Ponad 150 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Medifood

Kategorie
 • Wszystko
 • Ulubiony
 • Popularny
 • Najczęściej oceniane
 • Przedawniony
0
Rozdać
MeDrink Plus płyn smak kawowy to niezwykle odżywczy i energetyczny produkt. Zawiera szereg dobroczynnych składników. Skutecznie zaspokaja głód i wspomaga walkę z chorobą.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Płynny wyrób medyczny MeDrink Plus o neutralnym smaku to pełnowartościowy, dietetyczny produkt, który może stanowić jedyne źródło energii lub uzupełnienie diety. Bogaty skład pozwoli przybrać na wadze i uzupełnić niedobory witamin w organizmie.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
MeDrink Plus Płyn waniliowy to środek spożywczy, który zaspokaja głód i skutecznie odżywia, wspomagając proces rekonwalescencji i przeciwdziałając niedożywieniu. Stanowi bogate źródło energii.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
MeDrink Plus Płyn czekoladowy stanowi pełny, odżywczy środek spożywczy o wysokiej energetyczności. Zaspokaja głód, dostarcza niezbędnych składników i zapobiega niedożywieniu.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
MeDrink Plus Płyn truskawkowy skutecznie uzupełnia poziom składników odżywczych w organizmie (np. białka). Może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia. Jest wysokokaloryczny.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
Pokaż następne
Koszyk
Wyszukiwarka
Sugestie wyszukiwania
   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło