Ponad 150 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Axfarm

Kategorie
 • Wszystko
 • Ulubiony
 • Popularny
 • Najczęściej oceniane
 • Przedawniony
0
Rozdać
5 miesięcy temu

Voskolix spray 15ml

Stosunkowo częstą przypadłością u dzieci jest gromadzenie się woskowiny, w celu jej usunięcia poleca się stosować spray Voskolix zawierający naturalną oliwę z oliwek. Dodatkowo oliwa łagodzi podrażnienia i regeneruje skórę.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
GardVit Olive Spray do gardła, to preparat przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych, którego formuła oparta została na naturalnych składnikach. Preparat przynosi zdecydowaną ulgę w przypadku występowania suchości jamy ustnej i gardła.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Spray do gardła Gardvit A+E t suplement diety rekomendowany do stosowania w przypadku uczucia suchości jamy ustnej i gardła, a także jako wsparcie dla osób pracujących głosem. Preparat działa nawilżająco, przynosząc natychmiastową ulgę.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
CERUMEX MD Spray do uszu to wyrób, który wspomaga proces samooczyszczania się narządu słuchu. Przyczynia się do rozpuszczenia zalegającej woskowiny i jej usunięcia z przewodu słuchowego zewnętrznego.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
VOSKOLIX MICROSPRAY Do higieny uszu to produkt, który wpływa na usuwanie korków woskowych z uszu oraz przeciwdziała ich powstawaniu. Dodatkowo wykazuje właściwości łagodzące podrażnienia i pielęgnuje.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
DOLPHINER PREPARAT Do uszu po pływaniu to preparat, którego składniki powodują osuszanie przewodu słuchowego z wody oraz przyczyniają się do przywrócenia naturalnego pH 5,5 ucha. Dodatkowo pielęgnują.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Ringosol fizjologiczny roztwór soli, który skutecznie nawilża i eliminuje uczucie niedrożnego nosa. Ringosol wypłukuje zanieczyszczenia i alergeny zasiedlające śluzówkę nosa i jest przydatny w codziennej higienie oraz przy katarze lub alergii.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Cerumex polecany jest do rozmiękczenia i usuwania twardych korków woszczynowych oraz zachowania higieny przewodu słuchowego zewnętrznego niemowląt, dzieci i dorosłych.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
Pokaż następne
Koszyk
Wyszukiwarka
Sugestie wyszukiwania
   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło