Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Szczoteczki elektryczne

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
BRAUN Oral-B Triumph 5000 SmartGuide D34.565.5X to zaawansowana szczoteczka elektryczna 3D z zegarem łazienkowym. W zestawie znajduje się 6-końcówek - Nowość Trizone.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Nowoczesna szczoteczka do zębów, która świetnie sprawdza się nawet w przypadku osób z wrażliwymi zębami i dziąsłami. Szczoteczka soniczna White Way WW-Sonic z trzema trybami drgań dokładnie oczyszcza i rozjaśnia zęby oraz masuje dziąsła.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Pięciofunkcyjna soniczna szczoteczka do zębów White Way WW-Sonic z 3 częstotliwościami drgań: 31000, 41000 i 48000 drgań na minutę. Produkt kompleksowo dba o jamę ustną, myjąc, polerując, masując, rozjaśniając i wybielając nawet wrażliwe zęby.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Z soniczną szczoteczką do zębów White Way WW-Pulsar pokochasz szczotkowanie! 23000 drgań na minutę, usuwanie osadu z zębów i języka, dwuminutowy timer, sygnalizator zmiany strefy mycia to tylko niektóre atuty produktu!
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Wyjątkowa Soniczna szczoteczka do zębów na baterie White Way WW-Pulsar w uroczym niebieskim kolorze posiada doskonałe parametry, dzięki czemu skutecznie usuwa osad z zębów i języka. Szczoteczka wykonuje aż 23000 drgań na minutę.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Końcówka Twojej szczoteczki sonicznej do zębów White Way WW-Pulsar nadaje się do wyrzucenia? Nie martw się! Dokup Końcówkę wymienną White Way WW-Pulsar w ekonomicznym dwupaku! Kolor: fioletowy.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Marka Diagnosis zadbała o swoich klientów, oferując im dodatkowy zestaw dwóch wymiennych końcówek do szczoteczki sonicznej do zębów White Way WW-Pulsar. Końcówki w kolorze niebieskim.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Spraw, by mycie zębów było atrakcją! Piękna, ozdobiona podobiznami bohaterów krainy Lodu szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B posiada miękkie włókna. Ruchy oscylacyjno-rotacyjne doskonale czyszczą zęby nawet w trudno dostępnych miejscach.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Bohaterowie Gwiezdnych wojen pomogą maluchowi zadbać o czyste zęby i piękny uśmiech! Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Star Wars usuwa płytkę nazębną nawet z trudno dostępnych miejsc. Produkt dla dzieci powyżej 3. roku życia.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu, koniecznie wybierz Szczoteczkę elektryczną Vitality SensitiveClean marki Oral-B. Szczoteczka wykonuje dwa rodzaje ruchów – oscylacyjne i rotacyjne, dzięki czemu dokładnie czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Uzupełniające końcówki do szczoteczki White Way WW Sonic w czarnym kolorze. Końcówki kompatybilne z pięciofunkcyjną szczoteczką soniczną WW-Sonic. Produkt dokładnie czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe oraz usuwa płytkę nazębną.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Wymienne końcówki do szczoteczki White Way WW Sonic w białej wersji kolorystycznej. Końcówki do stosowania z pięciofunkcyjną szczoteczką soniczną WW-Sonic. Końcówki świetnie radzą sobie z myciem zębów i przestrzeni międzyzębowych.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zwykła szczoteczka do zębów nie daje Ci poczucia prawdziwie oczyszczonych zębów? Wypróbuj Zestaw Rio Aquasonic Water Flosser &Sonic Toothbrush irygator + szczoteczka! Urządzenia można bez obaw stosować przy aparatach ortodontycznych i implantach.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 600 Sensi Clean sprawi, że szybko zapomnisz o tradycyjnych szczoteczkach do zębów. Dynamiczne ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsujące dokładnie oczyszczają zęby i usuwają płytkę nazębną.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Aby rozjaśnić szkliwo zębów, oprócz pasty wybielającej warto stosować także specjalną szczoteczkę. Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 750 3D White skutecznie oczyszcza zęby, a także usuwa z ich powierzchni przebarwienia, co daje efekt wybielenia.