Ponad 150 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Biota labolatories

Kategorie
 • Wszystko
 • Ulubiony
 • Popularny
 • Najczęściej oceniane
 • Przedawniony
0
Rozdać
BIOXSINE Zestaw zawiera Serum i Szampon do włosów normalnych i suchych. Dzięki tym produktom włosy stają się gęstsze i mniej wypadają. Są bardziej sprężyste i mocniejsze.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
BIOXSINE Zestaw obejmuje Serum i Szampon do włosów przetłuszczających się. Produkty te skutecznie przeciwdziałają wypadaniu włosów i gwarantują bardziej gęstą oraz puszystą fryzurę.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
BIOXSINE BIOCOMPLEX B11 Serum przeciw wypadaniu włosów zwiększa objętość fryzury w efekcie pobudzenia porostu włosów i ograniczenia ich wypadania. Odżywia oraz wzmacnia mieszki włosowe.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
BIOXSINE Szampon ziołowy przeciw wypadaniu włosów suchych i normalnych to dermokosmetyk, który sprzyja wzmocnieniu włosów i zwiększeniu objętości fryzury. Odżywia i pielęgnuje.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
BIOXSINE Szampon ziołowy przeciw wypadaniu włosów i przeciwłupieżowy to dermokosmetyk, który myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Zwiększa ich objętość oraz łagodzi świąd i łuszczenie.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
BIOXSINE Szampon ziołowy przeciw wypadaniu włosów tłustych to wyjątkowy kosmetyk, który przyczynia się do wzmocnienia i zwiększenia sprężystości włókien włosowych. Dodaje fryzurze gęstości.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
Pokaż następne
Koszyk
Wyszukiwarka
Sugestie wyszukiwania
   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło