Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność

LIPOSOMALNA KURKUMINA w PŁYNIE

LIPOSOMALNA KURKUMINA w PŁYNIE

Badania wykazały obiecujące wyniki: CNB-001 wyzwala mechanizmy zabezpieczajace i odbudowujace komórki mózgu po udarze

 

 

[box type=”bio”]

Długotrwałe stany zapalne, które zwykle są przez nas niezauważalne stają się przyczyną wielu przewlekłych chorób takich jak: cukrzyca typu II, choroby serca, udar, niektóre nowotwory (np. rak jelita grubego), choroby neurologiczne (np. Alzheimera i demencji), choroby autoimmunologiczne (np. reumatoidalne zapalenie stawów), choroby zapalne jelit (np. choroby Leśniowskiego-Crohna), łuszczyca.

Składniki: 

woda oczyszczona, korzeń kurkumy (Curcuma Longa L), emulgator : lecytyna z nasion słonecznika, ekstrakt z kurkumy (Curcuma Longa L) standaryzowany do zawartości 95% kurkuminoidów
Nie zawiera substancji konserwujących.
 

Zawartość netto: 500 ml

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja – dwa razy dziennie 1 łyżka (4,9 ml).

.
UWAGA: Przechowywać i ciemnym i chłodnym miejscu, najlepiej w lodówce , po otwarciu w ciągu 21 dni spożyć.


Kuracja:
Zalecana dzienna porcja – dwa razy dziennie 1 łyżka (4,9 ml). kurkumina skład Zastrzeżenia prawne:
Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety mogą krótko okresowo zredukować skutki niewłaściwego odżywiania. Produkt nie może być stosowany jako substytut różnorodnej i zrównoważonej diety.
 

Liposomalna KURKUMINA firmy NOVENDI
Kurkumina – jest to organiczny związek chemiczny zbudowany z dwóch reszt feruloilowych połączonych atomem węgla.  Znany jako przeciwutleniacz polifenolowy. National Center for Biotechnology Information na swoich stronach przedstawia ponad 3000 publikacji naukowych, które pojawiły się w ostatnich latach na podstawie badań in vitro, na zwierzętach i ludziach, gdzie udowodniono jej silne właściwości farmakologiczne.
Niedawno naukowcy odryli nową cząsteczkę z kurkumy, zwaną CNB-001.
Badania wykazały obiecujące wyniki: CNB-001 wyzwala mechanizmy zabezpieczajace i odbudowujace komórki mózgu po udarze. Nowo odkryty związek naprawia uszkodzenia wywołane przez udar mózu na poziomie cząsteczkowym, co korzystnie wpływa na mechanizm odpowiedzialny za regenerację neuronów.
CNB-001, również przyczynia się do zapobiegania występowaniu udarów ze względu na jego neuroprotekcyjne i przeciwzapalne właściwości.
Długotrwałe stany zapalne, które zwykle są przez nas niezauważalne stają się przyczyną wielu przewlekłych chorób takich jak: cukrzyca typu II, choroby serca, udar, niektóre nowotwory (np. rak jelita grubego), choroby neurologiczne (np. Alzheimera i demencji), choroby autoimmunologiczne (np. reumatoidalne zapalenie stawów), choroby zapalne jelit (np. choroby Leśniowskiego-Crohna), łuszczyca.
Informacje dodatkowe:

Kurkuma (ang.
Turmeric) inaczej szafran indyjski lub ostryż to wieloletnia roślina z rodziny imbirowatych rosnąca w Azji południowej. Znana i stosowana od wieków w kuchni i w medycynie ludowej. Charakteryzuje się ona bardzo silnym zapachem i smakiem.

Najważniejszym składnikiem kurkumy jest kurkumina (zwiazek: C21H20O6) działający przeciwutleniająco i przeciwzapalnie. W obecności kurkuminy zobojętniane są toksyny środowiskowe i zanieczyszczenia. Lecznicze działanie kurkuminy wykorzystywane jest od wieków w Indiach. Działanie kurkuminy można opisać w prostych punktach:
 • Łagodzenie dolegliwości żołądkowych;
 • Działanie grzybobójcze, bakteriobójcze i przeciwwirusowe;
 • Antyoksydacja;
 • Wzmocnienie organizmu;
 • Podnoszenie odporności;
 • Wspomaganie trawienia, stymulowanie wydzielania żółci;
 • Przeciwdziałanie sklejaniu się płytek krwi;
 • Oczyszczanie wątroby z toksyn;
 • kurowanie ran (stosowanie zewnętrzne);
 • kurowanie chorego gardła.

Dodatkowo w najnowszych doświadczeniach przeprowadzonym przez włoskich badaczy i opublikowanych w Alternative Medicine Review wykazano, że kurkumina łagodzi ból i zwiększa łatwość poruszania się pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, a także zmniejszenia szeregu markerów zapalnych.

Kurkuma obniża poziom cholesterolu i glukozy, działa przeciwnowotworowo, łagodzi niestrawność żołądka. Z powodu właściwości przeciwzapalnych i antybiotycznych wykorzystywana jest w powrocie do zdrowia trądziku i innych schorzeń skóry. Wskazaniem do jej używania są także zaparcia i wzdęcia, a wyciągi stosowane są przy zapaleniu pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych oraz kamicy żółciowej.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy