LifePharm Global Network działa na rynku od 2010 r. Została wydzielona z koncernu LifePharm Inc. (2001 r.), który od kilkunastu lat działa w przemyśle nutraceutycznym i wellness, wprowadzając na rynek wysokiej jakości suplementy diety. LPGN została powołana wyłącznie w celu dystrybucji jednego, absolutnie unikalnego produktu, jakim jest Laminine, w oparciu o innowacyjny program marketingu sieciowego.

Pierwsze opakowanie Laminine sprzedano 1 lipca 2011 r. W listopadzie 2013 r. LPGN wprowadziła na rynek produkt uzupełniający: Laminine OMEGA+++

Siedziba LifePharm Global Network znajduje się w Orange County w Kaliforni.

Zamówienie produktów poprzez stronę : https://tabelazdrowia.mylifepharm.com

 

Europe

Lifepharm Global B.V.
Jan Van Goyenkade 8
1075 HP, Amsterdam

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .