Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

polski producent

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Boreliss Pro Duo Life
Rozdać

polska firma polski produkt

Suplement diety BorelissPro® to doskonałe źródło związków fenolowych, kwasu chlorogenowego, irydoidów oraz alkaloidów. BorelissPro®, dzięki zastosowaniu właściwych proporcji składników oraz doposażeniu o innowacyjną formułę antyoksydantów, która wzmacnia działanie preparatu sprawia, że produkt ten będąc w pełni naturalnym suplementem działa ze wzmożoną skutecznością.

Wszystkie składniki zawarte w BorrelissPro® stymulują immunologię organizmu i łagodzą skutki ukąszeń kleszczy.

Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Duo_life_chlorofil
Rozdać

Twoja 100% naturalna ochrona na każdy dzień.

DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”. Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.
0
Dodaj do porównania
Zestaw_duolife_dzien_i_noc
Rozdać

 Suplement diety DuoLife to doskonałe źródło witamin oraz makro i mikroelementów. Polecany jest w celu wspierania psychomotorycznej aktywności organizmu w dzień (DuoLife Dzień) oraz wyciszenia emocji, neutralizacji toksyn i pogłębionego snu w nocy (DuoLife Noc). Suplement diety DuoLife jest suplementem o kompleksowym działaniu, dostosowanym do potrzeb dietetycznych zarówno dorosłego jak i młodego człowieka.

Skuteczność działania DuoLife oparta jest na wykorzystaniu wspomagania wewnętrznych mechanizmów samonaprawczych organizmu na poziomie komórkowym. Przy doborze odpowiednich roślinnych ekstraktów wykorzystano najnowsze wyniki badań nad skutecznością i sposobem działania czynnych substancji roślinnych. Badania te zaowocowały przyznaniem aż trzech Nagród Nobla.

0
Dodaj do porównania
Wyciskarki alfa 3g
Rozdać
5 lat temu

Wyciskarka Soku wolnoobrotowa ALFA 3G

2'070,00 
Wyciskarki do soków Alfa 3G powstają w oparciu o zaawansowaną oraz opatentowaną technologię Technika wolnoobrotowego wyciskania na zimno sprawia, że soki są jednolite ponieważ nie dochodzi w nich do procesu rozwarstwiania.
0
Dodaj do porównania
cynk_miedz_chrom
Rozdać

Biochelat Zn-Cu-Cr

Cynk Miedź i Chrom

Preparat pozwala zapobiegać niedoborom nieocenionych dla zdrowia mikroelementów: cynku, miedzi, chromu

0
Dodaj do porównania
Cynk_miedz_magnez
Rozdać

Biochelat Zn-Cu-Mg

Cynk Miedź i Magnez

Suplement z magnezem, miedzią i cynkiem

Biochelat Zn-Cu-Mg polecany jest osobom aktywnym, narażonym na nadmierny wysiłek fizyczny i psychiczny, zestresowanym, stosującym używki, np. kofeinę, nikotynę czy alkohol

0
Dodaj do porównania
Rozdać
polska firma polski produkt 100% Naturalna, kompletna witamina C
  • wspomaga odporność
  • podnosi energię
  • odmładza organizm
  • zaspokaja 100% dziennego
  • zapotrzebowania na witaminę C
  • pierwsza na rynku w pełni naturalna płynna witamina C
Twoja 100% naturalna  ochrona na każdy dzień.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
DuoLife Collagen wzbogacony formułą antyoksydantów pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność, chroni ją przed wczesnym starzeniem się oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci. Naturalny Collagen zapewnia optymalne funkcjonowanie chrząstki stawowej oraz kości. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących zachować zdrowie i młody wygląd.
0
Dodaj do porównania
Generator jonów ujemnych ciężkich
Rozdać

Jest to nawilżacz z opatentowanym systemem mechanicznego rozbicia wody. Nie jest to nawilżacz ULTRADŹWIĘKOWY.

Najwłaściwszym aerozolem do nawilżenia górnych dróg oddechowych jest aerozol średniokroplisty (najwłaściwszy dla dzieci i dorosłych), a ten można otrzymać jedynie przez mechaniczne rozbicie wody. polski produkt
0
Dodaj do porównania
Rozdać

polski produkt

Produkt ten jest suchym, sproszkowanym EKSTRAKTEM z owoców z ekologicznych upraw dzikiej róży. Zawiera naturalne substancje, które powodują, że zawarty w tym preparacie NATURALNIE występujący kwas L-askorbinowy znacznie lepiej się wchłania.

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Visanto ADEK Complex

polski produkt

Zestaw wszystkich witamin rozpuszczanych w tłuszczach A + D3 + E +K2 MK-7

0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

Visanto ADEK Plus

polski produkt

Zestaw wszystkich witamin rozpuszczalnych w tłuszczach A + D3 + E +K2 MK-7 zawierający mieszaninę Tokotrienoli i Tokoferoli.

0
Dodaj do porównania
Rozdać

polski produkt

Alyvium® to naturalny produkt, który pomaga łagodzić objawy łuszczycy i innych podrażnień skóry. (więcej w dziale „literatura” na końcu strony)

0
Dodaj do porównania
Rozdać

polski produkt

Witamina D3 od Jerzego Zięby

30 ml – 850 kropli

SKŁADNIKI:

  • olej krokoszowy

  • witamina D (cholekalcyferol z lanoliny)

0
Dodaj do porównania
Rozdać

polski produkt

Witamina D3 w kapsułkach z firmy Jerzego Zięby

60 kapsułek miękkich

0
Dodaj do porównania
Rozdać

polski produkt

W 100% NATURALNA, wolna od GMO witamina K2-Mk7 Visanto. 100 mcg K2-Mk7 z dodatkiem Witaminy D3 i oleju lnianego.