Ponad 150 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Curaprox

Kategorie
 • Wszystko
 • Ulubiony
 • Popularny
 • Najczęściej oceniane
 • Przedawniony
0
Rozdać
Kto nie miał nigdy do czynienia z dziećmi, ten nie wie, że nauka mycia zębów czasami bywa... delikatnie mówiąc, trudna :) Na szczęście są na to sposoby. Mycie zębów umili ciekawa i "smaczna" pasta oraz miękka szczoteczka Curaprox Curakid, opracowana we współpracy z lekarzami dziecięcymi z uniwersytetu w Brnie.  Wąska główka posiada  4260 ultracienkich włosków CUREN o średnicy 0,10 mm. Delikatne włosie łagodnie zmiata osad z powierzchi małych ząbków. Miękka, gumowa rączka jest w pełni bezpieczna dla pierwszych ząbków - dziecko nie zadraśnie nią dziąseł ani zębów.  Wyprofilowany kształt główki szczoteczki pozwala dotrzeć do każdego zakamarka i można ją postawić na stabilnej nóżce.  Kolory szczoteczki przydzielane są losowo. 
Kategorie produktów: Kosmetyki i akcesoria, Zdrowie i uroda
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
0
Rozdać
Miękka, ale skuteczna i wytrzymała. Mała, a sprytna i obrotna - dociera do ciemnych zakamarków jamy ustnej Twojego malucha - szczoteczka Curaprox Smart. Szczoteczka wyglądem przypomina tę dla dorosłych, ale jest proporcjonalnie mniejsza - pasująca do ust dziecka w wieku od 5 lat. CS Smart posiada 7600 ultramiękkich włókien CUREN® o średnicyjedynie 0,08 mm. Włosie dzięki temu dociera do trudniej dostępnych miejsc.
Kategorie produktów: Kosmetyki i akcesoria, Zdrowie i uroda
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
0
Rozdać
CURAPROX CS 5460 Ortho szczoteczka posiada wzdłużnie wycięty rowek, tak aby szczoteczka objęła zamki i drucik aparatu ortodontycznego. Zastosowane miękkie włosie CUREN nie będzie podrażniało delikatnych dziąseł podczas noszenia aparatu ortodontycznego.  W efektywny sposób wyczyści zęby z osadów i zamki aparatu ortodontycznego.
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
0
Rozdać
Szczoteczka CURAPROX 5460 Ultra soft  posiada 5460 sztuk bardzo cienkich włókien CUREN - dzięki czemu jest bardzo miękka i mięsista. Idealna do masażu dziąseł i czyszczenia zębów w atraumatyczny sposób. Szczególnie polecamy ją osobom z paradontozą, chorobami dziąseł z tendencją do krwawienia i opuchlizny, a także po zabiegach na przyzębiu. Szczoteczka posiada funkcjonalną plastikową osłonę na główkę - szczególnie przydatną w podróży.
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
0
Rozdać
Szczoteczka CURAPROX CS1560 soft  posiada 1560 sztuk cienkich włókien CUREN - dzięki czemu jest miękka i mięsista. Idealna do masażu dziąseł i czyszczenia zębów. Polecamy ją każdemu. Szczoteczka doskonale czyści zęby i nie kaleczy dziąseł, co jest bardzo ważne podczas codziennej higieny jamy ustnej. Mała głowka umożliwia lepsze doczyszczanie powierzchni zębów. W/g skali Curaprox jest to najtwardsza szczoteczka choć i tak bardziej miękka od większości tzw. " miękkich" marketowych szczoteczek. Szczoteczka Curaprox posiada funkcjonalną plastikową osłonę na główkę - szczególnie przydatną w podróży. Szczoteczki Curaprox to absolutny hit w naszej ofercie. Nie spojrzysz już na inne szczoteczki. UWAGA: używanie szczoteczki Curaprox może uzależniać.
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
0
Rozdać
Szczoteczka CURAPROX CS3960 super soft  posiada 3960 sztuk cienkich włókien CUREN - dzięki czemu jest bardzo miękka i mięsista. Idealna do masażu dziąseł i czyszczenia zębów. Polecamy ją osobom z kłopotami dziąsłowymi - paradontozą, chorobami dziąseł z tendencją do krwawienia i opuchlizny. Mimo swojej miękkości szczoteczka doskonale usuwa płytkę bakteryjną z powierzchni zębów. Cienkie włókna lepiej penetrują przestrzenie między zębami - dalej docierając niż "normalne" szczoteczki z włosiem o więszej średnicy. W/g skali Curaprox jest to szczoteczka w środku miękkości skali. Curaprox CS3960 super soft  -  to najczęściej kupowana w naszej ofercie szczoteczka do zębów. Szczoteczka posiada funkcjonalną plastikową osłonę na główkę - szczególnie przydatną w podróży. Szczoteczki Curaprox to absolutny hit w naszej ofercie. Nie spojrzysz już na inne szczoteczki. UWAGA: używanie szczoteczki Curaprox może uzależniać.
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
0
Rozdać
Curaprox CS1009 szczoteczka jednopęczkowa  -  ortodontyczna  służy do czyszczenia przyszyjkowego i doczyszczania powierzchni zęba pod szyną i w okolicy klamerek. Czyszczenie tych miejsc umożliwia dłuższe niż przy standardowej szczoteczce jednopęczkowej włosie o długości aż 9mm. Dzięki niewielkiej główce możemy precyzyjnie czyścić powierzchnie styczne na linii dziąsło - ząb oraz doczyszczać ostatnie zęby trzonowe i miejsca za mini pojedynczo stojących zębów. Zaokrąglony kształt szczoteczki dopasowuje się bez nacisku do kształtu szyjki zębowej. Codzienne używanie szczoteczki jednopęczkowej jednocześnie ze szczoteczką manualną CURAPROX CPS 1560, 3460 lub 5460 gwarantuje perfekcyjną higienę jamy ustnej. 
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
0
Rozdać
Dzięki niewielkiej główce możemy precyzyjnie czyścić powierzchnie styczne na linii dziąsło - ząb oraz doczyszczać ostatnie zęby trzonowe i miejsca za mini pojedynczo stojących zębów. Zaokrąglony kształt szczoteczki dopasowuje się bez nacisku do kształtu szyjki zębowej. Codzienne używanie szczoteczki jednopęczkowej jednocześnie ze szczoteczką manualną CURAPROX CS 1560, CS 3460 lub CS 5460 gwarantuje perfekcyjną higienę jamy ustnej.
Sklep zewnętrzny: Drogeria Pigment
Pokaż następne
Koszyk
Wyszukiwarka
Sugestie wyszukiwania
   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło