Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność
Search Suggestions
   Powered by Super Speedy Search

   Termofory

   Filtr

   Aktywne filtry

   Przedział cen

   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Termofor Hipcio w pluszowym, miłym i utrzymującym ciepło pokrowcu. Doskonały dla dzieci i dla dorosłych w celu miejscowego rozgrzania ciała.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Termofory w pluszowych pokrowcach; doskonałe w profilaktyce dzieciecej. Termofor stosowany jest w celach profilaktyczno-leczniczych do miejscowego wygrzewania ciała.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Termofor w pokrowcu Sanity o pojemności 2 litrów polecany jest do stosowania w miejscowym ogrzewaniu ciała. Terapia ciepłem rekomendowana jest zarówno w celach profilaktycznych, jak i celach leczniczych. Produkt dedykowany osobom dorosłym.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   3 tygodnie temu

   Termofor gum-med

   Termofor gumowy Gum-Med, to proste w użyciu, bezpieczne urządzenie, które służy do miejscowego ogrzewania ciała w celach profilaktyczno-leczniczych. Termofor wypełniony gorącą wodą stygnie bardzo powoli i stanowi ciepły okład na długi okres czasu.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Termofor Gum-Med. w pokrowcu, to specjalny produkt, wykonany z wysokiej jakości materiału utrzymującego pożądane ciepło. Okład termoforem, wskazany jest przy bólach reumatycznych, mięśniowych oraz bólach skurczowych jamy brzusznej.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Termofor gumowy Gum-Med w pokrowcu, to dobrze znany i często stosowany produkt, który po wlaniu do niego gorącej wody stanowi miły i pomocny w łagodzeniu bólu okład. Ciekawa design pokrowca z małym pingwinem szczególnie spodoba się małym pacjentom.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Jeśli jesteś zmarzluchem i często się przeziębiasz, doceń korzyści płynące ze stosowania termoforu! Termofor z pokrowcem Apteo Care świetnie sprawdzi się w miejscowym ogrzewaniu ciała. Pojemność termoforu: 2 litry.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Termofor marki Sanity wykonany został z naturalnej gumy o wysokiej jakości, ma specjalnie ryflowane ścianki. Produkt stosować w celu ogrzania ciała lub łagodzenia dolegliwości bólowych. Termofor bez pokrowca, pojemność: 2 litry.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Wysokiej jakości Termofor PCV marki Apteo Care o pojemności 2000ml. Produkt jest wyrobem medycznym do stosowania w miejscowym ogrzewaniu ciała. Terapię ciepłem stosuje się np. w przypadku dolegliwości bólowych i napięcia mięśni.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Gumowy termofor to produkt przeznaczony do terapii ciepłem. Miejscowe ogrzewanie ciała sprawdza się doskonale między innymi w przypadku napiętych i zmęczonych mięśni. Gumowy termofor marki Zyskaj Zdrowie ma pojemność 2 litrów.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Termofor to bardzo przydatny gadżet, który docenią między innymi osoby odczuwające bóle mięśniowe. Gumowy termofor 2 litry z pokrowcem marki Zyskaj Zdrowie to produkt wysokiej jakości do stosowania w celach leczniczych i profilaktycznych.