Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Medycyna ajuweryjska

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
evecare
Rozdać
  Evecare to unikalna ziołowa formuła bogata w składniki o wysokiej zawartości  fitoestrogenów. Preparat reguluje cykl menstruacyjny działając  stymulująco na macicę. Wywierając efekt stymulujący na tkanki jajnika Evecare  normalizuje sekrecję hormonów oraz pomaga w odbudowie endometrium, dzięki czemu  koryguje nieprawidłowe krwawienia maciczne.
Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
PILEX
Rozdać
Pomaga obniżyć nadciśnienie w żyłach odbytu, złagodzić zapalenie i ból przy hemoroidach. Pilex jest naturalnym i bezpiecznym preparatem nie powodującym skutków  ubocznych. Wspomaga pracę przeciążonej wątroby (przetłuszczona wątroba,  zatrucia toksyczne i alkoholowe) i pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi. Tabletki  Pilex odgrywają łagodzącą rolę przy dysfunkcji wątroby i obniżają nadciśnienie w  żyłach wątrobowych. Rozkurczowe działanie preparatu pomaga obniżyć nadciśnienie  w żyłach odbytu, złagodzić zapalenie i ból przy hemoroidach. Rozwalniające  właściwości Pilex'u działają skutecznie przy przewlekłych zaparciach, którym  towarzyszą hemoroidy.
Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
ABANA
Rozdać
Skuteczny środek profilaktyki chorób wieńcowych, szumy w uszach.....
ABANA jest złożonym specyfikiem stworzonym z substancji ziołowych według przepisów ajurwedyjskich. Może być stosowana codziennie jako dodatek diety zapobiegający napadom sercowym.
 
Obecnie brak na stanie
Sklep:  Morgan
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Rozdać
  Himplasia to roślinny suplement diety skuteczny w zmniejszaniu objawów lekkiego przerostu prostaty, w utrzymaniu zdrowej prostaty i czynności układu moczowo-płciowego.
Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Liv 52 ds
Rozdać

Preparat pobudza czynność wątroby. Działa ochronnie na wątrobę zmniejszając szkodliwy wpływ toksyn: bakteryjnych, wirusowych i różnych substancji chemicznych w tym metali ciężkich i alkoholu. 

Obecnie brak na stanie
Sklep:  Morgan
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Speman
Rozdać
3 lata temu

SPEMAN, HIMALAYA

Preparat  zwiększa ilość i jakość spermy, poprawia funkcjonowanie jąder. Posiada działanie  bakteriobójcze, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Wydatnie wzmacnia potencję  oraz pomaga w problemach z prostatą. Przeciwdziała rozrostowi i powiększeniom  gruczołu krokowego.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
3 lata temu

SEPTILIN – na infekcje 100 tabl.

30,00 

Unikatowa formuła przeciwinfekcyjna; wspiera układ odpornościowy i zapobiega  nawrotom infekcji. Preparat zbiorowy, ajurwedyjski, skład opracowany w oparciu o  najnowsze badania i nowoczesną technologię produkcji. Wytworzony z soków,  proszków i ekstraktów z roślin.

Sklep:  Potantila
0 z 5
0
Dodaj do porównania
TALEKT
Rozdać

Ajurwedyjski preparat zbiorowy, skład zgodny z najnowszymi odkryciami i nowoczesna technologia produkcji. Wykonane z soków, proszków i ekstraktów roślinnych w postaci kapsułek.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
PURIM
Rozdać
2 lata temu

PURIM

41,00 

Formuła detoksykacyjna i przeciw pasożytom

Ayuvedic zbiorowy preparat, kompozycja opracowana przez starożytnych hinduskich zielarzy, wykonana z soków, proszków i ekstraktów roślinnych w postaci niepowlekanych tabletek.

Zmielone nasiona C. sativus powodują wydalanie pasożytów jelitowych, zwłaszcza tasiemców. Korzenie S. lappa są uniwersalnym antytoksycznym i przeciw jadowym ziołem stosowanym do ukąszeń węży i ​​jadowitych owadów. C. Kora Magna ma bardzo silne właściwości grzybobójcze przeciwko: mitosporycznym, zygomycetes i ascomycetes, wypłukuje nadmiar soli szczawianu wapnia i kwasu moczowego z organizmu. A. ekstrakt z peniculata - ma silne działanie przeciwwirusowe, antybiotyczne, przeciwgrzybicze, przeciwzapalne, immunostymulujące i hepatoprotekcyjne.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
LUKOL
Rozdać
2 lata temu

LUKOL® – HIMALAYA

38,00 

Preparat na endometriozę i układ moczowo-płciowy kobiet

Ajurwedyjski preparat zbiorowy, kompozycja oparta na najnowszych badaniach i nowoczesnej technologii produkcji. Wykonane z soków, proszków i ekstraktów roślinnych w postaci niepowlekanych tabletek. A. longifolia ma działanie anaboliczne na organizm, zwiększa popęd seksualny i leczy reumatyzm. A. catechu stymuluje skurcze mięśni gładkich (błony śluzowe narządów jamistych, przewodu żołądkowo-jelitowego, dróg oddechowych, pęcherza i układu rozrodczego), stymuluje układ przywspółczulny, przyspiesza perystaltykę jelit i stymuluje wydzielanie gruczołów.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
v-gel Himalaya
Rozdać
2 lata temu

V-GEL™ Żel ginekologiczny

44,00 

Nowoczesny, kompleksowy preparat na bazie ziół ajurwedyjskich w postaci żelu. Skład oparty na najnowszych badaniach i nowoczesnej technologii produkcji.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
SERPINA
Rozdać
2 lata temu

SERPINA Himalaya

53,00 

Serpentyna R. pochodzi z ekologicznie czystych obszarów świata, uprawianych w Himalajach. Preparat powstał w 1930 roku, zyskał uznanie kardiologów i pacjentów w wielu krajach i stał się wizytówką firmy Himalaya Drug.

Serpentyna R. rośnie dziko na Półwyspie Indochińskim oraz na Jawie i Sumatrze. Około 600 lat pojawia się w tekstach sanskryckich. p.n.e pod nazwą Saropagandha. Herbata parzona z całej rośliny od stuleci używana w Indiach do histerii, niepokoju, problemów z sercem. Mahatma Gandhi pije tę herbatę regularnie, ponieważ działa uspokajająco. Roślina zawiera około 25 alkaloidów, z których najważniejszym jest rezerpina - potężny środek na obniżenie ciśnienia.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
liv52
Rozdać

Ajurwedyjski preparat zbiorowy, kompozycja opracowana przez starożytnych hinduskich zielarzy, wykonana z soków, proszków i ekstraktów roślinnych w postaci tabletek powlekanych.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Diabecon
Rozdać

Diabecon to złożony, całkowicie naturalny suplement ziołowy, który w swojej formule zapewnia łagodną i bezpieczną kontrolę poziomu cukru we krwi (glikemii). Pozwala to utrzymać prawidłową równowagę cukru we krwi, bardzo ważny wskaźnik wpływający na wiele ważnych funkcji w ciele. Diabecon pomaga regulować metabolizm lipidów i utrzymywać prawidłowy poziom trójglicerydów i cholesterolu w surowicy. Ten środek ma pozytywny wpływ na prawidłową regenerację komórek trzustki.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
Speman
Rozdać
1 rok temu

SPEMAN, HIMALAYA – ZDROWA PROSTATA

50,00 

Produkty himalajskie oparte na wiedzy i tradycjach medycyny ajurwedyjskiej. Wszystkie składniki suplementów diety i kosmetyków pochodzą z czystych ekologicznie terenów Indii, Tybetu i Pakistanu. Produkty Himalaya nie zawierają konserwantów, chemikaliów i składników modyfikowanych genetycznie. Koncern Himalaya jest akredytowany w 71 krajach na całym świecie, a jego specyfika zarejestrowana jest w wielu krajach UE, m.in. w Szwajcarii, na Litwie, Łotwie, w Czechach, Bułgarii itp.

Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
GASEX (HIMALAYA)
Rozdać

GASEX to złożony, całkowicie naturalny suplement ziołowy, który w swoim składzie zawiera składniki łagodzące objawy nadkwasoty, niestrawności i gazów.

Sklep:  Nat
0 z 5