Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

woda

Woda

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Puritii_filtr_do_wody
Rozdać
Opatentowany Filtr Puritii ® przefiltruje każdy rodzaj wody w którym znajdują się różne skarżenia radioaktywne,metale ciężkie, chromu, rtęci, chlor, wszelkiego rodzaju wirusy, bakterie, glony, grzyby, pleśni, pasożyty oraz rozpuszczalniki, farmaceutyki, środki antykoncepcyjne których jest coraz więcej w wodzie pitnej.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
kubek strukturyzujący wodę w ciągu kilkunastu sekund. W ścinkach kubkach znajduje się woda wzorcowa, która sprawia, że napoje wlane do kubka strukturyzują się jak woda w ściankach dzięki działaniu elektro energetycznemu. Taka woda sprawia, że rośliny szybciej rosną i lepiej się rozwijają. Niektóre kwiatki zaczynają ładnie kwitnąć.   Do kubka można wlać płyn o temp. max 60 stopni. Na herbatę wodę można wcześniej zaktywować przed zagotowaniem.   Kubek zmienia strukturę wody na najbardziej dla nas korzystną, strukturę heksagonalną. Natomiast nie filtruje i nie oczyszcza wody. W przypadku zanieczyszczeń mechanicznych można zawsze zastosować dowolny dwu- lub trzy elementowy prosty filtr węglowy i mechaniczny.
0
Dodaj do porównania
woda_redox
Rozdać
Parametry Wody Redox
  • Zredukowana ( minimum -300 mV )
  • Przegotowana ( bez przegotowania wyziębia organizm)
  • Strukturyzowana ( heksagonalna, żywa woda ))
  • Antyoksydacyjna
  • Wodorowa
  • Alkaliczna ( PH powyżej 7.35 )
  • Niskozmineralizowana –  poniżej 40 ppm
0
Dodaj do porównania
Rozdać

Są dwa rozmiary podstawek strukturyzujących wodę: 11 cm i 7 cm średnicy. Poniżej link do zakupu podstawki o średnicy mniejszej, czyli 7 cm Kup - podstawka mniejsza

  Działanie Aktywnej Podkładki dokładnie takie samo jak Aktywnego Kubka, na podstawkę stawiamy szklankę z wodą, butelkę z winem, sokiem itd. Czas aktywacji 5 sekund. Kładziemy na podstawce szklankę wody, owoce, warzywa, jedzenie. Zmienia się struktura
0
Dodaj do porównania
Promocja
3 lata temu

Rewitalizator Alkalizujący wodę MAGIC WATER Silver

2'250,00  -58%
Parametry wody po użyciu urządzenia Rewitalizator Alkalizujący wodę MAGIC WATER Silver woda bez osadów i rdzy woda bez substancji gnilnych Wydajność 1,3 L / min.  woda bez związków chlorowych  woda bardziej delikatna  woda o podwyższonym pH (nawet do 10,5)  woda o niskim ORP (-350mV)  woda drobnocząsteczkowa  brak wirusów i bakterii chorobotwórczych  źródlany smak i świeżość wody brak grzybów i biobójczy wpływ na komórki chorobotwórcze  woda oczyszczona z części pestycydów i herbicydów  woda pozbawiona części hormonów i leków  woda pozbawiona cyst lamblii i cryptosporadium  wsparcie dla fundacji Tomasza Dorniaka Stop dla Raka
0
Dodaj do porównania
Promocja
3 lata temu

Rewitalizator Alkalizujący wodę MAGIC Water Classic

2'200,00  -57%
Parametry wody po zastosowaniu urządzenia: woda bez osadów i rdzy woda bez substancji gnilnych woda bez związków chlorowych woda bardziej delikatna woda o podwyższonym pH (nawet do 10,5) woda o niskim ORP (-350mV) woda drobnocząsteczkowa brak wirusów i bakterii chorobotwórczych źródlany smak i świeżość wody. Wydajność 1,3 L / min.
0
Dodaj do porównania
Rozdać

Przez Magnetyczny lejek można przepuskać nie tylko zwykłą wodę, ale i inne płyny : - soki, napoje owocowe, herbaty, kwas chlebowy itp. Wszystkie płyny uzyskają te same korzystne właściwości, jak również bardziej wyraźny smak i aromat. Potrawy przygotowane na magnetyzowanej wodzie, gotowują się znacznie szybciej i składniki odżywcze wchłaniane z jej efektywniej.

Sklep:  Potantila
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Rozdać
polska firma Technologia Żywej Wody „Living Water Technology” jest oparta w pełni na wodzie wzorcowej...
0
Dodaj do porównania
Rozdać
polska firma polski produkt Aktywne Kule 5 cm zestaw 5 sztuk jako wkład do filtra wody narurowego ¾” dedykowane dla domu jednorodzinnego do 4 osób
0
Dodaj do porównania
Rozdać

polska firma polski produkt

Aktywna Kula 10 cm 1 sztuka

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Aktywna Kula 15 cm

polska firma polski produkt

Aktywna Kula do rewitalizacji małych zbiorników wodnych średnica 15 cm, opakowanie drewniana skrzyneczka.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Aktywna Kula 20 cm

polska firma polski produkt

Aktywna Kula do rewitalizacji małych i większych zbiorników wodnych średnica 20 cm, opakowanie drewniana skrzyneczka.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Aktywna Kula 25 cm

polska firma polski produkt

Aktywna Kula do rewitalizacji małych i większych zbiorników wodnych średnica 25 cm, opakowanie drewniana skrzyneczka.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Aktywna Kula 30 cm

polska firma polski produkt

Aktywna Kula do rewitalizacji małych i większych zbiorników wodnych średnica 30 cm, opakowanie drewniana skrzyneczka.

0
Dodaj do porównania
Rozdać

Urządzenia nie ma już na rynku

Pomysłodawcą w stworzeniu tego urządzenia jest Daniel Antoniów, wg którego zostało zmontowane urządzenie, które daje nam wodę praktycznie idealną, czyli: żywą, z ujemnym redoksem, alkaliczną i idealnie czystą.

Do domu, biura, szkoły lub zakładu pracy - teraz możesz się pozbyć butli z wodą!

Elegancki i nowoczesny dystrybutor wody Office Star - z wbudowanym systemem filtracji wody miejskiej lub studziennej opartym na procesie odwróconej osmozy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność picia idealnie czystej, zdrowej i smacznej wody podawanej z dystrybutora w dwóch temperaturach: woda gorąca (max. 94°C) i woda zimna (min. 6°C).

0
Dodaj do porównania
global-water-dystrybutor-office-star-nadblatowy-bok
Rozdać
Elegancki i nowoczesny dystrybutor wody Office Star - wersja nablatowa - wewnątrz system odwróconej osmozy 75 gpd z pompą wspomagającą. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność picia idealnie czystej, zdrowej i smacznej wody podawanej z dystrybutora w dwóch temperaturach: woda gorąca (max. 94°C) i woda zimna (min. 6°C).