Firma Synergy Polska Sp. z o.o. istnieje od roku 2004, jednak jej korzenie sięgają roku 2001. Wtedy to firma Synergy Polska S.A. pojawiła się na rynku jako najdynamiczniej rozwijający się Integrator IT.
Firma SYNERGY od początku swojego istnienia starała się kompleksowo zaspokajać potrzeby swoich klientów. Z technologią integrowania instalacji w budynkach zetknęliśmy się w 2006 roku. Od tego czasu Budynki Inteligentne i systemy BMS stały się naszym konikiem.

Synergy to nazwa nie przypadkowa – to filozofia naszego działania: staramy się szukać wartości dodanej wszędzie tam, gdzie potrzeby naszych klientów znajdują swoją odpowiedź w przestrzeni naszych rozwiązań – wszędzie gdzie idea spotyka się z technologią.
Model biznesowy jaki przyjęliśmy wobec naszych klientów to długofalowa współpraca, nieustanne dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb oraz najwyższy poziom opieki i świadczonych usług. Naszymi działaniami pragniemy stale podnosić konkurencyjność naszych klientów dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii.
Synergia – z greckiego synergos – pracować wspólnie /słownik Webstera/. Synergia, jaką oferujemy naszym klientom, to współdziałanie z najwyższej klasy specjalistami z zakresu najnowszych technologii informatycznych, elektronicznych i telekomunikacyjnych, a wszystko to dla pełnej satysfakcji obu stron.

Od początku swojego istnienia staramy się kompleksowo zaspokajać potrzeby swoich klientów. Precyzyjne określenie potrzeb klienta oraz nieustanne znajdowanie kreatywnych rozwiązań możliwe jest również dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu w tej rozwijającej się dopiero branży.

Współpracujemy z najważniejszymi producentami w tej branży takimi jak: ABB, Merten, Siemens, Gira, Jung, Berker, Hager, Theben, Lutron, Philips, Crestron, Beckhoff, Control4, Schneider Electric, InduSoft, Legrand, Produal, Belimo, Zektor i inne. W zależności od potrzeb tworzymy również własne rozwiązania autorskie idealnie dostosowane do oczekiwań.

Precyzyjne określenie potrzeb klienta oraz nieustanne znajdowanie kreatywnych rozwiązań możliwe jest również dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu w tej rozwijającej się dopiero branży.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .