MMM®NES

 

„To, kim jesteś, zależy od tego, w jaki sposób i o czym myślisz. Jeśli MYŚLISZ o szczęściu, zdrowiu i dobrobycie, o pieniądzach czy sukcesie, to Twoja podświadomość zamienia to w proces wykonawczy. Jeśli o tym MÓWISZ, to podświadomy proces myślowy zaczyna być przez Ciebie samego traktowany poważnie. A wtedy nic nie może Cię zatrzymać przed tym, byś to, czego pragniesz, otrzymał. Byś mógł dodać jeszcze jedno słowo: MASZ.„Ja mam…”

Jesteśmy Twoim doradcą i mentorem na drodze wyboru najlepszych rozwiązań dla mikroekonomii gospodarstwa domowego. Naszą wizją i intencją jest wyznaczenie dla Ciebie alternatywy w kwestii zarabiania pieniędzy poprzez mądre zarządzanie budżetem domowym i kreowanie nowych rozwiązań – bez ryzyka, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez lęku o to, że z czymś sobie nie poradzisz.

„Ty MASZ…”. 

Dołącz do nas i otrzymaj to. MYŚL z nami, MÓW do nas i o nas, a my pokażemy Ci, jak MIEĆ.”

Dostawa

Kurier: 15 zł – przedpłata

Czas dostawy: ok. 1-2 dni

Firma:

NES-BIZ spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k., z siedzibą w Rzeszowie, ul. Mieszka I, nr 48, lok. 50, 35-303 Rzeszów, NIP: 8133773596, REGON: 369649393, KRS: 0000722254.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .