Proshape ( Amino ) Aminokwasy roślinne rozpuszczalne w wodzie

Proshape ( Amino ) Aminokwasy roślinne rozpuszczalne w wodzie

ProShape Amino

Zalecana dzienna dawka (6 kapsułek) pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu w niezbędne aminokwasy

Pro Shape Amino to środek dietetyczny przeznaczony do pokrycia ubytków podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Opakowanie 114,7g – 180 kapsułek po 0,64g. Produkt bogaty w ważne aminokwasy niezbędne do życia (L-Izoleucyna, L-Leucyna, L-Lizyna, L-Metionina, L-Fenyloalanina, L-Treonina, L-Tryptofan i L-Walina)

 • aminokwasy odgrywają kluczową rolę we wzroście i utrzymaniu masy mięśniowej
 • zawiera ułatwiające resorpcję ajurwedyjskie aromaty ziołowe
 • wykazuje działanie anaboliczne zapewniające optymalną budowę masy mięśniowej
 • chroni białka mięśni przed rozpadem w trakcie wysiłku
 • działa wspomagająco w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej
 • Europejski Urząd Patentowy wydał pisemną decyzję o przyznaniu firmie PM – International AG kolejnego patentu. ProShape (Amino) jest opatentowany.

Zalecana dzienna dawka (6 kapsułek) pokrywa znaczną część zapotrzebowania organizmu w niezbędne aminokwasy

Co je wyróżnia ?

—>opatentowana technologia NTC (koncepcja transportu komórkowego wewnątrz organizmu)
NTC—>przyśpiesza transport i działanie składnika NTC—>gwarantuje wysoki poziom wchłaniania(od 97-100%)
NTC—>skraca czas… w 5 min tam gdzie ma działać. 

—>Rozpuszczalne w wodzie


  Produkt Amino – zawiera 8 niezbędnych aminokwasów (jedyne aminokwasy na świecie, które w 100% rozpuszczają się w wodzie i są zrobione z roślin), z których organizm wyprodukuje sobie pozostałe 16.


Co robi ProShape(Amino) w naszym organizmie?


Podstawowe zadanie – restartuje, odbudowuje, regeneruje, usprawnia nasz kod genetyczny. Oczyszczanie organizmu z toksyn, w tym gruntownie wątroba – oczyszcza się i regeneruje, także nerki, trzustka, nadnercza, przysadka mózgowa, tarczyca. Dzisiaj w diecie nie mamy aminokwasów, gdyż zanim trafią do naszych ust, przechodzą przez obróbkę cieplną (smażenie, gotowanie), hormony, antybiotyki itd. Nasze aminokwasy są roślinne i mają NTC – w ciągu 5-10 minut się rozpuszczają i trafią tam gdzie mają działać – do 70 bilionów komórek i wykonają swoje zadanie w kodzie DNA.


Można tak szukać w różnych i wielorakich preparatach na rynku tych aminokwasów -tak one tam są -tyle tylko ,że podane w mało przyswajalnej formie,bowiem tylko PM International opracowała i opatentowała unikatową technologię NTC* ,dzięki której substancje zawarte w jej produktach są natychmiastowo i skutecznie-bo w 96%-100% dostarczone do każdej komórki . 

Skład:

AminokwasZawartość w 6 kapsułkach
Leucyna588 mg
Walina498 mg
Izoleucyna444 mg
Lizyna343 mg
Treonina 333 mg
Metionina210 mg
Tryptofan111 mg

  Zalecenia: Spożywamy 6 kapsułek popijając je niegazowaną wodą. Najlepiej 30 minut przed treningiem. – Opakowanie 114,7g – 180 kapsułek po 0,64g.
Zamówienie: Produkt ten zamawia się w zestawie najlepiej z Activize, ponieważ Activize przyspiesza wchłanianie i zwiększa, gdyż dostarcza tlen i składniki odżywcze do każdej komórki w kilka minut . Ponad 10% tlenu dzięki niemu w każdej komórce,
Activize – zamówienie

Niezbędne aminokwasy:

1) Izoleucyna: · Ważna w regulacji poziomu cukru i produkcji energii oraz przy budowie hemoglobiny · Aminokwas ten jest transformowany ( metabolizowany )i przetwarzany w tkankę mięśniową · Jego brak powoduje objawy podobne do hipoglikemii lub niskiego poziomu cukru we krwi.
2) Leucyna · Niezbędny aminokwas, który znajduje się w białkach zwierzęcych i roślinnych · Ważny dla kontroli białka we krwi.
3) Lizyna · Ważna przy budowie białek, głównie w mięśniach i w kościach, istotna dla rozwoju dzieci · Pomaga wchłaniać wapń, uzyskiwać większą koncentrację umysłową · Zwalcza objawy przeziębienia, grypy oraz opryszczki · Pomaga w wytwarzaniu hormonów, przeciwciał, enzymów i budowie kolagenu · Jej brak powoduje zmęczenie, rozdrażnienie, anemię i wypadanie włosów
4) Metionina · Usuwa trujące resztki z wątroby i wspomaga tworzenie tkanki wątroby oraz nerek · Bardzo ważna w powrocie do zdrowia choroby reumatycznej i toksemii, czyli obecności toksyn we krwi pojawiającej się w czasie ciąży · Wspomaga układ trawienny, wzmacnia osłabione mięśnie, łamliwe włosy i jest bardzo pomocna przy osteoporozie
5) Fenyloalanina · Skuteczna pomoc przy depresji, otyłości i utracie pamięci · Jest ważnym składnikiem w produkcji kolagenu, głównego włóknistego białka ustroju · Dzięki jej działaniu w centralnym układzie nerwowym zmniejsza ból towarzyszący migrenom, menstruacji i zapalenia stawów · Fenyloalanina nie powinna być przyjmowana przez kobiety w ciąży oraz cierpiące na nadciśnienie
6) Tryptofan · Pomaga kontrolować nadaktywność u dzieci, łagodzi stres, jest dobry dla serca · Pomaga w kontroli wagi i umożliwia wzrost hormonów potrzebnych do produkcji witaminy B6 i niacyny · Aminokwas ten jest używany przez mózg do produkcji serotoniny i melatoniny, neuroprzekaźników potrzebnych do przenoszenia impulsów nerwowych z jednej komórki do innej · Brak serotoniny i melatoniny powoduje depresję, bezsenność i inne zaburzenia umysłowe
7)Treonina · Znajduje się w sercu, centralnych układzie nerwowym i mięśniach · Bardzo ważna w budowie kolagenu i elastyny, wspomaga wątrobę i utrzymanie równowagi białkowej w organizmie.
8) Walina · Ma działanie pobudzające · Utrzymuje metabolizm mięśni, regeneruje tkanki i przyczynia się do równowagi azotowej · Walina powinna być łączona z leucyną i izoleucyna.

Skład ProShape:

kapsułka z hydroksypropylometylocelulozy, L-leucyna (15,84%), L-walina (13,41%), L-izoleucyna (11,96%), L-lizyna HCL (11,55%), L-fenyloalanina (10,42%), L-treonina (8,97%), L-metionina (5,66%), L-tryptofan (2,99%), aromat

Są to trzy niezbędne aminokwasy o tzw. rozgałęzionych łańcuchach: walina, leucyna i izoleucyna. W pożywieniu, występują przede wszystkim w produktach żywnościowych obfitujących w białko.

Aminokwasy BCAA ( rozgałęzione ) skutecznie zapobiegają zmęczeniu ośrodkowego układu nerwowego podczas długotrwałej pracy mięśniowej a także odgrywają istotne znaczenie w procesach energetycznych oraz chronią włókna mięśniowe przed niekorzystnym procesem katabolizmu (rozpadu). Uważa się, że BCAA stanowią ¼ składu aminokwasowego białek mięśni. Aminokwasy rozgałęzione to jeden z najważniejszych suplementów wspomagających wysiłek sportowy o charakterze wytrzymałościowym.

W czasie intensywnej pracy mięśniowej, wraz ze spadkiem poziomu glikogenu mięśniowego obniża się stężenie BCAA w osoczu krwi. Zmniejszony poziom aminokwasów rozgałęzionych w krwiobiegu powoduje zwiększenie ilości wolnego tryptofanu (inny aminokwas) co prowadzi do wzrostu stężenia serotoniny w mózgu – neuroprzekaźnika wywołującego senność i zmęczenie. Dawkowanie BCAA przed wysiłkiem powoduje zmniejszenie dostępu tryptofanu do komórek mózgowych, w efekcie czego oddalane jest zmęczenie na poziomie centralnego układu nerwowego.

Bezsprzecznie, i to nie tylko na zasadzie zwiększania odporności psychicznej, ale także usprawniania przemian energetycznych. Gdy na skutek długotrwałej pracy mięśniowej poziom glikogenu w mięśniach obniża się, BCAA są intensywnie utlenianie i stanowią podstawowe źródło energii.

—>O działaniu i produktach – Błażej Królikowski Czy spełnił oczekiwania? Jak wielu poczuło działanie? Każdy z nas słyszy pytanie – Czy to naprawdę działa? Wiesz że wygląda to  pięknie! Masz produkt dzięki któremu możesz jeść i chudnąć. Stosując się do prostych zaleceń – pozbędziesz się zbędnych centymetrów i kilogramów. Bez efektu jojo zachowując minimalną równowagę w diecie. W pierwszej serii możesz odmienić swoją sylwetkę. Nigdy dotąd regulacja apetytu, korekta i modelowanie sylwetki niebyło tak proste! Dla kogo – Dla Ciebie! Zupełnie nowe spojrzenie na odchudzanie! Łatwo szybko bez głodu i wyrzeczeń – Nowe rozwiązanie PM International sprosta temu zadaniu!

Zasada uzdrawiającego działania Systemu ProShape(Amino&Easy) oraz Zestawu Podstawowego(AOP,Basic,Rest) i innych produktów ukierunkowanych …

Każda komórka buduje samą siebie z materiałów, które jej damy do dyspozycji. Komorka starając się zbudować własny organizm przypomina budowniczego stawiającego własny dom. Zarówno komórka, jak i budowniczy doskonale wiedza jakiego materiału potrzebują do stworzenia funkcjonalnej budowli.Jednak w realiach życia komórka i budowniczy borykają się z tym samym problemem – pracują z podrzędnym materiałem budowniczym. Budowniczy potrzebuje doskonałego pokrycia dachu, ale musi być wdzięczny i za zestarzałe snopki. Potrzebuje mocnego betonowego sklepienia, ale ma do dyspozycji jedynie zgniłe belki. Komórka także potrzebuje doskonałego materiału budowlanego, ale jest karmiona jak Jaś i Małgosia – górą słodyczy, pierniczków, przegryzając to okropieństwo tłustymi, martwymi, półproduktami pochodzenia zwierzęcego. Jak budowniczy tak i komórka pracują z tym, co mają do dyspozycji. Budowniczy mimo wszelkich starań postawi tylko nędzną chatę na niepewnych fundamentach. Komórka również rośnie, ale jej witalność jest pod psem. Przypomina pomidora ze szklarni wyhodowanego za pomocą azotanów. Podobnie jak ze słabych materiałów powstanie nędzna chata, po której przy niepogodzie hula wiatr i przecieka dach, tak z komórki rośnie istota, która z niedostatku cierpi i umiera. Nie ma się co dziwić, że nasz organizm (stworzony z bilionów komórek takich komórkowych „chat” jest wrażliwy na najmniejsze obciążenie.

Jak produkty FitLine pomagają tak wyniszczonemu organizmowi? Podobnie jak niezbędny i pierwszorzędny materiał budowlany dostarczony wciąż niezadowolonemu budowniczemu. Co budowniczy zrobi gdy przywiozą mu ten materiał? Rozpocznie rekonstrukcję.

 

 Przebiega praca, przy której mimo wszelkich starań dochodzi do utrudnień. Zdejmuje się stare pokrycie, a zanim się da nowe – spadnie deszcz i do domu dostanie się woda. Przy wymianie starych belek zakurzy się… Podobne zjawiska przebiegają na poziomie komórki w początkowej fazie spożywania Amino i pozostałych produktów. Mechanizmy naprawiające w komórce także cieszą się, gdy przyjedzie pierwszorzędny materiał. I komórka zdejmie „złe pokrycie dachu” i do niej też na początku „cieknie”. Mają miejsce procesy rekonstrukcyjne i oczyszczające (detoksykacyjne), może wystąpić np ból kolana, kręgosłupa lub głowy, które z całą pewnością nie są przyjemne. Ale są konieczne. Na co przydałyby się nowe dachowe belki, gdyby nie zdjęło się tych starych? Jednak po tej nieprzyjemnej fazie nastąpi przyjemniejszy okres. Buduje się już z tego najlepszego, a budowniczy i komórka równocześnie dojdą do wniosku, że podczas niepogody w domku już nie przecieka, że w czasie trzęsienia ziemi ściany nie pękają, a w domku żyje się przytulnie. Błędem byłoby przestać w połowie rekonstrukcji, prawda ? Pytanie brzmi – czy naprawdę chcemy budować samych siebie z najlepszego materiału?

• produkt bogaty w ważne aminokwasy niezbędne do życia (L-Izoleucyna, L-Leucyna, L-Lizyna, L-Metionina, L-Fenyloalanina, L-Treonina, L-Tryptofan i L-Walina)
• aminokwasy odgrywają kluczową rolę we wzroście i utrzymaniu masy mięśniowej
• zawiera ułatwiające resorpcję ajurwedyjskie aromaty ziołowe
• wykazuje działanie anaboliczne zapewniające optymalną budowę masy mięśniowej
• chroni białka mięśni przed rozpadem w trakcie wysiłku
• działa wspomagająco w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej
• produkt opatentowany

Skład w 100 g: powłoka kapsułki metuloceluloza hyrdoksypropylu, L-Leucyna (15,78%), L-Walina (13,41%), L-Izoleucyna (11,96%), L-Lizyna (92,5%), L-Fenyloalanina (10,42%), L-Treonina (89,7%), L-Metionina (56,6%), L-Tryptofan (29,9%), aromat.

Średnia zawartośćW 100 gW dziennej porcji ( 6 kapsułek)
Wartość energetyczna1325 kJ/312 kcal50 kJ/12 kcal
Białko78,6 g2,91 g
Węglowodany< 0,01 g< 0,01 g
Tłuszcze< 0,01 g< 0,01 g
Błonnik< 0,01 g< 0,01 g
Sód< 0,01 g< 0,01 g
L-Leucyna15840 mg588 mg
L-Walina13410 mg498 mg
L-Izoleucyna11960 mg444 mg
L-Lizyna9250 mg343 mg
L-Fenyloalanina10420 mg387 mg
L-Treonina8970 mg333 mg
L-Metionina5660 mg210 mg
L-Tryptofan2990 mg111 mg

ProShape (Amino): 1 raz dziennie przyjmować 6 kapsułek i popić dużą ilością płynów
Activize OxyPlus: 3 razy dziennie rozpuścić jedną miarkę (1,67g) w 40 ml niegazowanej wody
Pod ćwiczeń bierzemy 20 min. przed  ProShape (Amino) i natychmiast po treningu wraz z Activize, z którym Aminokwasy Proshape ( Amino ) działają synergicznie

Produkt zamawiamy w zestawie z Activize , ponieważ dzięki nim Aminokwasy są wchłanialne w blisko 100%

Proshape ( Amino ) Aminokwasy roślinne rozpuszczalne w wodzie
Proshape ( Amino ) Aminokwasy roślinne rozpuszczalne w wodzie

Tabela Zdrowia
Tabela Zdrowia

Pasjonat sportowego i zdrowego trybu życia. Zajmuję się: Wszechobejmującym uświadomieniem.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

   Dodaj Odpowiedź

   Rynek Zdrowia
   Logo
   Wózek sklepowy