Liposomalny Glutation Altrient

#149#150#TabelaZdrowiaTF

Sklep Kokosowy

#149#

Opakowanie: 30 saszetek = 162 ml

Cena: 396,75 

#150#

Opakowanie: Pakiet: 30 saszetek w opakowaniu x 6 szt

Cena: 2100 zł

Liposomalny Glutation Altrient®GSH 450 mg. 30 saszetek

Altrient®GSH to suplement diety zawierający glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów (Essential Phospholipids), które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe do wnętrza komórek.


[box type=”bio”] “(…)Niedobory poziomów GSH wewnątrz komórek oraz we krwi są wspólnymi mianownikami w rozwoju choroby degeneracyjnej i w postępie przedwczesnego starzenia się. Prawie bez wyjątku, stres oksydacyjny z wolnych rodników, uszkodzenie tkanek przez toksyny oraz upośledzona odporność często obserwowana w wielu schorzeniach są związane z, i przyspieszane przez, niedobór GSH.
    GSH odgrywa ważną rolę w ochronie komórek, tkanek i narządów przed stresem oksydacyjnym. Spójnie z tą dobrze udokumentowaną rolą GSH w organizmie, badania na zwierzętach wykazały, że podniesienie poziomu GSH może znacząco wydłużyć długość życia. Badania na ludziach wykazały, że poziom GSH obniża się z wiekiem, a osoby z najwyższymi poziomami GSH żyją najdłużej i cieszą się najlepszym zdrowiem. (…)GSH odgrywa ważną rolę w ochronie mitochondriów (komórkowych wytwórni energii) i mitochondrialnego DNA, których uszkodzenie jest bezpośrednio powiązane z utratą zdrowia i pierwotnym przyspieszeniem procesu starzenia.

 


Duża ilość współczesnych badań popiera zasadę utrzymywania odpowiednich poziomów GSH jako ochrony przed rozwojem choroby nowotworowej i innych chorób zwyrodnieniowych, przedwczesnego starzenia się i ogólnej utraty zasobów energii komórkowej. Wątpliwe jest, czy istnieje choć jeden czynnik ważniejszy w utrzymaniu i przywracaniu dobrego zdrowia niż normalizacja poziomów GSH we krwi i wewnątrz komórek.(…) – fragment książki “GSH: Najważniejszy obrońca przed chorobami, toksynami i starzeniem się”  Thomas E. Levy.”

Glutation Zredukowany Altrient® GSH – 30 saszetek

Altrient®GSH to suplement diety zawierający glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów (Essential Phospholipids), które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe do wnętrza komórek.

W ciągu kilku minut od przyjęcia Altrientu®GSH, drobne liposomy wypełnione glutationem transportowane są bezpośrednio do limfy i krwiobiegu, a stamtąd do wnętrza komórek. To sprawia, że Altrient ® GSH jest jednym z najbardziej efektywnych i opłacalnych sposobów zwiększania poziomu glutationu w organizmie.

Altrient®GSH posiada formę zredukowaną, co oznacza iż jest gotowy do pracy wewnątrz komórki i nie wykorzystuje dodatkowej energii z mitochondriów.

glutation_liposomalny_sklad

Instrukcje dotyczące przechowywania:
Dla maksymalnej skuteczności zalecane jest chłodzenie.
Nie należy zamrażać ani pozostawiać produktu w miejscu nasłonecznionym przez dłuższy czas.

Okres przydatności do użycia:
18 miesięcy od daty produkcji. Data ważności jest wybita na dole każdego opakowania, oraz  nadrukowana wzdłuż krawędzi każdej saszetki EXP0614, co oznacza: ważne do czerwca 2014 roku.

Wskazówki
Jako suplement diety zaleca się spożycie jednej saszetki 1-2 razy dziennie. 

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, odciąć lub oderwać nacięty koniec saszetki, wycisnąć  do 30-60 ml filtrowanej lub źródlanej wody, lub ulubionego napoju chłodzącego i pić na czczo, co najmniej
15 minut przed jedzeniem.
Zawartość saszetki nie rozpuszcza się w wodzie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplementy diety nie są substytutem zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
W okresie ciąży i karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy