Viti Life

Nasze motto:

Jesteśmy przekonani, że kultura Medycyny Chińskiej w znaczny sposób przyczyni się do zdrowia każdego człowieka na całym świecie, bez względu na wiek, kolor skóry, pochodzenie czy wyznanie

Vitilife należy do grupy wyspecjalizowanych sklepów, których ambicją jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów powstałych w zgodzie z naturą i człowiekiem. W trosce o zdrowie Państwa i najbliższych znalazła wyjątkowy produkt który pozwoli Wam zadbać i poprawić stan zdrowia.

W produktach firmy Fohow nie znajdziecie Państwo chemii w żadnej postaci, jak mówi producent: jeśli je znajdziecie to w 100% nie są to produkty firmy Fohow, są to podróbki.

Do współpracy nad zastosowaniem specyfików firmy Fohow zaprosiliśmy wielu profesorów,(Arkadii Gamperis – naczelny lekarz firmy Fohow) lekarzy i specjalistów medycyny chińskiej którzy udzielają porad, układają terapię całkowicie bezpłatnie, na podstawie wypisów ze szpitali, ostatnich wyników badań krwi, moczu itp.

Dbając o Państwa wygodę ofertę produktową uporządkowaliśmy według następującego klucza:
1. Seria oczyszczająca
2. Seria regulująca
3. Seria odżywcza
4. Seria pielęgnacyjna
5. Seria terapeutyczna

Wiele dodatkowych informacji na temat produktów firmy Fohow i nie tylko znajdą Państwo w zakładce INRORMACJA.

Wszelkie pytania związane z produktami, cenami oraz o ich zastosowaniu prosimy o kontakt.

Vitilife to miejsce, w którym proponujemy wyselekcjonowane produkty spożywcze pochodzenia ekologicznego.

Vitilife skupia swoją ofertę na produktach o właściwościach leczniczych i prozdrowotnych.


Towar wysyłamy do 24 godzin od chwili złożenia lub opłacenia zamówienia w zależności od wyboru formy zapłaty przez Klienta, o ile informacje zawarte w opisie produktu nie są inne.

Klient jest na bieżąco informowany o przebiegu zamówienia drogą elektroniczną. Jeżeli wystąpi nieprzewidziane opóźnienie w realizacji zamówienia, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

Większość przesyłek dostarczana jest do Państwa w ciągu 24 godzin od momentu wysłania.

Zamawiając towar w dzień roboczy do godziny 11.00 otrzymacie Państwo zamówienie na następny dzień roboczy.
Staramy się działać według zasady: „dziś zamawiasz jutro otrzymujesz„. 
 
Poniżej podajemy ceny wysyłek.

Podane ceny są takie same na terenie całej Polski.

CENY WYSYŁEK
Poczta: przedpłata  – 10 zł 
Poczta: pobranie  – 15 zł

Kurier – pobranie: 20 zł
Kurier – przedpłata -10 zł

 

B2B-Global Sp. z o.o.
KRS: 0000540736
NIP: 678-315-32-88

 

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .