Lavylites

Węgierski naukowiec Tibor Jakobovics dokonał odkrycia w dziedzinie nanotechnologii. Odkrył malutkie cząsteczki, które potrafią przeniknąć przez ściany naszych komórek, a także przetransportować składniki czynne wraz z odpowiednią informacją. To właśnie dzięki temu nano – efektowi możliwy jest szybki transport informacji i substancji czynnych przez skórę aż do kości.

 

W skład substancji czynnych wchodzą zioła lecznicze, składniki mineralne, kryształy lecznicze, metale koloidalne. Esencje tych preparatów rozpylane są bezpośrednio na skórę. Aktywują one procesy samo uzdrawiania i dzięki temu usuwają przyczyny różnych dolegliwości i chorób. Podczas wielu badań stwierdzono pozytywne działanie produktu m.in. w stanach zapalnych, trądziku, rozstępów ciążowych, żylaków, bólów brzucha, bólu mięśni oraz głowy, urazach oraz zwichnięciach i stłuczeniach.

Lavylites jest obecny w wielu krajach świata, wieść o nas dotarła na wszystkie pięć kontynentów.

Nasze kreacje są dostępne w sieciowym systemie sprzedaży. Liczba członków naszej sieci przekracza 150 000 osób, przez które docieramy do ok. 1 miliona ludzi na świecie.

Zainteresowani na całym świecie mogą się dołączyć do społeczności Lavylites, aby dowiedzieć się więcej o naszych fascynujących kreacjach.

NASZA MISJA

Z wdzięcznością przyjąć szansę,
Szanować Naturę,
Z godnością służyć Uniwersum,
Z szacunkiem pochylić głowę przed Przodkami.
Nigdy nie iść na kompromis.
Tworzyć z pasją, czynić z sercem i z serca.
Ludzie, zwierzęta, rośliny, minerały, cząsteczki, energia.
Cywilizacje od Europy po Amerykę, od Azji po Afrykę.
Książki, ekspedycje, ból, radość,rozłąka i dom.
Ponadczasowość.
Esencja.
Dar.
Otwarta droga na przyszłość.

Jakabovics Tibor
Założyciel

Nasze kreacje

Nasze kompleksowe kosmetyki do pielęgnacji skóry na bazie ziół zaprojektowaliśmy tak, aby były jednakowo atrakcyjne dla kobiet i mężczyzn przy codziennym stosowaniu. Lavylites nie zna kompromisów, dlatego w czasie wytwarzania naszych wyrobów staramy się spełnić najwyższe wymagania  jakościowe: z wyselekcjonowanych substancji tworzy kosmetyki w jakości premium, aby oferować Państwu i najbliższym w wierze naszej to co najlepsze.

 

Marka ta obecna już w wielu krajach świata opiera się na niezwykłej i unikalnej linii produktowej. Od początku najdrobniejsze czynności związane z opracowaniem produktu realizowane były z podejściem holistycznym, dlatego każdy preparat tworzony jest w celu rozwiązania konkretnych sytuacji życiowych. Tę filozofię zawiera kompleksowa metodyka, która zapewnia transfer odpowiedniej sekwencji materii/energii. Produkt w ciekawy sposób sam się na świecie upowszechnił, najpierw w zarodku na Węgrzech, w Budapeszcie. W bardzo krótkim czasie wokół LavyLites zgromadziło się wielu zainteresowanych, pojawiło się mnóstwo propozycji dotyczących ewentualnych kierunków rozwoju. Wtedy marka zaczęła podążać w kierunku modelu sprzedaży wykorzystującego systemy networkowe.

Tibor odkrył w naturze nośnik, organiczną cząsteczkę wielkości naszego DNA, którą nazwał nanoeffektorem (to nazwa własna). Do jednego nanoeffektora wkłada 3000 skanów energetycznych całych roślin, ziół i minerałów. Dzięki swojej wielkości i specyficznej strukturze molekularnej nanoeffektory przenikają do ścian naszych komórek. Potrafią również przetransportować składniki czynne wraz z bioinformacją.
Preparaty rozpylamy bezpośrednio na skórę, przenikają przez skórę aż do samych kości i dzięki temu aktywują naturalne procesy samouzdrawiania, zatrzymują proces starzenia się komórek oraz usuwają nawet najgłębsze przyczyny dolegliwości nierozwiązanych przez wiele lat.
Natychmiastowe złagodzenie bólu oraz pozytywne oddziaływanie na nasz organizm stwierdzono w trakcie badań trwających 8 lat m.in. w takich przypadkach jak: stany zapalne, usuwanie toksyn oraz metali ciężkich z organizmu, egzemy i grzybice skórne, żylaki, migreny, problemy z tarczycą, sprawy ginekologiczne, prostata, stopa cukrzycowa, owrzodzenia podudzi, jelita grubego, reumatyzm, przyspieszenie gojenia ran, likwidacja opuchlizn, uruchomienie krążenia limfy, oczyszczanie węzłów chłonnych, regeneracja komórek, aktywacja telomerazy i wiele innych.
Pole działania preparatów Tibora Jakabovicsa jest ogromne, jak również ilość spektakularnych efektów u osób je stosujących w celu poprawy stanu zdrowia. Sama jestem tego doskonałym przykładem. Udowodniono również, że dzięki składnikom (głównie skany energetyczne całych roślin, ziół, minerałów) nie deponują się w naszym organizmie i nie dają efektów ubocznych. Wymienione wyżej informacje, to tylko niewielki wycinek możliwości jakie dają te preparaty.

Rynek Zdrowia
Logo
Wózek sklepowy