, do których chcesz dążyć a aplikacja pokaże Twój aktualny postęp i jeszcze bardziej zmotywuje Cie do ich realizacji.

Nasza waga to także doskonałe narzędzie do monitorowania efektów Twojego treningu lub diety.

Waga pozwoli Ci pozostać w dobrej formie, kondycji i urodzie każdego dnia.
Idealna współpraca

Dzięki technologii Bluetooth łatwo połączysz się z urządzeniem mobilnym i automatycznie prześlesz wyniki Twoich pomiarów, które będziesz mógł śledzić w dedykowanej aplikacji. Nie musisz być podłączony cały czas – wyniki są zachowywane w pamięci wewnętrznej i są przesyłane do aplikacji przy najbliższym udanym połączeniu.

Rynek Zdrowia
Logo
Wózek sklepowy