Nature’ s Sunshine

 

Wielu z Was zna historię naszych skromnych początków cztery dekady temu. Cierpiący na dolegliwości żołądkowe Gene Hughes, za radą znajomego zaczął zażywać po łyżeczce pieprzu kajeńskiego. Jak można sobie wyobrazić, nie było to przyjemne, ale stan Gene poprawiał się, więc kontynuował tę terapię. Widząc u męża dyskomfort towarzyszący połykaniu pikantnego zioła, żona Gene – Kristine zaproponowała, aby umieścić sproszkowany pieprz kajeński w kapsułkach żelatynowych w celu ułatwienia połykania. Tak też uczynili.

Teraz zatrzymajmy się na chwilę i wyobraźmy sobie, że nasza historia kończy się w tym miejscu. Co by sie stało, jeśli Gene i jego rodzina nigdy nie pomyśleli o tym, aby zaproponować zioła w kapsułkach właścicielom sklepów ze zdrową żywnością? Co by było, gdyby po stwierdzeniu, ograniczonego sukcesu w promowaniu ich ziół w kapsułkach do sklepów nie zdecydowali się oferować swoich ziołowych suplementów przez kanały marketingu sieciowego?

Na szczęście wiemy, że Gene i Kristine zaczęli oferować swoje ziołowe suplementy sklepom ze zdrową żywnością, a kilka lat później wdrożyli w Nature’s Sunshine marketing sieciowy. W ten sposób zbudowali trwałe dziedzictwo dzielenia się zdrowiem, bogactwem i sukcesem, które trwa już 40 lat. Skutki ich decyzji będą nadal odczuwalne w nadchodzących latach. Na tym polega pozostawienie dziedzictwa. Długo po odejściu Gene i Kristine ich decyzje będą nadal wpływać na nasze życie.

Będąc Dystrybutorem Nature’s Sunshine, Ty również masz możliwość pozostawienia spuścizny. Chcę podkreślić, że dziedzictwo rodziny Hughes naprawdę zaczęło się, gdy zdecydowali się zbudować światowej klasy organizację zmotywowanych dystrybutorów rozwijających biznes Nature’s Sunshine tam, gdzie Hughesowie nie dotarli. Dziedzictwo rodziny Hughes nie pochodzi bowiem z naszej fabryki lub biura w USA. Ich dziedzictwo jest w Was – organizacji, którą pomogli zbudować, aby dzielić się Nature’s Sunshine ze światem.

Każdy z Was ma tę samą szansę. Poprzez budowanie Organizacji zmotywowanych dystrybutorów NSP, Ty też możesz zostawić spuściznę, która będzie rosnąć i wpływać na życie innych, nawet jeśli postanowisz robić coś innego. Wyobraź sobie, co stałoby się z Organizacją, gdybyś musiał oddalić się na dwa tygodnie lub miesiąc i nie miał kontaktu ze swoją grupą. Co by się stało? Czy zachowałbyś swój status? Czy twój biznes by wzrósł?

Jeśli zbudujesz Organizację poprawnie, nie będziesz musiał się mocno angażować w codzienną działalność organizacji, aby osiągać stały sukces. To jest właśnie piękno dobrze skonstruowanej Organizacji w marketingu sieciowym. Dotarcie do tego punktu w Twoim biznesie wymaga czasu, wysiłku i inwestycji, ale jest możliwe. Właściwie to jest główny cel. Wiem, że każdy z Was jest w stanie zbudować taką Organizację, której sukcesy będą wspierać Was i Wasze rodziny, a także zapewnią Wam wiele lat dobrobytu.

JAKOŚĆ:

45 LAT DOŚWIADCZENIA. PONAD 500 STWORZONYCH PRODUKTÓW

PO PIERWSZE: SUROWCE

Podróżujemy po całym świecie, żeby kontrolować naszych dostawców. Sprawdzamy wyposażenie, procesy produkcji oraz ogólne standardy panujące w firmach dostarczających nam surowce. Tylko najlepsi dostają szansę zaprezentowania nam swoich produktów, które przechodzą szczegółowe kontrole zanim trafią do fabryki Nature’s Sunshine.


PO DRUGIE: TWORZENIE SKUTECZNYCH PRODUKTÓW

Ponad 40 lat doświadczenia sprawiło, że posługujemy się sprawdzonymi technikami i korzystamy z usług najlepszych ekspertów, a to pozwala nam na tworzenie unikatowych, przede wszystkim skutecznych produktów. Wierzymy, że tylko takie produkty Mogą skutecznie zmieniać życie ludzi.PO TRZECIE: PRODUKCJA WE WŁASNEJ NOWOCZESNEJ FABRYCE

Inwestujemy miliony dolarów rocznie w rozwój procesu produkcji i metod badawczych, zakup najnowocześniejszego sprzętu oraz wykwalifikowany personel. Ponieważ produkty powstają w naszej własnej fabryce, mamy absolutną pewność co do ich składu i jakości. Dzięki temu, że produkty są przechowywane w naszych własnych magazynach, nigdy nie tracimy nad nimi kontroli.


PO CZWARTE: TESTY OD POCZĄTKU DO KOŃCA

Ktoś może uznać za obsesję przeprowadzanie ponad 600 testów na produktach. Zgadzamy się! Mamy obsesję na punkcie jakości naszych produktów. Wysyłamy miliony produktów do ludzi na całym świecie i o każdym z tych produktów możemy powiedzieć, że jest czysty, silny i sprawdzony… Stworzony przez obsesyjnych perfekcjonistów z Nature’s Sunshine.

 

Dostawa: Kurier lub poczta

Koszty dostawy: 33 zł

Czas dostawy:  5-7 dni roboczych

 

Adres firmy:

Lily & Loaf
Unit 5, Hortonwood 32, Telford, Shropshire. TF1 7YL, UK

 

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .