Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność
Search Suggestions
   Powered by Super Speedy Search

   Maty do masażu

   Filtr

   Aktywne filtry

   Przedział cen

   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Mata do masażu wibracyjnego MG 155 marki Beurer została wyposażona w specjalny adapter, który pozwala na jej użytkowanie w samochodzie. Uprzyjemni długie podróże, zwłaszcza, że posiada także funkcję podgrzewania.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Wyjątkowo cienka i lekka Mata do masażu shiatsu MG 205 firmy Beurer to coś więcej niż masaż. To profesjonalny masaż wykonany w komfortowych warunkach domowych. W dodatku można go wykonać bez wcześniejszego umawiania wizyty!
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Profesjonalny masaż pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego. Zamiast jednak zapisywać się do gabinetu masażu, kup specjalną Matę do masażu shiatsu MG 206 marki Beurer, która będzie pod ręką zawsze, kiedy jej będziesz potrzebować.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Odprężający masaż pleców i karku, kto o tym nie marzy? Aż trudno uwierzyć, że wystarczy tylko wygodnie się rozsiąść na unikalnej Macie do masażu shiatsu marki Beurer, a na ukojenie, rozluźnienie i błogość nie trzeba będzie długo czekać.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Masaż potrafi zdziałać wiele dobrego, nie każdego stać jednak na częste wizyty u specjalisty. Warto wówczas pomyśleć o specjalnej Macie do masażu shiatsu MG 260-HD 2w1 marki Beurer. Ona z powodzeniem zastąpi profesjonalnego masażystę.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Mata do masażu shiatsu MG 295 - HD-3D firmy Beurer w eleganckim czarnym kolorze będzie świetnym prezentem dla osób, które cierpią z powodu bólów kręgosłupa. Przyniesie ona ulgę, a także pomoże zrelaksować całe ciało.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Kremowa Mata do masażu shiatsu MG 295 - HD-3D firmy Beurer to uniwersalny sprzęt do masowania. Masaż wykonany z jej pomocą pomoże m.in. odprężyć całe ciało, ukoi ból kręgosłupa. Mata posiada dwa stopnie prędkości.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Profesjonalny masaż w warunkach domowych? Umożliwi go Mata do masażu shiatsu MG 300-HD Body complete marki Beurer. Ten rodzaj masażu doskonale wpływa na całe ciało. Dodatkowo mata posiada funkcję automatycznego skanowania ciała.