Skip to content

Koszty dostawy

Koszty dostawy zależy od ilu różnych sprzedawców wysyłane są produkty produkty.

Zamawiając za min. 1000 zł mamy dostawę gratis na terenie Polski.

Koszty dostawy zależą od ilości produktów oraz miejsca zakupów, czyli od jakiego dostawcy to pochodzi..
Tu lista sprzedawców : https://tabelazdrowia.pl/partnerzy-tabeli-zdrowia/

Podczas zamówienia jest dostępna też opcja wysyłki o nazwie: „Poczta lub Kurier „ Oznacza ona, że wysyłka będzie Pocztą lub Kurierem i czasem jest tylko ta opcja dostępna gdyż jeśli jest kilka produktów od róznych sprzedawców, którzy mają różne formy dostaw to w ten sposób określamy to, że produkty mogą być wysłane Pocztą lub kurierem i np. jeden produkt będzie wysłany pocztą a drugi kurierem.

Klikając w nazwę sklepu przeniesiemy na stronę z informacjami o sklepie i o kosztach dostawy.
Czas dostawy to zazwyczaj 1-2 dni ale zależy do formy wybranej wysyłki np. paczka pocztowa express dociera w 1-2 dni ( do miast powiatowych w 1 dzień, a innych miejsc może dojść do 2 dni ) Jeśli dokonamy płatności do 12 tej. to zamówienie zostanie zrealizowane i wysłane w danym dniu.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .