Ponad 150 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Avicenna

Kategorie
 • Wszystko
 • Ulubiony
 • Popularny
 • Najczęściej oceniane
 • Przedawniony
0
Rozdać
Olejek (kompozycja) to wysokogatunkowa rekonstrukcja składu i profilu zapachowego olejku eterycznego występującego w naturze. Olejki w przeciwieństwie do olejków eterycznych nie wykazują właściwości aromaterapeutycznych.
Kategorie produktów: Zdrowie i uroda
Producent: Avicenna
0
Rozdać
Odznacza się żywicznym zapachem z balsamiczno-korzenną nutą. Ma działanie relaksujące, regenerujące i kojące. Korzystnie wpływa na skórę. Polecany jako dodatek kosmetyków do pielęgnacji skóry suchej, dojrzałej oraz skłonnej do podrażnień.
Producent: Avicenna
0
Rozdać
Odznacza się przenikliwym ziołowym zapachem ze słodkawą nutą. Ma działanie pobudzające i łagodzące działanie. Korzystnie wpływa na skórę. Polecany jako dodatek kosmetyków do pielęgnacji skóry tłustej, po opalaniu, z niedoskonałościami.
Producent: Avicenna
0
Rozdać
Odznacza się słodkim cytrusowo-kwiatowym zapachem z drzewną nutą. Ma działanie relaksujące i tonizujące. Korzystnie wpływa na skórę. Polecany jako dodatek do kosmetyków do pielęgnacji skóry zmęczonej, z problemem potliwości.
Producent: Avicenna
Pokaż następne
Koszyk
Wyszukiwarka
Sugestie wyszukiwania
   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło