Skip to content

Living Water Technology

Technologia Żywej Wody „Living Water Technology” jest oparta w pełni na wodzie wzorcowej – wewnątrz wszystkich naszych urządzeń znajduje się woda wzorcowa, można śmiało zatem powiedzieć że „Naszą technologią jest woda”.

Wyjaśnijmy, jaskie właściwości ma woda wzorcowa.

„Woda wzorcowa”
Co to jest?

 

Woda wzorcowa to 100 % orto-klastrów i 0 % para- klastrów, proporcje pomiędzy orto a para- kalstrami stanowią czy woda jest martwa czy żywa. My przyjmujemy że woda żywa zaczyna się od proporcji 50 % do 50 % orto do para-klastrów.

(dokładne wyjaśnienie znajduje się w dziale „Woda jest zwyczajną substancją o nadzwyczajnych możliwościach…”, dział  orto i para klastry + filmik z badań)

Dla porównania woda płynąca w kranie posiada około 5 % orto do 95 % para-klastów co zdecydowanie klasyfikuje ją jako wodę martwą. Aktywny Kubek, Aktywna Podstawka, Aktywna Kula zmienia stosunek orto do para wody kranowej do 60 % orto i 40 % para-klastrów, co zdecydowanie możemy stwierdzić że woda jest żywa.

Najmocniejszym naszym urządzeniem jest produkowany wyłącznie na zamówienia Aktywator Wody Royal ******* który proporcję orto-klastrów zmienia od 70 % do 90%.

Dedykowany w szczególności dla rozlewni wód źródlanych, mineralnych, stołowych, browarów, producentów alkoholu, napojów energetycznych i innych. Koszt uzdatnienia wody tą technologią waha się pomiędzy 0,20 gr. do 1,50 zł za jeden litr wody.
Na dziś jest to urządzenie produkujące najwyższy możliwy poziom wody na świecie, śmiało może konkurować z wszystkimi najnowszymi technologiami dostępnymi na światowym rynku.

Woda wzorcowa to Królowa wszystkich wód

 

 

Siedem unikalnych informacji o wodzie wzorcowej! 

  1.  To jedyna woda na naszej planecie, która jest niezniszczalna.
  2.  To woda, która ma zdolność naprawiania wody słodkiej i słonej.
  3.  To woda, która zapobiega tworzeniu błędów replikacji DNA.
  4.  To woda, która reaguje na każdego człowieka indywidualnie.
  5.  To woda o niespotykanie silnej energii życia.
  6.  To woda, która ratuje życie.
  7.  To woda, która przywraca życie martwej wodzie.

Żadna inna woda nie posiada takich właściwości, jak woda wzorcowa.

Technologia Żywej Wody jest oparta na wodzie wzorcowej i każdy nasz produkt ma dzięki niej 7 unikalnych właściwości.

„Naszą Technologią jest Woda”

– Prowadzimy prace badawcze nad opracowaniem metody badań czytania informacji za pośrednictwem struktury specjalnej wody, tzw. wody wzorcowej o najwyższym możliwym poziomie wody pod względem zachowanej struktury. Taka woda jest szczególnie wrażliwa na wszelkie bodźce otoczenia, na które reaguje natychmiast.

– Badamy oddziaływanie wody wzorcowej na wibracje, słowa, dźwięki, minerały, zdjęcia, wydarzenia, dotyk i inne.

– Woda poddana takiemu działaniu jest mrożona (według zmodyfikowanej metody Masaru Emoto) do temperatury -25 / -30°C, następnie pod mikroskopem przy -5°C filmowana i fotografowana w 2D i 3D. Powstałe w ten sposób filmy i zdjęcia kryształów są rozpoznawane, co pozwala pozyskać częściową informację poprzez wodę.

 

Dla przykładu kryształ wody wzorcowej w wersji spod mikroskopu i w wersji z naniesioną siatką geometryczną.

 

 

 

U nas technologią jest woda i wszystkie nasze urządzenia wewnątrz zawierają wodę wzorcową !

 

Pozostaw komentarz

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .