Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Normobaria

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Budynek normobaryczny
Rozdać

Czynniki atmosfery optymalnej dla życia

Normobaria – przebywanie w komorze hiperbarycznej, w której atmosfera spełnia warunki optymalne dla zdrowia i długiego życia: ciśnienie ok. 1500 hPa, przeliczeniowe stężenie tlenu od 35 do 41% (hiperoksia), przeliczeniowe stężenie dwutlenku węgla od 0,5 do 2% (hiperkapnia) oraz zawartość wodoru od 0,1 do 0,5%.

0
Dodaj do porównania
mieszkanie normobaryczne
Rozdać

Mieszkanie normobaryczne to komora ciśnieniowa złożona najczęściej z kilku pomieszczeń, również łazienkę czy aneks kuchenny i tak wyposażonych, że można w nim przebywać stale, nawet przez całą dobę. Mieszkanie takie wyposażone jest w śluzę, stwarzającą stan pośredni pomiędzy ciśnieniem wewnątrz mieszkania - 1500 hPa i na zewnątrz - 1000 hPa.

0
Dodaj do porównania
kapsuły normobaryczne z ciśnieniem ok 1500 hPA
Rozdać

Kapsuła Natury – Komora Normobaryczna

Możemy mieszkać lub relaksować się w warunkach atmosferycznych właściwych dla człowieka. Taka atmosfera była przed potopem. Dzisiejsze odkrycia pozwalają nam zacząć mieszkać w takiej budowli, która zawiera m.in. ok. 1500 hPa co spowalnia podziały komórkowe a tym samym starzenie się komórek.
0
Dodaj do porównania
Komora Normobaryczna prostokątna
Rozdać

Komora normobaryczna prostokątna to produkt, który umożliwia nam spędzanie czasu w atmosferze, która zawiera m.in.  ok. 1500 hPa czy ok. 10 000 razy więcej wodoru niż jest dzisiaj.

 
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy