Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność
Search Suggestions
   Powered by Super Speedy Search

   Medycyna naturalna

   Filtr

   Aktywne filtry

   Przedział cen

   0
   Dodaj do porównania
   BANLANGEN KELI
   Rozdać
   5 lat temu

   BANLANGEN KELI – NATURALNY FERVEX

   68,00 

   BANLANGEN KELI (NATURALNY FERVEX)
   20 saszetek - naturalny FERVEX ( od 2 roku życia )
   Naturalny, kompleksowy preparat w formie herbatki, wytwarzany z ekstraktów  roślinnych.
   0
   Dodaj do porównania
   FENG YOUJING
   Rozdać

   Olejek narcyzowy

   Złoty smok – balsam na wszelkie bóle, ukąszenia, katar, kaszel. Niezbędny w każdej apteczce!
   Doskonałej jakości mieszanka  tradycyjnych olejków eterycznych, typowy środek dla podróżujących oraz do  apteczki domowej i samochodowej.
   Sklep:  Nat
   0 z 5
   0
   Dodaj do porównania
   Qian Bai Bi Yan Pian - zioła na grypę,katar
   Rozdać

   Wirusowa i bakteryjna infekcja dróg oddechowych, zapalenie oskrzeli, angina, grypa, alergiczny bronchit i nieżyt nosa... ...czyli :GRYPA, KATAR, PRZEZIĘBIENIE i ZAPALENIE ZATOK!!!!

   Obecnie brak na stanie
   Sklep:  Baltic Business
   0 z 5
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać

   Tradycyjny, naturalny, chiński antybiotyk o działaniu bakteriobójczym, bakteriostatycznym, przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i odtoksyczniającym. Likwiduje kaszel, uspokaja i harmonizuje czynność, poprawia funkcje płuc i oskrzeli, usuwa gorąco i wilgoć, redukuje flegm, łagodzi skurcze górnych dróg oddechowych, obniża gorączkę, likwiduje infekcję.

   0
   Dodaj do porównania
   TANKE_ING_SAN
   Rozdać

   Proszek na kaszel, choroby płuc i oskrzeli, astma, angina, infekcja dróg oddechowych, trudna do wydalenia flegma.. Naturalny środek oparty na starochińskiej recepturze z prowincji Huan Dong,  mieszczący się w grupie preparatów „Złotego smoka”.

   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Yao tong pian to zioła na reumatyzm i zapalenie obwodowego układu nerwowego. W medycynie chińskiej pobudza energię wątroby i nerek yang" funkcjonalny aspekt Qi nerek, który ogrzewa i nawilża organizm.
   0
   Dodaj do porównania
   CHLOROFILLIPT SPRAY
   Rozdać

   CHLOROFILLIPT - NATURALNY ANTYBIOTYK NA  GRONKOWCA

    

   Eukaliptus gałkowy pochodzi z Australii ¡ Tasmanii.

    

   Aromatyczne, pobudzające, odświeżające zioło działa wykrztuśnie, łagodzi skurcze i obniża gorączkę

   Sklep:  Nat
   0 z 5
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać

   Innowacyjny specyfik, stworzony z ekstraktów ziołowych. Substancje z ziół  stopniowo uwalniają się z kulek i oddziaływają poprzez śluzówkę transdermalnie,  przynosząc dłuższy i skuteczniejszy efekt wspomagający. Antybiotyczne, antybakteryjne,  przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne, cytotoksyczne, ściągające. Kulki wzmacniają  yang – funkcjonalny aspekt energii qi nerek, która ogrzewa organizm, poprawią  funkcję seksualne

   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać

   Czopki ginekologiczne. Na przewlekły lub ostry ból narządów rodnych, pieczenie, świąd, przewlekłe stany  zapalne układu rozrodczego, egzema, świerzb, podrażnienie błony śluzowej, pochwy  i warg sromowych

   0
   Dodaj do porównania
   ZHISUNING PIAN
   Rozdać
   Jest to jeden z niewielu  doustnych preparatów o wysokiej skuteczności i wybiórczym działaniu, likwidujący  przyczyna i objawy powstawania hemoroidów. Przeciwkrwotoczne, odkażające, ściągające,  bakteriobójcze (nawet na gronkowca złocistego i paciorkowca okrężnicy)
   0
   Dodaj do porównania
   BAI_XIAO_DAN
   Rozdać
   Problemy kobiece (układ rozrodczy).  Izoflawony (genisteina i  daidzeina) z G. max są flawonoidami należącymi do fitoestrogenów, czyli grupy  niesteroidowych substancji roślinnych, działające w organizmie ludzkim na  podobieństwo estrogenów – grupa hormonów płciowych, do których zalicza się  estradiol, estron i estriol – najważniejszą rolę odgrywają w organizmie kobiet.
   Sklep:  Nat
   0 z 5
   0
   Dodaj do porównania
   GENGNIANAN_1X3
   Rozdać
     Nowy środek przeciwdziałający objawom okresu klimakterium. Dobry tradycyjny środek chiński przeciwdziałający objawom okresu klimakterium.
   Sklep:  Nat
   0 z 5
   0
   Dodaj do porównania
   NU BAO JIAO NANG
   Rozdać

   Starożytna, tradycyjna, ziołowa formuła dla kobiet. Regulator hormonów, regenerator, stymulator. Pobudza krążenie, układy hormonalny, zwłaszcza  tarczycę i korę nadnerczy) i płciowy układ kobiety, reguluje poziom hormonów,  „ogrzewa” macicę, stymuluję pracę śledziony (oczyszczanie i proces wytwarzania  krwi), zwiększa wigor, jakość odczuć seksualnych, pobudza owulację.

   0
   Dodaj do porównania
   NEFROFIT_FORTE
   Rozdać

   Nefrofit Forte - ulepszona formuła zawiera mocniejsze ekstrakty roślinne. Ekstrakt z P,aviculare zwiększa ilość wydalanego moczu, a wraz z nim usuwa z nadmiar sodu, chloru i mocznika (cykl mocznikowy - proces odtruwający).

   Sklep:  Potantila
   0 z 5
   0
   Dodaj do porównania
   LIUWEI_DIHUANG_WAN
   Rozdać

   LIUWEI DIHUANG WAN

   Mieszanka ZIÓŁ DLA ZDROWIA UKŁADU ENDOKRYNOLOGICZNEGO, cukrzyca typu I i II, choroby: GRAVESA-BASEDOWA, ADDISONA, Hashimoto, guzy-wole tarczycy, defi-cyt immunologiczny, moczenie nocne.. Obniża ciśnienie, poziom cholesterolu i cukru we  krwi, równoważy gospodarkę płynami i gospodarkę hormonalną.


   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać


   Tradycyjny, zbiorowy, 10-cio składnikowy preparat w formie pigułek,  wytwarzany z ekstraktów roślinnych. Z punktu widzenia Tradycyjnej Medycyny  Chińskiej, preparat uspokaja serce i duch (umiejscowiony w sercu, jest  odpowiedzialny za stan psychiczny), poprzez „odżywienie” Yin serca i krwi oraz  ochłodzenie nadpobudliwej wątroby Yang, spowodowane niedokrwieniem serca.