Aminokwasy – tak wiemy że są endo i egzogenne ale jakie znaczenie dla zdrowia ma ich spożycie – rozpatrujemy jedzenie białek w kontekście bycia wielkim i napakowanym czy zdrowym – a może da się to połączyć ? 🙂

Czy książka powie Nam coś nowego czy raczej wytłuści prawdy jakimi dziś posługujemy się na co dzień ?

Cytat
„Będziesz czytał nowa definicje białka stara to zakłada ze są w niej 20 aminokwasów..
Nowa to taka ze białko nie musi zawierać 20 aminokwasów lecz 8.
Dlaczego, bo te 12 produkuje organizm sam wg swojej potrzeby..
A zatem trzeba oprzeć dietę na 8 aminokwasach egzogennych.. i teraz pytanie

Co się dzieje jak się poda choremu na raka żołądka 20 aminokwasów.. ?
– te 12 będą spalone jak spala się glukozę po wcześniejszym odszczepieniu grupy aminowej.. czyli z tego wniosek przy spalaniu białka zawierającego 20 aminokwasów powstaje glukoza .a ta należy wyeliminować z pożywienia w przypadku raka
..I tak powstało pytanie jak się zachowują te 8 egzogenne aminokwasy ,czy tez są źródłem glukozy?

– okazało się ze nie -ale muszą być w odpowiednim stosunku ilościowym do siebie ten ilościowy stosunek został odkryty i na bazie tej informacji zaczęto produkować z roślin te 8 egzogennych aminokwasów.
Przy ich trawieniu nie są potrzebne enzymy żołądkowe są natychmiast po 20 minutach w krwi otworzyła się nowa droga żywienia chorych na raka bez glukozy….
-teraz było pytanie:

Jak często są potrzebne te 8 egzogennych aminokwasów ?

Co 2-3 godzin jest synteza enzymów które zawierają 8 egzogenne aminokwasów a resztę syntetyzuje organizm sam..
Dalsze pytanie było:


Czy można przedawkować ?

15 tabletek odpowiada 450 gram mięsa ..Teraz jest problem co zrobić by wypełnić przestrzeń żołądka by nie czuć głodu..są do tego rośliny, pektyny. A wiec skoro chcesz mieć przyrost siły to trzeba jeść mięso albo 8 aminokwasów egzogennych nie ma ograniczenia można zjeść nawet 30 tabletek i w moczu nie będzie azotu tzn nie będzie odszczepiona grupa aminowa z tych 8 egzogennych..to jest właśnie ta Rewolucja Białkowa.. ”

 

FitLine ProShape Amino (Aminokwasy) – dokładnie 8 niezbędnych w idealnych proporcjach w stosunku do siebie, jedyne na świecie rozpuszczalne w wodzie, takie które działają natychmiast, są w wątrobie po 5 minutach robią rewolucję zdrowotną jak i biznesową … a to wszystko w połączeniu z Activize (witaminami z grupy B, witaminą C dla jeszcze lepszego wchłaniania i działania na poziomie komórki.

Opis i zamówienie Pro Shape Amino – Aminokwasy roślinne rozpuszczalne w wodzie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .