Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Akcesoria do rehabilitacji

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Kapturki ochronne do termometrów Braun (Opakowanie: 40 szt.)Stosowanie termometrów dousznych jest z roku na rok coraz bardziej popularne. Jednak wiele osób, po zachłyśnięciu się innowacyjnością tego sprzętu, zaczyna zastanawiać się nad higieną takiego sposobu pomiaru. Właśnie dlatego na rynku pojawiała się odpowiedź na tego typu zapotrzebowanie. W związku z tym proponujemy Kapturki ochronne do termometrów Braun (Opakowanie: 40 szt.), które, co niezwykle wygodne, pasują do wszystkich modeli termometrów tej firmy. Stosując je można używać jednego urządzenia do mierzenia wysokości temperatury u nieograniczonej liczby osób. Dzięki nim całkowicie wyeliminowane zostaje ryzyko przenoszenia bakterii, drobnoustrojów czy zarobków chorobowych z jednego użytkownika na drugiego. Prosty sposób dający doskonałe efekty. Używanie kapturków higienicznych eliminuje możliwość przenoszenia drobnoustrojów chorobotwórczych z jednego użytkownika na drugiego . Kapturki pasują do wszystkich modeli termometrów firmy Braun .Kapturki ochronne do termometrów Braun (Opakowanie: 40 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.)Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.) to propozycja dla wszystkich, którzy chcą skutecznie ograniczyć ilość słyszalnego hałasu. Dzięki nim natężenie docierających do uszu dźwięków może zmniejszyć się nawet do 33 dB. Stopery są wykonane ze specjalnej pianki polimerowej, która dopasowuje się do kształtu ucha. Tworzywo to można czyścić, co czyni stopery produktem wielorazowego użytku. Potrzebujesz produktu, dzięki któremu unikniesz słyszenia niechcianych hałasów? Szukasz produktu, którego używanie nie przyniesie uczucia dyskomfortu? Marzysz o niezakłóconym żadnym hałasem odpoczynku? Wypróbuj Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.)! Efekt działania Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.)Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.) zmniejszają słyszalny hałas, zapewniając bezpieczną ochronę przed nim - zamykając przewód słuchowy. Zbudowane z miękkiej i plastycznej pianki polimerowej są zgodne i dostosowują się do indywidualnego kształtu kanału słuchowego. Umożliwiają spokojny wypoczynek i niezakłócony sen.SkładCechy charakterystyczne stoperów Hansaplast: wykonane z plastycznej pianki polimerowej wymiary: 5mm - 12mm produkt wielokrotnego użytku - można je myćŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na piankę polimerową stopery nie powinny być używane.Sposób użyciaStoper należy uformować delikatnie rolując uprzednio oczyszczonymi palcami a następnie umieścić w przewodzie słuchowym ucha wewnętrznego. Dokładnie dopasować do ucha, aby stoper był wygodny i nie powodował odczuwalnego dyskomfortu. Stopery należy usuwać wyłącznie palcami.Hansaplast stopery do uszu (Opakowanie: 6 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Ohropax Soft stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 10 szt.)Stopery do uszu w łatwy i szybki sposób zabezpieczą Cię przez hałasem i niepokojącymi odgłosami. Umożliwią spokojny relaks, medytację czy wypoczynek bez rozpraszających i irytujących dźwięków z zewnątrz. Pomogą skoncentrować się w pracy, eliminując głośną muzykę czy hałas z ulicy. Ponadto, stopery zapewniają również ochronę przed silnym wiatrem oraz kroplami wody. Dzięki sprawdzonej od lat formule, stopery optymalnie dopasowują się do ucha, nie tworzą uczucia ucisku i zapewniają wysoki poziom komfortu. Efekt działania Ohropax Soft stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 10 szt.)Ohropax Soft stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 10 szt.) to miękkie, anatomiczne zatyczki z przyjaznej dla skóry pianki. Po zastosowaniu rozszerzają się w kanale słuchowym zapewniając pewne i komfortowe działanie a dzięki subtelnej kolorystyce są praktycznie niezauważalne.Sposób użyciaPrzed zastosowaniem należy czystą ręką uformować stoper rolując go między palcami na kształt wydłużonego walca. Następnie delikatnie odciągnąć ucho ku górze i drugą ręką umieścić stoper w kanale słuchowym - należy tak długo dociskać go do wewnątrz dopóki nie rozprzestrzeni się w całym kanale słuchowym i nie zostanie umieszczony w wygodnej, komfortowej pozycji. Stopery należy usuwać wyłącznie palcami. Przed zastosowaniem należy sprawdzić przydatność produktu - szczególnie w miejscach znacznie wzmożonego hałasu. Dodatkowe informacjeW zależności od zastosowania - stopery piankowe mogą służyć wielokrotnemu zastosowaniu. W rzadkich przypadkach stopery mogą początkowo powodować słyszalność własnego tętna.Ohropax Soft stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.)Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) pomaga tam, gdzie pojawia się problem. Wiele osób cierpi z powodu zaburzeń oddychania - z powodu problemów z przegrodą nosową lub skrzydełkami nosa. W takich przypadkach pomoże ci Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) - po prostu wsadź produkt do nosa, a elastyczny silikon dopasuje się do jego kształtu i ustabilizuje skrzydełka nosa od wewnątrz.Od razu nastąpi poprawa w oddychaniu przez nos. Motylek sprawi, że większa ilość powietrza będzie mogła być wdychana.Efekt działania Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) bezpieczny oraz łatwy w aplikacji może być stosowany przez alergików - wysoka kompatybilność ergonomiczny - dopasuje się do kształtu każdego nosa produkt wielokrotnego użytku (może być noszony co najmniej 6 miesięcy Problemy z oddychaniem dotyczą wielu osób. Niestety często powodem jest kształt nosa, problemy z przegrodą itp. Oddychanie przez usta nie zapewni takiego filtrowania powietrza jak oddychanie przez nos. Na dodatek może prowadzić do podrażnienia błony śluzowej gardła, krtani i oskrzeli, a także prowadzić do zwiększonej ilości infekcji. W nocy zaś trudności z oddychaniem mogą być częściowo odpowiedzialne za chrapanie.Sposób użyciaWystarczy jeden ruch aby założyć motylek - i to ty decydujesz jak długo chcesz go nosić. Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) składa się z wysokiej czystości i jakości materiałów, w związku z tym nie ma przeciwwskazań do długotrwałego noszenia produktu. Przed i po każdym użyciu należy przepłukać produkt w ciepłej wodzie. Produkt po wyschnięciu jest gotowy do użycia.Dodatkowe informacjePrzy problemach z oddychaniem.Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Ohropax Classic stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 12 szt.)Stopery do uszu w łatwy i szybki sposób zabezpieczą Cię przez hałasem i niepokojącymi odgłosami. Umożliwią spokojny relaks, medytację czy wypoczynek bez rozpraszających i irytujących dźwięków z zewnątrz. Pomogą skoncentrować się w pracy, eliminując głośną muzykę czy hałas z ulicy. Ponadto, stopery zapewniają również ochronę przed silnym wiatrem oraz kroplami wody. Są wykonane z waty - będącej impregnowaną mieszaniną wazeliny i parafiny. Dzięki tej sprawdzonej od lat formule, stopery optymalnie dopasowują się do ucha, nie tworzą uczucia ucisku i zapewniają wysoki poziom komfortu. Efekt działania Ohropax Classic stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 12 szt.)Produkt delikatny dla skóry, hipoalergiczny. Cielisty kolor gwarantuje maksymalną dyskrecję stosowania. Stopery dobrze przylegają do skóry i nie przemieszczają się - raz zaaplikowane, pozostają na wskazanym miejscu.Sposób użyciaPrzed zastosowaniem należy czystą ręką całkowicie oddzielić stoper od opakowania zewnętrznego-waty/bawełny w której jest on umieszczony. W razie potrzeby można zmniejszyć jego rozmiar oddzierając pożądaną ilość. W celu zmiękczenia i nadania odpowiedniego kształtu, należy delikatnie rozgniatać stoper w palcach. Umieścić tak uformowany produkt w uchu i mocno spłaszczyć przyciskając palcem. Nie należy wkładać zbyt głęboko oraz zbyt małego stopera. W celu usunięcia, należy nacisnąć palcem z tyłu małżowiny usznej ku górze, aby rozluźnić stoper. Usunąć z ucha palcami. Nie należy stosować twardych lub ostrych przedmiotów w celu usunięcia! Przed zastosowaniem należy sprawdzić przydatność produktu - szczególnie w miejscach znacznie wzmożonego hałasu. Dodatkowe informacjeStopery nadają się do jednorazowego zastosowania - nie należy ich czyścić. Ze względu na materiał z jakiego stopery są produkowane, nie nadają się do stosowania w gorących, brudnych lub bardzo zakurzonych miejscach pracy.Ohropax Classic stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 12 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Bite Away urządzenie łagodzące ból i swędzenie (Opakowanie: 1 szt.)Bite Away urządzenie łagodzące ból i swędzenie (Opakowanie: 1 szt.) pozwala zwalczyć nieprzyjemne następstwa użądleń ze strony wszelkiego rodzaju insektów. W ten sposób Bite Away urządzenie łagodzące ból i swędzenie (Opakowanie: 1 szt.) stanowi warunek miło spędzonego lata, kiedy to owady szczególnie potrafią dać się we znaki. Warto mieć go ze sobą podczas podróży lub wypoczynku w plenerze, nie zaszkodzi jednak uzupełnić o niego również domową apteczkę. Efekt działania Bite Away urządzenie łagodzące ból i swędzenie (Opakowanie: 1 szt.)Bite Away urządzenie łagodzące ból i swędzenie (Opakowanie: 1 szt.) neutralizuje skutki oddziaływania jadu pszczół, os i szerszeni. Dzieje się to dzięki wbudowaniu w urządzenie termostatu, który powoduje miejscowe zwiększenie temperatury ciała do 50°C, prowadząc tym samym do rozszczepienia zawartych w jadzie białek. W efekcie jad nie powoduje już bólu i nie wywołuje opuchlizny. Skuteczność działania produktu daje się zauważyć od razu. SkładOpakowanie zawiera aparat przeciw użądleniom typu Cobra™. Produkt nie zawiera żadnego preparatu przeciw użądleniom, ani nie wymaga ich stosowania. Środki ostrożnościStosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Sposób użyciaKońcówkę aparatu przystawić w miejsce użądlenia i rozgrzać je na czas 3-6 sekund. Rozgrzanie powinno nastąpić samoczynnie. Dodatkowe informacjeNazwa Cobra odnosi się do typu urządzenia. Produkt nie stanowi środka właściwego do zwalczania jadu węży. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Bite Away urządzenie łagodzące ból i swędzenie (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Wick inhalator parowy (Opakowanie: 1 szt.)Wick inhalator parowy (Opakowanie: 1 szt.) to bardzo wygodny w stosowaniu produkt, który wykorzystuje się w celu udrożnienia nosa. Polecany osobom zmagającym się z uciążliwym katarem, uniemożliwiającym swobodne oddychanie ze względu na zatkane dziurki. Można stosować także w przypadku dokuczliwej chrypki, problemów z gardłem oraz nieprzyjemnych objawów przeziębienia lub zapalenia zatok. Warto sięgnąć po Wick inhalator parowy (Opakowanie: 1 szt.) w celu złagodzenia obrzęku śluzówki oraz kaszlu. Efekt działania Wick inhalator parowy (Opakowanie: 1 szt.)Wick inhalator parowy (Opakowanie: 1 szt.) niemalże natychmiastowo przynosi ulgę podczas przeziębienia, grypy czy też zapalenia zatok. Nos zostaje udrożniony, dzięki czemu katar lub wydzielina nie utrudniają dłużej swobodnego oddychania, dzięki czemu możliwe jest np. łatwiejsze zasypianie w okresie choroby. Stosowanie inhalacji pomaga również złagodzić kaszel, ból gardła chrypkę oraz stan zapalny zatok. Produkt nie zawiera żadnych substancji chemicznych, które mogłyby powodować podrażnienie śluzówki nosa i gardła. Zastosowanie mentolowych wkładów lub naturalnych olejków eterycznych w połączeniu z parą wodną działa łagodząco na kaszel i przeziębienie. Gardło oraz nos zostają optymalnie nawilżone, znika suchość oraz obrzęk śluzówki powodujące podrażnienia i uczucie dyskomfortu. Pacjent szybciej wraca do zdrowia i łatwiej znosi okres choroby.Środki ostrożnościProdukt nie powinien być stosowany u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników. Nie wolno stosować u niemowląt ważących mniej niż 4,5 kg.Sposób użyciaNajpierw należy napełnić inhalator gorącą wodą i dodać dołączone do zestawu Wick Vepo Pads lub inne produkty, np. olejki eteryczne. Następnie przeprowadzić inhalację nosa lub gardła. Nie zaleca się stosowania przez więcej niż 16 godzin na przestrzeni 24 godzin i/lub nie więcej niż 2 wkłady w ciągu doby.Dodatkowe informacjeZe względu na ryzyko zadławienia, produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt domowych.Wick inhalator parowy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Anti Schnarch krople p/chrapaniu (Opakowanie: 30 ml)Chrapanie jest powszechnym problemem, który najczęściej przeszkadza nie osobie chrapiącej, ale jej otoczeniu. Niewiarygodne, że to jedno ze źródeł konfliktów małżeńskich. Szacuje się, że problem ten szacuje aż 60 % mężczyzn i 40 % kobiet. Zwalcz chrapanie i ciesz się zdrowym, spokojnym snem! Chrapanie bierze się z wiotkich mięśni w jamie gardłowej, poprzez które powietrze spokojnie przepływa podczas snu. Anti Schnarch krople p/chrapaniu (Opakowanie: 30 ml) w postaci wygodnych w aplikacji kropel nawilża błony śluzowe i powoduje napięcie mięśni w jamie gardłowej, co zmniejsza prawdopodobieństwo chrapania. Lekkie napięcie ułatwia oddychanie, a po przebudzeniu się jama ustna nie jest odpowiednio nawilżona. Opakowanie jest wydajne, wystarczą tylko 3 - 4 krople przed snem. Problem ustępuje po około 14 dniach regularnego stosowania.SkładSkładniki: glicerol sorbinian potasu chlorku sodu Polisorbat 80 Edetat trisodowy Woda, oczyszczonaSposób użycia O ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: Anti Schnarch krople p/chrapaniu (Opakowanie: 30 ml) codziennie przed snem należy podawać do nosa, bezpośrednio do każdego otworu nosowego 3-4 krople. Anti Schnarch krople p/chrapaniu (Opakowanie: 30 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
1 tydzień temu

asonor spray do nosa 30 ml

Zastosowanie Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml)Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml) to skuteczny środek zapobiegający chrapaniu. Zalecany dla zniwelowania negatywnego wpływu chrapania na stan zdrowia i ogólne samopoczucie, oraz dla zapewnienia domownikom spokojnego snu. Stosować, żeby sen był kojący i zdrowy – oraz po to, żeby nie zakłócał snu innych. Efekt działania Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml)Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml) osiada na tylnej ściance gardła, przy czym nawilża ją i reguluje napięcie znajdujących się w niej mięśni. W efekcie Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml) zapobiega hałaśliwemu wibrowaniu podniebienia miękkiego, objawiającemu się w postaci chrapania. Usuwając przyczynę chrapania Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml) sprawia więc, że sen staje się spokojniejszy. Wraz z chrapaniem znika też wielka uciążliwość dla domowników – która do tej pory zakłócała ich z kolei sen. SkładSkładniki działające: glicerol, chlorek sodu, polisorbat. Składniki dodatkowe: sorbinian potasu, woda oczyszczona. Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Sposób użyciaPrzed złożeniem się do snu psiknąć 4-6 razy w każdą dziurkę od nosa. Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml) jest skuteczny niezależnie od kąta nachylenia aplikatora. Dodatkowe informacjeBadania kliniczne wykazały skuteczność produktu Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml) w przypadku 75% pacjentów. Chrapanie uległo w ich przypadku zauważalnemu osłabieniu, lub całkowitemu zanikowi. Asonor spray do nosa (Opakowanie: 30 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.