Pure Concentrated Organic Minerals™

Pure Concentrated Organic Minerals™

Pure Concentrated Organic Minerals™ to 77 Minerałów i 18 Aminokwasów w płynie pochodzenia naturalnego roślinnego, o niezwykłych właściwościach wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dla lepszego zdrowia i energii oraz snu. Prawie 900 kropli w 60ml.

Pure Concentrated Organic Minerals™ mogą przyczynić się do:

 • Lepszej wchłanialności substancji odżywczych z pokarmów i suplementów
 • Poprawienia ogólnego samopoczucia w tym także poziomu energii na codzień 
 • Zdrowszego i spokojniejszego snu 
 • Ogólnej poprawy zdrowia i witalności
 • Zmniejszego stanów bólowych i dolegliwości

Czym są zatem minerały zawarte w Organic Minerals™?

Wobraźmy sobie ziemie przed około 38 milionami lat, gdy lasy deszczowe pokrywały większą część naszej planety. Podobnie jak zwięrzeta z tego kremu rośliny rozwijały się do niezwykłych rozmiarów. W porównami z roślinami dzisiejszymi były ogromne, a system korzeni, które zapuszczły wnikał w ziemię niezwyklę głęboko. Tak potężne korzenie tych prehistorycznych roślin umożliwiały im 'podłączyć się’ do cennych i bogatych źródeł nieorganicznych minerałów, które w procesie fotosyntezy rośliny te zamieniały na organiczne, czyli przyjazne bilogicznie minerały. Po wymarciu roślin-gigantów, organiczne minerały, które się w nich znajdowały, były gromadzone na powierzchni ziemi, gdzie łączyły się z kwasem fulwowym, wytwarzanym przez mikroby zgromadzone w glebie.

Ten botaniczny cykl życia i śmierci powtarzał się przez miliony lat, stoponiowo tworząc rzadkie złoża kwasu fulwowego. Takie oto złoże jest źródłem minerałów fulwowych i organicznych kwasów zawartych w Good Health Naturally Pure Concentrated Organic Minerals™. Produkty zawirające minerały, które nie mają w swoim składzie aminokwasów to minerały w postaci metalicznej, a NIE roślinnej, czy też pochodzenia roślinnego. Złoża, z których minerałów nie można pozyskać wykorzystując do tego tylko wodę, NIE są źródłem organicznych (biologicznie przyjaznych) minerałów. Tylko złoża powstałe z prehistorycznych roślin zawierają kompleksową mieszanke poli-koloidalnych minerałów fulwowych.

Odpowiedzią zatem na wyżej opisane problemy może być:
Pure Concentrated Organic Minerals™ z kwasem fulwowym.

Natura jest specjalistą w łączeniu kwasu fulwowego i minerałów, dzięki czemu powstają fulwowo-mineralne mieszanki, które przez wielu dietetyków i ekspertów zdrowotnych określane są jako 'Brakujący Link Odżywiania.’ Pure Concentrated Organic Minerals™ od Good Health Naturally zawiera wysoce bioaktywne substancje bogate w związki fulwowe o niskiej masie cząsteczkowej (Minerały Fulwowe i Kwasy Fulwowe), które są produktem końcowym rozpadu biologicznie (dawniej) żywego prehistorycznego materiału roslinnego. Te substancje zawierają niezwykle złożone molekuły (związki fulwowe), powstałe przede wszystkim z wysoce ochronnych i wydawałoby się, że nieśmiertelnych roślynnych związków fitochemicznych, które przechodzą procesy łączenia i przekształcania w procesie rozkładu, będąc trawione przez wiele gatunków wszelakich organizmów i miliony pokoleń mikrobów, stając się w końcowych efekcie jedną z najbardziej złożonych substancji na świecie.

Minerały fulwowe zawierają pierwotną energię słoneczną ukrytą głęboko w kompleksowych strukturach ich molekuł, energię, pochodzącą z procesu fotosyntezy, która zachodziła we wnętrzu prehistorycznych roślin gigantów (przed milionami lat). To one są zatem częściowo odpowiedzialne za niezwykłe właściwości i bioaktywny charaket Pure Concentrated Organic Minerals™ z kwasem fulwowym.

Organic Minerals™ zawierają:

 • Wszystkie antyoksydacyjne (przeciwutleniające) minerały, takie jak: selen, cynk, magnez, miedź i wiele innych.
 • 18 aminokwasów – powstałych na przestrzeni 38 milionów lat – dowód na ich roślinne i organiczne pochodzenie (zwykłe metaliczne minerały nie mogą zawierać aminokwasów, bo są pochodzenia metalicznego, a nie roślinnego)
 • Ponad 70 elekrolitów w najbardziej efektywnej postaci znanej naukowcom – każdy mineralny elektrolit posiada swój wyjątkowy bio-elektryczny 'podpis.’
 • Najwyższe możliwe stężenie kwasu fulwowego w każdej porcji – zawsze między 4% a 8%, najwyższa koncentracja 'kwasowości’ w kwasie fulwowym dostępna na rynku i jest on w 100% rozpuszczalny
 • Minerały całkowicie pochodzenia roślinnego – tylko minerały pochdozenia roslinnego mogą być pozyskiwane przy użyciu wody, jak też odbywa się to w przypadku oferowanego produktu – żadne inne elementy czy składniki nie są sztucznie dodawane.
 • Najłatwiej bio-jonowo przenoszone minerały i elementy śladowe dostępne w naturze – żaden inny produkt nie zawiera tak kompleksowej mieszanki naturalnych składników jak oferowane przez nas niezwykłe Minerały Fulwowe.
 • Bardzo wygodne i niezwykle wydajne (prawie 900 kropli w każdej butelce) – wystarczy tylko kilka kropli dziennie wypić do posiłku z ulubionym sokiem lub wodą z cytryną.

Korzyści przyjmowania Minerałów:

 • Więcej energii, która pozostaje stabilniej rozdysponowywana przez cały dzień
 • Zdrowszy, spokojniejszy i głębszy sen 
 • Jaśniejszy umysł i sprawniejsze funckjonowanie mózgu
 • Apetyt bardziej 'zrównoważony’ czyli naturalniej pojawiająca się potrzeba jedzenia i uczucia sytości 
 • Lepsza wchłanialność składników odżywczych pochodzących z pokarmów i suplementów 
 • Zdrowsze włosy i skóra 
 • Wzrost kondycji fizycznej i wydajności organizmu (także sportowej)
 • Zmniejszenie bóli mięśni i boleści po-treningowych, szybsza regeneracja 
 • Złagodzenie skutków ubocznych (także bólu) u osób cierpiących na reumatyzm czy zwyrodnienia stawów.

Stosowanie: W zależności od potrzeb przyjmować od 3-5 kropli, 2 do 3 razy dziennie, podczas posiłku. Korzystając z dołączonego  do buteleczki zakraplacza dodać od 3-5 kropli do ulubionego soku, bądź wody z cytryną lub według zaleceń specjalisty. Nigdy nie zakraplać (przyjmować) bezpośrednio do ust (na język). Nie dodawać do chlorowanej wody, najlepiej rozpuszczać w wodzie mineralnej, bądź ulubionym soku. Kropli nie trzeba przechowywać w lodówce po otwarciu.

W 60 ml mieści się ok. 900 kropli.

Składniki:

sklad-mineraly pure organic mineral Good Health Naturally
Pure Concentrated Organic Minerals™
Pure Concentrated Organic Minerals™

Tabela Zdrowia
Tabela Zdrowia

Pasjonat sportowego i zdrowego trybu życia. Zajmuję się: Wszechobejmującym uświadomieniem.

2 komentarze
Pokaż wszystko Najbardziej pomocny Najwyższa ocena Najniższa ocena Dodaj swoją opinię

   Dodaj Odpowiedź

   Rynek Zdrowia
   Logo
   Wózek sklepowy