VIDACELL® – Zdrowa Energia

Vidacell®

BADANIA POKAZAŁY UTRZYMUJACE SIE ZDROWE POZIOMY CHOLESTEROLU, HDL I
LDL PO TRZECH MIESIACACH OD ROZPOCZECIA PRZYJMOWANIA VIDACELL®*

 

[box type=”bio”]

 • ZAWIERA ALFA-GLIKANY (POLISACHARYDY I POLIPEPTYDY) 100% W PEŁNI NATURALNYCH SKŁADNIKÓW
 • NIE ZAWIERA STYMULANTÓW, NABIAŁU, PSZENICY, GLUTENU, CUKRU, DODATKÓWCHEMICZNYCH, WYPEŁNIACZY, ZAGESZCZACZY, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, SZTUCZNYCH AROMATÓW, DODATKÓW ANI KONSERWANTÓW
 • JEST HIPOALERGICZNY I NIE JEST GENETYCZNIE MODYFIKOWANY (NIE-GMO)
 • STOSUJE OPATENTOWANY INNOWACYJNY PROCES TECHNOLOGICZNY**
  ZAWIERA WYŁACZNE OPATENTOWANE SKŁADNIKI
 • MA INNE ALTERNATYWNE ZASTOSOWANIA
  STANOWI WYGODNE ZRÓDŁO NISKOKALORYCZNEGO POZYWIENIA DLA CAŁEJ
  RODZINY

[/box] VIDACELL jest całkowicie naturalnym pożywieniem dla komórek naszego organizmu. Suplement ten dostarcza nam podstawowych, niezbędnych substancji odżywczych. Dzięki nim możemy walczyć z procesem starzenia się komórek i poprawić stan naszego zdrowia. Lepsze zdrowie zaczyna się na poziomie komórkowym.

VIDACELL to sposób na poprawienie stanu naszego zdrowia. Badania wykazały, że zapewnienie organizmowi właściwego (optymalnego) odżywiania na poziomie komórkowym, poprawia wszystkie jego funkcje i zwiększa wydolność.

VIDACELL zwiększa produkcję energii w komórce (ATP) o 54%, prócz tego:

 • pomaga zwalczać szkody wyrządzone przez wolne rodniki,
 • wspiera proces detoksykacji komórek,
 • wzmacnia układ immunologiczny,
 • wspiera proces naprawy DNA,
 • zwiększa produkcję antyoksydantów,
 • wzmacnia układ trawienny,
 • zwiększa sprawność umysłową,
 • poprawia samopoczucie i zwiększa witalność organizmu,
 • jest wygodnym w stosowaniu, niskokalorycznym środkiem odżywczym dla całej rodziny.

 

W rezultacie: zdrowe komórki to zdrowe życie!

składniki na 5 g
glikany alfa (polisacharydy i polipeptydy) 4950 mg

Składniki: polisacharydy, polipeptydy*

* z brązowego ryżu i krótki ryż

VIDACELL zawiera kompletny zestaw aminokwasów, kompleks węglowodanów, polisacharydów (alfa-glukany), peptydów – czynników niezbędnych do życia. Wszystkie te składniki są biodostępne i gotowe do natychmiastowego wykorzystania przez organizm. VIDACELL nie zawiera: produktów mlecznych, pszenicy, glutenu, cukru, sztucznych dodatków chemicznych, środków pobudzających, wypełniaczy, substancji spajających, sztucznych barwników, sztucznych substancji zapachowych, dodatków poprawiających zapach i wygląd, konserwantów ani organizmów modyfikowanych genetycznie. Jest produktem hipoalergicznym.
Najlepszym sposobem przyjmowania vidacell® jest wymieszanie go z około 150 ml płynu (4 do 6 uncji – rozpuszcza się w ciepłym płynie) lub posypanie nim jedzenia. Vidacell® można przyjmować w dowolnym momencie w ciągu dnia lub nocy. Wiele osób zauważa poprawę trawienia, jeśli przyjmują vidacell® 15 minut przed posiłkiem.
Rekomendowana dzienna dawka różni się zależnie od wagi i wzrostu osoby. Dla dorosłych zaleca się jedna do dwóch porcji dziennie 7 dni w tygodniu.

Dzieci powinny przyjmować połowę dawki dla dorosłych. Alternatywne zastosowania: zmieszać z płynem i wytworzyć pastę, nałożyć na skórę, odczekać 10-15 minut i spłukać ciepła woda.
VIDACELL jest wytwarzany ze specjalnie wybranych odmian ryżu, rosnących w całkowicie naturalnych warunkach. Pola uprawne znajdują się w Siam Valley w Tajlandii. Jest to region, w którym występują jedne z najbardziej żyznych gleb na świecie. Przez tysiące lat w tych glebach gromadziły się naturalne substancje organiczne i mineralne. Po prostu zachodził tam naturalny, nie zakłócony przez działalność człowieka proces rozkładu organizmów zwierzęcych i roślinnych, dzięki czemu wszystkie budujące organizm pierwiastki wracały do środowiska. Po zebraniu z pól, specjalnie wybrane ziarna zostają poddane chronionemu patentem procesowi znanemu pod nazwą Alphaglycanology. Proces ten pozwala wydobyć z nich niezbędne składniki odżywcze i zmniejszyć wielkość ich cząsteczek, tak ,aby stały się łatwiej przyswajalne. Umożliwia to otrzymanie maksymalnie biodostępnych, niezbędnych składników odżywczych, które są potrzebne dla przebiegu procesów produkcji energii w komórkach organizmu.

W marcu 2007 roku VIDACELL otrzymał w Tajlandii I nagrodę przyznawaną przez Tajlandzki Departament Własności Intelektualnej (DIP) i Narodową Tajlandzką Agencję ds. Innowacyjności. Został uznany za Najlepszy Produkt Innowacyjny.

VIDACELL zawiera pochodzące z naturalnych źródeł, biodostępne składniki pokarmowe: – polisacharydy – związki chemiczne wykorzystywane przez komórki organizmu do produkcji energii, – polipeptydy – źródło aminokwasów, które są niezbędne do prawidłowego, efektywnego funkcjonowania komórek, – naturalne witaminy i minerały – naturalne materiały służące do wytwarzania enzymów i niezbędne do funkcjonowania komórek; niektóre witaminy oraz związki nieorganiczne, a także atomy metali, są częścią składową enzymów niezbędnych do katalizowania reakcji chemicznych zachodzących w komórkach.

 

VIDACELL to w 100% w pełni naturalny suplement diety, który dostarcza komórkom ciała waznych i kluczowych składników odzywczych pomagajacych wspierac optymalne zdrowie. Vidacell® wytwarzane jest z lokalnych szczepów specjalnie wyselekcjonowanych frakcji ziaren ryzu, które sa zbierane w głównej fazie wzrostu w szczycie cyklu zyciowego rosliny oraz podczas gdy maja najwyzsza zawartosc składników odzywczych. Vidacell® pochodzi z doliny Siam w Tajlandii (ang. Siam Valley of Thailand), regionu znanego z najzyzniejszej i najmniej skazonej gleby na swiecie dzieki wiekom odkładania sie naturalnych minerałów organicznych.

Na poczatku lat ‘90-tych, grupa naukowców, technologów zywnosci i lekarzy robiła w Tajlandii badania nad receptura płatków zbozowych instant, które wytwarzali w formie dan dla niemowlat. Ta grupa doswiadczonych i kompetentnych ekspertów eksperymentowała z pomysłem dodania unikatowych lokalnych szczepów wybranych frakcji ziaren ryzu do płatków przy zastosowaniu opatentowanej nanotechnologii i procesu mechanicznej hydrolizy. Niedługo po opracowaniu modyfikacji tej receptury, dotarły do nich niezwykłe informacje zwrotne – płatki były nie tylko bardzo pozywne, ale dostrzezono równiez wiele innych korzysci dla zdrowia, które sprawiły, ze podjeto dalsze badania w celu sprawdzenia róznych korzysci dla zdrowia wynikajacych z tej receptury.

Dzisiaj trwaja ciagłe badania dotyczace korzysci zdrowotnych oferowanych przez vidacell® sponsorowane przez Krajowa Agencje Innowacji Tajlandii (NIA), wydział podlegajacy Ministerstwu Nauki i Technologii. Vidacell® jest hipoalergiczny i nie zawiera nabiału, pszenicy, glutenu, cukru, dodatków chemicznych, wypełniaczy, zageszczaczy, sztucznych barwników, sztucznych aromatów, dodatków ani konserwantów i nie jest to produkt genetycznie modyfikowany (nie GMO). Polisacharydy, polipeptydy i kofaktory zawarte w vidacell® moga wspierac twoja zdolnosc osiagania optimum zdrowia.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy