Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność
Search Suggestions
   Powered by Super Speedy Search

   Rzuć Palenie

   Filtr

   Aktywne filtry

   Przedział cen

   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   NiQuitin pomoże Państwu rzucić palenie! NiQuitin jest  wskazany do łagodzenia objawów wynikających z odstawienia nikotyny, takich jak: uczucie głodu nikotynowego, nerwowość, niepokój, drażliwość, zaburzenia  nastroju, zaburzenia snu,.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   NiQuitin pomoże Państwu rzucić palenie! NiQuitin jest wskazany do łagodzenia objawów wynikających z odstawienia nikotyny, takich jak: uczucie głodu nikotynowego, nerwowość, niepokój, drażliwość, zaburzenia nastroju, zaburzenia snu,
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   NiQuitin pomoże Państwu rzucić palenie! NiQuitin jest wskazany do łagodzenia objawów wynikających z odstawienia nikotyny, takich jak: uczucie głodu nikotynowego, nerwowość, niepokój, drażliwość, zaburzenia nastroju, zaburzenia snu.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   NiQuitin miętowe pastylki do ssania, zawierają terapeutyczną dawkę nikotyny, która pozwala na stopniowe uwolnienie się od nałogu tytoniowego. Kompleks zawarty w pastylkach, uwalnia się stopniowo i łagodzi objawy głodu nikotynowego.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Pastylki do ssania NiQuitin są preparatem ułatwiającym odzwyczajenie się od palenia tytoniu. Zawierają kompleks nikotyny z żywicą, z którego nikotyna powoli się uwalnia i wchłania do organizmu. Dzięki temu NiQuitin łagodzi objawy odst
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Chcesz rzucić palenie? Wybierz skuteczne wsparcie w postaci pastylek miętowych do ssania NiQuitin 4mg. Pomagają one złagodzić głód nikotynowy oraz nieprzyjemne objawy, które towarzyszą trudnemu procesowi wychodzenia z nałogu.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   NICORETTE Semi Plastry to wyrób do stosowania na skórze. Przez 16h uwalnia 15 mg nikotyny, jednocześnie wspomagając walkę z uzależnieniem oraz usuwając głód nikotynowy i objawy odstawienie.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Plastry Nicorette są zalecane: jako środek pomocniczy w procesie zaprzestawania palenia, oraz w leczeniu uzależnienia od nikotyny w sytuacji uniemożliwiającej zastosowanie gumy nikotynowej Nicorette.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Preparat Nicorette jest wskazany w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u palaczy tytoniu zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez złagodzenie głodu nikotyny i objawów wynikajacych z odstawienia nikotyny.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Preparat Nicorette wskazany jest w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u palaczy tytoniu zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez złagodzenie głodu nikotyny i objawów wynikajacych z odstawienia nikotyny.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Preparat Nicorette FreshMint wskazany jest w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u palaczy tytoniu zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez złagodzenie głodu nikotyny i objawów wynikajacych z odstawienia nikotyny.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Preparat Nicorette Freshmint 2mg jest wskazany w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u palaczy tytoniu zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez złagodzenie głodu nikotyny i objawów wynikajacych z odstawienia nikotyny.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   NICORETTE Semi Plastry to produkt, którego stosowanie na skórę wspomaga walkę z uzależnieniem od palenia papierosów. W ciągu 16h w wolnym tempie uwalnia poprzez skórę 25 mg nikotyny.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Chcąc poważnie podejść do procesu rzucania palenia, należy skorzystać z każdej możliwej pomocy. Ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie będą tabletki do ssania NiQuitin Mini 1,5mg, które łagodzą głód nikotynowy.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Wypalasz już dwie paczki dziennie, to poważny uszczerbek dla Twojego budżetu, ale przede wszystkim dla Twojego zdrowia! Pora rzucić palenie, najprostszym sposobem będzie stopniowe odzwyczajanie się przy pomocy tabletek do ssania NiQuitin Mini 4mg.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Lecznicza guma do żucia Nicorette wskazana jest w leczeniu uzależnienia od wyrobów tytoniowych u osób zdecydowanych na rzucenie nałogu, poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia.