Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Szczoteczki

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
ELGYDIUM Clinic X Ortho-Adult SWzczoteczka ortodontyczna dla dorosłych to specjalnie stworzony produkt z myślą o osobach noszących aparaty. Dokładnie czyści zęby, nie pomijając nawet najtrudniej dostępnych miejsc.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
ELGYDIUM Clinic X Ortho-Junior Szczoteczka ortodontyczna dla dzieci i młodzieży to produkt specjalnie dostosowany do potrzeb osób noszących aparaty na zębach. Dociera do trudno dostępnych miejsc.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate 360 Medium(średnia)Szczoteczka do zębów, precyzyjnie czyści zęby, język i wewnętrzną stronę policzków. Posiada nowoczesny design i wyposażona jest w specjalne delikatne dla dziąseł włosie oraz polerujące gumki usuwające bakterie z jamy ustnej.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Zig-Zag Medium(średnia)Szczoteczka do zębów, to innowacyjny produkt z włosiem ułożonym pod przeciwnym kątem, które doskonale penetruje szczeliny międzyzębowe i równie skutecznie czyści i usuwa bakterie z płytki nazębnej. Skuteczność do 90 dni.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Classic Clean Medium szczoteczka do zębów o średniej twardości włosa, to produkt specjalnie wyprofilowany, wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu. Czyści zęby, masuje dziąsła oraz chroni szkliwo przed uszkodzeniami podczas szczotkowania.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Classic Hard, to klasyczna szczoteczka, wyposażona w twarde włosie, która skutecznie czyści zęby i szczeliny międzyzębowe oraz delikatnie masuje dziąsła. Posiada wyprofilowany, wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu kształt.
0
Dodaj do porównania
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Extra Clean Medium (średnia) Szczoteczka do zębów, to wygodna w użyciu, delikatna dla dziąseł i skutecznie czyszcząca szczoteczka z profilowanym włosiem do codziennej, skutecznej higieny jamy ustnej.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Junior, szczoteczka do zębów dla maluchów w wieku 2-6 lat. Posiada wygodny dla małych rączek kształt i delikatne włosie, które nie powoduje podrażnień dziąseł. Ciekawa kolorystyka produktu zachęca dzieci do dbania o higienę jamy ustnej.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Max Fresh Medium (średnia), to profesjonalna, specjalnie profilowana szczoteczka do codziennej higieny jamy ustnej, która myje zęby, masuje dziąsła oraz czyści język usuwając dużo więcej bakterii niż tradycyjna szczoteczka.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Max White Soft (miękka) Szczoteczka do zębów w zestawie 1 sztuka + 1 sztuka, posiada innowacyjną powierzchnię polerującą w kształcie gwiazdy, która dobrze czyści zęby i pomaga w zachowaniu naturalnej bieli zębów na długi czas.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Max White Medium (średnia) Szczoteczka do zębów w zestawie 1 sztuka + 1 sztuka, posiada przyjazne dziąsłom włosie o średniej twardości oraz głowicę polerującą w postaci gwiazdki, która dobrze czyści i poleruje zęby zachowując ich biel.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Navigator Plus Medium(średnia)Szczoteczka do zębów w ekonomicznym zestawie 1sztuka+1sztuka, posiada specjalną elastyczną głowicę, która sprytnie dopasowuje się do kształtu zębów doskonale je czyszcząc. Nie powoduje ucisku i podrażnień dziąseł.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Colgate Navigator Plus Soft (miękka) Szczoteczka do zębów z miękkim, nie podrażniającym dziąseł włóknem, wyposażona jest w elastyczną głowicę dopasowującą się do kształtu zębów nie powodując ucisku na dziąsła.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
ORAL-B Szczoteczka Complete Deep Clean 40 Medium to produkt, który dzięki dwóm rodzajom włókien (ekstra długim i masującym dziąsła) dokładnie czyści zęby, docierając nawet do trudno dostępnych miejsc.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
ORAL-B Szczoteczka do zębów Pro-Expert Clinic Line Ortho Brush to produkt, który dzięki V-kształtnym włóknom eliminuje płytkę nazębną z zębów i aparatów ortodontycznych. Dociera również do tylnych zębów.