Med Life

Świat Zdrowia MED-LIFE jest prekursorem innowacyjnych produktów i technologie pozwalających dbać o dobre zdrowie każdej rodziny. Jesteśmy wyłącznym importerem certyfikowanego urządzenia medycznego RGAmed do terapii falami milimetrowymi służącego do profilaktyki i kurowania wszystkiego rodzaju problemów zdrowotnych. Ponadto w skład naszej bogatej i atrakcyjnej oferty ponad 2000 produktów wchodzą również: innowacyjne wyciskarki do soków marki KUVINGS, urządzenia do masażu i akupresury, filtry do wody RO, jonizatory wody i powietrza, naturalne suplementy diety, naturalne kosmetyki, zdrowa żywność, literatura prozdrowotna jak również innowacyjne artykuły gospodarstwa domowego. Naszym głównym kanałem dystrybucji jest ciągle rozwijającą się sieć indywidualnych partnerów handlowych w całej Polsce jak również sklep firmowy w siedzibie głównej firmy w Toruniu.

Jako firma stawiamy sobie za cel ciągłe poszerzanie oferty o wyjątkowe, naturalne produkty z całego świata poprawiające zdrowie każdego człowieka, a poprzez nasz innowacyjny system dystrybucji sieciowej, dający niesamowite możliwości współpracującym z nami Partnerom, oferujemy nie tylko dostęp do niesamowitych, naturalnych produktów, ale również możliwość ich dalszej dystrybucji, budowania sieci sprzedaży, otrzymania od nas własnego sklepu internetowego do obsługi własnych klientów i wiele innych możliwości dających wymierne korzyści finansowe i to bez konieczności prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Dostawa:

1.    Zamówienia realizujemy w terminie od 2 do 14 dni od dnia otrzymania zamówienia z wyłączeniem sytuacji braku towaru u dostawcy (producenta).
2.    W sytuacji braku towaru u dostawcy (producenta), który by powodował przekroczenie terminu realizacji – 14 dni, klient zostanie poinformowany o tej sytuacji.
3.    Wszystkie towary przed wysyłką są dokładnie sprawdzane.
4.    Wszystkie uszkodzenia transportowe należy zgłaszać w momencie odbioru przesyłki kurierowi i ubiegać się o protokół tych uszkodzeń, na podstawie, którego potem można dochodzić roszczeń z tytułu uszkodzenia transportowego.
5.    Do wyboru są poniższe formy wysyłki:

DPD – 15 zł

DPD POBRANIE – 19 zł

POLECONY do 350G – 10 zł

POLECONY do 1000g – 11 zł

POLECONY do 2000g – 12 zł

 

Nic więcej nie mamy na Polskę.

 

Paczka jest zawsze zapakowana w nowe opakowanie kartonowe, towar zabezpieczony jest folią bąbelkową + wypełniacze, w opakowaniu zawsze jest dokument zakupu (paragon, na życzenie faktura)

Adres sklepu:
Med-Life Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (87-100), ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 6,

wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000548654,

NIP: 9562311046,

REGON: 361247784.

1 Komentarz

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy