Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność

Liposomalny Glutation Altrient

#149#150#TabelaZdrowiaTF

Sklep Kokosowy

#149#

Opakowanie: 30 saszetek = 162 ml

Cena: 396,75 

#150#

Opakowanie: Pakiet: 30 saszetek w opakowaniu x 6 szt

Cena: 2100 zł

Liposomalny Glutation Altrient®GSH 450 mg. 30 saszetek

Altrient®GSH to suplement diety zawierający glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów (Essential Phospholipids), które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe do wnętrza komórek.


[box type=”bio”] „(…)Niedobory poziomów GSH wewnątrz komórek oraz we krwi są wspólnymi mianownikami w rozwoju choroby degeneracyjnej i w postępie przedwczesnego starzenia się. Prawie bez wyjątku, stres oksydacyjny z wolnych rodników, uszkodzenie tkanek przez toksyny oraz upośledzona odporność często obserwowana w wielu schorzeniach są związane z, i przyspieszane przez, niedobór GSH.
    GSH odgrywa ważną rolę w ochronie komórek, tkanek i narządów przed stresem oksydacyjnym. Spójnie z tą dobrze udokumentowaną rolą GSH w organizmie, badania na zwierzętach wykazały, że podniesienie poziomu GSH może znacząco wydłużyć długość życia. Badania na ludziach wykazały, że poziom GSH obniża się z wiekiem, a osoby z najwyższymi poziomami GSH żyją najdłużej i cieszą się najlepszym zdrowiem. (…)GSH odgrywa ważną rolę w ochronie mitochondriów (komórkowych wytwórni energii) i mitochondrialnego DNA, których uszkodzenie jest bezpośrednio powiązane z utratą zdrowia i pierwotnym przyspieszeniem procesu starzenia.

 


Duża ilość współczesnych badań popiera zasadę utrzymywania odpowiednich poziomów GSH jako ochrony przed rozwojem choroby nowotworowej i innych chorób zwyrodnieniowych, przedwczesnego starzenia się i ogólnej utraty zasobów energii komórkowej. Wątpliwe jest, czy istnieje choć jeden czynnik ważniejszy w utrzymaniu i przywracaniu dobrego zdrowia niż normalizacja poziomów GSH we krwi i wewnątrz komórek.(…) – fragment książki „GSH: Najważniejszy obrońca przed chorobami, toksynami i starzeniem się”  Thomas E. Levy.”

Glutation Zredukowany Altrient® GSH – 30 saszetek

Altrient®GSH to suplement diety zawierający glutation zamknięty w liposomach zbudowanych z podstawowych fosfolipidów (Essential Phospholipids), które chronią go przed zniszczeniem przez soki trawienne, ale też umożliwiają przedostanie się liposomu wraz z zawartością przez błony komórkowe do wnętrza komórek.

W ciągu kilku minut od przyjęcia Altrientu®GSH, drobne liposomy wypełnione glutationem transportowane są bezpośrednio do limfy i krwiobiegu, a stamtąd do wnętrza komórek. To sprawia, że Altrient ® GSH jest jednym z najbardziej efektywnych i opłacalnych sposobów zwiększania poziomu glutationu w organizmie.

Altrient®GSH posiada formę zredukowaną, co oznacza iż jest gotowy do pracy wewnątrz komórki i nie wykorzystuje dodatkowej energii z mitochondriów.

glutation_liposomalny_sklad

Instrukcje dotyczące przechowywania:
Dla maksymalnej skuteczności zalecane jest chłodzenie.
Nie należy zamrażać ani pozostawiać produktu w miejscu nasłonecznionym przez dłuższy czas.

Okres przydatności do użycia:
18 miesięcy od daty produkcji. Data ważności jest wybita na dole każdego opakowania, oraz  nadrukowana wzdłuż krawędzi każdej saszetki EXP0614, co oznacza: ważne do czerwca 2014 roku.

Wskazówki
Jako suplement diety zaleca się spożycie jednej saszetki 1-2 razy dziennie. 

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, odciąć lub oderwać nacięty koniec saszetki, wycisnąć  do 30-60 ml filtrowanej lub źródlanej wody, lub ulubionego napoju chłodzącego i pić na czczo, co najmniej
15 minut przed jedzeniem.
Zawartość saszetki nie rozpuszcza się w wodzie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplementy diety nie są substytutem zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
W okresie ciąży i karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy