Ponad 150 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Aurea pharma

Kategorie
 • Wszystko
 • Ulubiony
 • Popularny
 • Najczęściej oceniane
 • Przedawniony
0
Rozdać
5 miesięcy temu

Normarin allergy spray 150ml

Czysty roztwór soli bez jakichkolwiek dodatków rekomendowany do stosowania u osób borykających się z alergią. Wyrób medyczny Normarin Allergy spray przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i higieny nosa w okresach nasilenia alergii.
Kategorie produktów: Alergia, Leki, Zdrowie, Zdrowie i uroda
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Produkt stworzony dla dzieci powyżej 1. miesiąca życia. Wyrób medyczny Normarin dla dzieci i niemowląt spray jest polecany do codziennej higieny małych nosków. Minimalne ciśnienie w pojemniku sprawia, że jest to produkt bezpieczny dla dzieci.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
5 miesięcy temu

Normarin dzień spray 150ml

Spray do nosa Normarin Dzień to wyrób medyczny przeznaczony dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia oraz dla dorosłych do stosowania w celu utrzymania codziennej higieny nosa. Produkt zawiera izotoniczny roztwór wody morskiej.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
5 miesięcy temu

Normarin zatoki spray 150ml

Wyrób medyczny Normarin Zatoki to głęboko penetrujący spray o działaniu oczyszczającym nos. Preparat zawiera hipertoniczny roztwór wody morskiej. Oczyszcza nos, usuwa nadmiar wydzieliny wraz z zanieczyszczeniami, alergenami i drobnoustrojami.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
5 miesięcy temu

Mucodry x spray 20ml

Spray MucoDry X zawiera składniki, które utrzymują odpowiednie nawilżenie w jamie ustnej w stanach niedoboru śliny oraz stymulują jej naturalne wydzielanie. Ponadto spray chroni śluzówkę przed podrażnieniami i redukuje problem nieświeżego oddechu.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
Poparzenia słoneczne i termiczne oraz wynikające z naświetlań powodują pieczenie i podrażnienie skóry. Szybko i skutecznie z takim osłabieniem poradzi sobie Radioprotect krem kojąco-łagodzący, który wzmacnia funkcję ochronną skóry i natłuszcza ją.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
ChemoDry B6, to specjalistyczny kosmetyk do pielęgnacji skóry rąk i stóp o właściwościach nawilżająco-natłuszczających. Preparat szczególnie polecany w przypadku nadmiernej suchości skóry oraz w przypadku nadwrażliwości na czynniki środowiskowe.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
0
Rozdać
RADIOPROTECT krem kojąco-łagodzący to produkt, który działa natłuszczająco i ogranicza pieczenie oraz swędzenie wywołane poparzeniami termicznymi lub promieniowaniem UV. Pielęgnuje i wygładza skórę.
Sklep zewnętrzny: i-APTEKA
Pokaż następne
Koszyk
Wyszukiwarka
Sugestie wyszukiwania
   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Resetuj Hasło