Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

surowe

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

SŁONECZNIK Łuskany 1kg 100% naturalny ŚWIEŻY

5,64 13,69 
100% naturalny, bez dodatków! Produkt pakowany jest w opakowanie typu "doypack" ze struną, co pozwala na zachowanie długiej świeżości, gdyż można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać, a samo opakowanie jest trwałe - istotne podczas transportu.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Nasiona konopne niełuskane 150g

13,20 

polski produkt

To jeden z najbardziej odżywczych produktów, jakie dała nam natura!

Charakteryzują się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, są źródłem białka oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Nasiona konopi łuskane 200g

29,00 

polski produkt

Łuskane ziarna konopi są źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych, zawierają oba kluczowe tłuszcze OMEGA 3 i 6, wspomagające funkcjonowanie mózgu, balans hormonalny, energię organizmu, zdrowie skóry, włosów oraz paznokci.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Białko konopne z błonnikiem 250g

29,00 

polski produkt

Białko konopne bardzo szybko się wchłania, co szczególnie ważne jest dla osób czynnie uprawiających sporty siłowe, a także bieganie i inne. Zawiera kwasy tłuszczowe (omega-3 i omega-6), witaminy, minerały, błonnik, enzymy, probiotyki, antyoksydanty i wiele innych składników odżywczych. 

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

ŻURAWINA SUSZONA naturalna ŚWIEŻA

20,90 

Żurawina 1kg

100 % naturalna, prosto z USA. Wysoka jakość. Produkt pakowany jest w opakowanie typu "doypack" ze struną, dzięki czemu zachowuje świeżość na dłużej. Opakowanie można wielokrotnie otwierać i zamykać, a dodatkowo jest trwałe i nie ulega zniszczeniu podczas transportu.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy