Ponad 150 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Fidia

Kategorie
 • Wszystko
 • Ulubiony
 • Popularny
 • Najczęściej oceniane
 • Przedawniony
0
Rozdać
Ampułko-strzykawka z kwasem hialuronowym (heksadecylamid hialuronianu sodu) Hymovis Hyadd4 to wyrób medyczny do wstrzykiwania dostawowo. Preparat zmniejsza ból przy zwyrodnieniowej chorobie stawów, a także przyczynia się do poprawy ruchomości stawów.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Hyalgan to lek przeznaczony do miejscowego stosowania. Zawarty w nim kwas hialuronowy przyczynia się do złagodzenia stanów zapalnych i odczuwanego bólu w obrębie struktur stawowych kolan.
Kategorie produktów: Leki, Zdrowie, Zdrowie i uroda
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
HYALONE Roztwór do wstrzykiwania to produkt, który dzięki zawartości kwasu hialuronowego uzupełnia skład płynu maziowego, poprawiając w ten sposób ruchomość stawów i łagodząc dolegliwości bólowe.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
ITAMI Plastry lecznicze zawierają diklofenak - substancję o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym i wskazane są w przypadku wystąpienia pourazowych stanów zapalnych układu kostnego, bólu pleców i stawów. Produkt dla osób dorosłych.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
ITAMI Plastry lecznicze nasączone są solą sodową diklofenaku – niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, który skutecznie ogranicza stany zapalny, jednocześnie łagodząc dolegliwości bólowe.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Spray do nosa zapobiegający wysychaniu błony śluzowej, a także oczyszczający nozdrza. Likwiduje uczucie suchości i zatkania nosa podczas przebywania w zadymionych, zakurzonych pomieszczeniach, w niskich temperaturach lub przy silnym wietrze.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Nawilżający żel do nosa w postaci aerozolu zapobiegający wysychaniu błony śluzowej.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
Pokaż następne
Koszyk
Wyszukiwarka
Sugestie wyszukiwania
   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło