LavaVitae

 

LavaVitae już od wielu lat zajmuje się fascynującym wpływem minerału wulkanicznego, zeolitu, na samopoczucie i zdrowie człowieka. Aktualne badania naukowe nie pozostawiają wątpliwości, że regularne odtruwanie odgrywa ogromną rolę dla funkcionowania naszych organów. Coraz więcej ludzi przyczynia się do propagowania tej wiedzy. Firma LavaVitae stawia sobie za cel wspieranie tej rosnącej społeczności oraz tworzenie efektywnych rozwiązań podnoszących jakość naszego życia.

Od samego początku jesteśmy wierni naturalnym produktom z niezwykłego minerału wulkanicznego – zeolitu.
Z biegiem czasu poszerzyliśmy nasz asortyment o produkty wzbogacające dietę w niezbędne dla życia składniki bioaktywne.

Wszystkie te produkty są dostępne wyłącznie w sklepie LavaVitae oraz u naszych dystrybutorów, od których otrzymasz także dodatkowe informacje o naszym przedsiębiorstwie, o stylu życia LavaVitae i o naszych produktach.

LavaVitae. Odkryj naturalną drogę do lepszego zdrowia i lepszej jakości życia.

 

Jeśli chcemy dołączyć do firmy jako dystrybutor to zapraszam do kontaktu: https://tabelazdrowia.pl/kontakt/

Adres:

LavaVitae

Europastraße 8, 9524 Villach, Austria

Mapa

 Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .