Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Młodość

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

1
Dodaj do porównania
Rozdać
5 lat temu

PURITAN’S PRIDE DHEA – Hormon młodości i szczęścia

120,00 200,00 
DHEA to substancja wytwarzana fizjologicznie w organizmie człowieka. Stężenie DHEA we krwi zmienia się wraz z wiekiem. Jest bardzo niskie u dzieci, rośnie tuż przed dojrzewaniem płciowym, by osiągnąć maksimum pomiędzy 20 a 30rokiem życia. Wysoki poziom DHEA we krwi zapewnia człowiekowi siłę,witalność, sprawność fizyczną oraz intelektualną - słowem wszystkie przymioty młodości. DHEA jest swoistym „paliwem”, które nas napędza,dodając sił i woli działania. Dlatego lekarze nazywają go „eliksirem młodości” lub „fontanną młodości”
0
Dodaj do porównania
Rozdać
kubek strukturyzujący wodę w ciągu kilkunastu sekund. W ścinkach kubkach znajduje się woda wzorcowa, która sprawia, że napoje wlane do kubka strukturyzują się jak woda w ściankach dzięki działaniu elektro energetycznemu. Taka woda sprawia, że rośliny szybciej rosną i lepiej się rozwijają. Niektóre kwiatki zaczynają ładnie kwitnąć.   Do kubka można wlać płyn o temp. max 60 stopni. Na herbatę wodę można wcześniej zaktywować przed zagotowaniem.   Kubek zmienia strukturę wody na najbardziej dla nas korzystną, strukturę heksagonalną. Natomiast nie filtruje i nie oczyszcza wody. W przypadku zanieczyszczeń mechanicznych można zawsze zastosować dowolny dwu- lub trzy elementowy prosty filtr węglowy i mechaniczny.
0
Dodaj do porównania
Basen plus
Rozdać
5 lat temu

Basen Plus

Jeśli chcesz mieć max 30% taniej produkty proszę pisać na czacie lub zostawić kontakt Magnez, sód, potas i wapń. Elektrolity w najlepiej przyswajalnej formie. Produkty zalecany dla osób po wyczerpującym wysiłku fizycznym.
0
Dodaj do porównania
generator plazmowy RPZ Royal Raymond Rife generator plazmowy Royal Raymond Rife
Rozdać
Lata 30 dwudziestego wieku. Genialny amerykański wynalazca Royal Raymond Rife zaobserwował zjawisko częstotliwości rezonansowej w jaką można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Poddając je działaniu tej częstotliwości udaje się doprowadzić do ich zniszczenia lub unieszkodliwienia. - Rife określił szereg częstotliwości patogenów, a następnie zbudował generator emitujący fale elektromagnetyczne o konkretnych częstotliwościach związanych z gatunkami wirusów i bakterii.
Sklep:  Ewelina Colway
0 z 5
77 sztuk w magazynie
0
Dodaj do porównania
Mgielka-Au-200-ml
Rozdać
Mgiełka Au100 jest produktem o radykalnie odmładzającym działaniu, zawierającym cząsteczki monojonowego złota o wielkości 0,2 nm, które mają zdolność przenikania wgłąb skóry, gdzie pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, przywracając skórze jędrność i sprężystość.
0
Dodaj do porównania
Krzem_z borem_i_jodem
Rozdać
Preparat Silor+B+J zawiera krzem organiczny a więc porównując go z krzemem nieorganicznym wyłania się na pierwszy plan kwestia przyswajalności tego pierwiastka przez nasz organizmie krzem organiczny 70% przyswajalności -krzem nieorganiczny tylko 2% w dodatku tylko w formie kwasu mono- krzemowego
1
Dodaj do porównania
Srebro_monojnowe
Rozdać
Antybakteryjny Płyn do ciała Ag124 przeznaczony jest do skór problematycznych, trądzikowych, ze zwiększonym wydzielaniem sebum. Srebro jest antybakteryjne. Zabija ponad 650 bakterii. Dlatego produkty ze srebrem są antybakteryjne !
0
Dodaj do porównania
detoksyfit_forte
Rozdać

Preparat usuwa z organizmu endogenne (powstające w organizmie) i  egzogenne (z zewnątrz) substancje toksyczne, łączenie z toksynami wytwarzanymi  przez bakterie, antygeny, alergeny pokarmowe, leki chemiczne, radionuklidy i  alkohol. Pobudza wytwarzanie interferonu, który wzmaga produkcję makrofagów,  pochłaniających obcą materię; reguluje transport jelitowy, wiąże i usuwa z  organizmu związki metali ciężkich, rozpuszczalniki, pestycydy, nadmiar sodu,  chloru, bilirubinę, kwas moczowy, cholesterol, lipidy.

Sklep:  Potantila
0 z 5
4 sztuk w magazynie
1
Dodaj do porównania
krzem z borem Silor B
Rozdać

Krzem spowalnia procesy starzenia, jest niezbędny w syntezie kolagenu. Bor odpowiada za prawidłową gospodarkę wapniową organizmu. Wzajemna obecność cząstek boru i krzemu wzmaga ich przyswajalność. Odpowiada za piękne włosy, skórę, paznokcie, oczy, jest to główna część kolagenu. Krzemu nikt nigdy nie przedawkował

2
Dodaj do porównania
Rozdać
Zeolit LavaVitae to certyfikowany i opatentowany wyrób medyczny, Usuwa z organizmu toksyny i metale ciężkie z pożywienia, m.in. ołów, rtęć, arsen, aluminium, amoniak, kadm, nikiel. 95% reakcji biochemicznych w naszym organizmie kierowana jest poprzez minerały. Organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wytworzyć, dlatego człowiek musi przyjmować je z pożywieniem. Codziennie potrzebujemy ich co najmniej 65. Jeśli jest potrzebny ID do złożenia zamówienia zeolitu na stronie producenta to proszę wpisać ID: 6721612
1
Dodaj do porównania
Rozdać

16 litrów soku zamknęliśmy w małej buteleczce Alfa Aktiv. 78 żywych Enzymów. Najmocniejszy adaptogen – kwas bursztynowy, Odkwasza, odtruwa, usuwa metale ciężkie, chroni przed smogiem elektromagnetycznym. Pierwszy na świecie ujemnie jonizujący produkt

Obecnie brak na stanie
0 z 5
0
Dodaj do porównania
pure_minerals_77_mineralow
Rozdać
77 Minerałów i 18 Aminokwasów w płynie pochodzenia naturalnego roślinnego, o niezwykłych właściwościach wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dla lepszego zdrowia i energii oraz snu. Prawie 900 kropli w 60ml.
1
Dodaj do porównania
kopa mucuna
Rozdać
Wsparcie w chorobie Alzheimera i PARKINSONA, wsparcie układu nerwowego, niewydolność nerek, nadciśnienie tętnicze, bóle fantomowe, zaburzenia koncentracji - otępienie,demencja, fibromialgia..
Wsparcie układu nerwowego, nastroju. Likwidator bólu!
 
Formuła dla wegetarian
0
Dodaj do porównania
Agel_umi
Rozdać

Zamiast tego produktu polecamy ten suplement diety, który zawiera Fukoidynę i usuwa uszkodzone komórki macierzyste zmuszając szpik kostny do produkcji nowych komórek macierzystych

  Fucoidan – jeden z najważniejszych składników wodorostów morskich, został po raz pierwszy wyizolowany w 1913 roku przez profesora Kylin na Uniwersytecie w Uppsali (Szwecja). Profesor Kylin stał się pionierem tego niesamowitegow 100% naturalnego składnika. Ze względu na wielkie korzyści dla zdrowia, Fucoidan został dokładnie przebadany. Fucoidan jest unikalnym źródłem śluzu, który jest bogaty w błonnik, a to zdumiewające źródło polisacharydów z grupy siarczanów.
0
Dodaj do porównania
agel_exo
Rozdać
Pozbądź się wolnych rodników, zyskasz lepsze zdrowie Przeciwutleniacze są niezbędne dla dobrego zdrowia. Są również niezbędne dla zdrowia komórek, dzięki swojej zdolności do neutralizowania wolnych rodników. Co to oznacza dla nas? EXO wspiera te funkcje organizmu, które pomagają nam radzić sobie ze stresem szybkiego stylu życia i środowiskiem pełnym zanieczyszczeń. W rzeczywistości eliminując wolne rodniki z naszego organizmu, EXO wspiera zdrowe komórki i pomaga utrzymać młody, rześki i zdrowy wygląd i samopoczucie.*
0
Dodaj do porównania
spirulina
Rozdać

Spirulina to mikroskopijne algi słodkowodne zawierające ponad 100 różnych substancji odżywczych, w tym ważne dla zdrowia witaminy, minerały, przeciwutleniacze i aminokwasy.

Obecnie brak na stanie
0 z 5
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy