Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność
Search Suggestions
   Powered by Super Speedy Search

   Urządzenia do manicure i pedicure

   Filtr

   Aktywne filtry

   Przedział cen

   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Zastosowanie Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.)Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.) to profesjonalna maszynka elektryczna, która w bezpieczny i szybki sposób skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek na stopach. Dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz poprawionej wydajności jeszcze lepiej usuwa problem nawet w trudno dostępnych miejscach. Efekt działania Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.)Rolka Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.) zawiera niewielkie granulki, które umożliwiają w ciągu zaledwie kilku minut na uzyskanie miękkiej i gładkiej skóry bez dodatkowego jej podrażniania. SkładZasilanie 4 x baterie AA ( w zestawie )Środki ostrożnościNie należy stosować Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.) w tym samym miejscu przez okres dłuższy niż 3 – 4 sekundy. Stosować wyłącznie na suchą skórę. Sposób użycia Przed zastosowaniem Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.) należy usunąć osłonę znajdujące się na wałku (nie stosować bez wałka). Następnie uruchom urządzenie przekręcając srebrny pierścień. Po uruchomieniu Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.) przyłóż urządzenie do suchej pięty. Nie przyciskaj zbyt mocno, aby nie uszkodzić skóry. Stwardniały naskórek zostanie w ciągu kilku minut usunięty. Po uzyskaniu zamierzonego efektu wyłącz urządzenie przekręcając srebrny pierścień. Umyj nogi, dokładnie osuch a następnie zastosuj krem pielęgnacyjny. Scholl Velvet Smooth Express na stwardniały naskórek (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Zastosowanie Scholl Velvet Smooth wymienna głowica (Opakowanie: 2 szt.)Opakowanie zawiera 2 sztuki wymiennej głowicy do do urządzenia Scholl Velvet Smooth Express, profesjonalnej maszynki elektrycznej, która w bezpieczny i szybki sposób skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek na stopach. Środki ostrożnościNie należy stosować Scholl Velvet Smooth wymienna głowica (Opakowanie: 2 szt.) w tym samym miejscu przez okres dłuższy niż 3 – 4 sekundy. Stosować wyłącznie na suchą skórę. Sposób użycia upewnij się, że urządzenie Scholl Velvet Smooth Express Pedi jest wyłączone naciśnij przycisk z boku urządzenia i usuń zużytą głowicę aby wymienić nową głowicę należy nacisnąć przycisk z boku urządzenia a następnie włożyć nową głowicę puść i upewnij się, że nowa cześć jest na swoim miejscu Scholl Velvet Smooth wymienna głowica (Opakowanie: 2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   Zastosowanie Scholl Velvet Smooth różowy pilnik elektryczny do stóp (Opakowanie: 1 szt.)W przeciwieństwie do skóry twarzy czy ciała, codzienną pielęgnacje skóry stóp traktujemy z reguły po macoszemu. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasze stopy pozostają ukryte w ciepłych skarpetach i pełnych butach nie przykładamy zbytniej uwagi do ich opieki. . Scholl Velvet Smooth różowy pilnik elektryczny do stóp (Opakowanie: 1 szt.) to profesjonalny elektroniczny peeling, który bezpiecznie i skutecznie usunie zrogowaciały naskórek ze skóry stóp. Dla pełnej i profesjonalnej pielęgnacji jak z salonu kosmetycznego, dzięki któremu odpowiednio zadbamy o skórę naszych stóp w warunkach domowych. Efekt działania Scholl Velvet Smooth różowy pilnik elektryczny do stóp (Opakowanie: 1 szt.)Scholl Velvet Smooth różowy pilnik elektryczny do stóp (Opakowanie: 1 szt.) to elektroniczny pilnik stóp profesjonalne urządzenie, które w bezpieczny, szybki i skuteczny sposób usunie zrogowaciały naskórek pozostawia skórę gładka i miękką Środki ostrożnościNie powinien być stosowany w tym samym miejscu przez okres dłuższy niż 3 – 4 sekundy. Stosować wyłącznie na suchą skórę.Sposób użycia Przed zastosowaniem Scholl Velvet Smooth różowy pilnik elektryczny do stóp (Opakowanie: 1 szt.) należy usunąć osłonę znajdujące się na wałku (nie stosować bez wałka). Następnie uruchom urządzenie przekręcając srebrny pierścień. Po uruchomieniu przyłóż urządzenie do suchej pięty. Nie przyciskaj zbyt mocno, aby nie uszkodzić skóry. Stwardniały naskórek zostanie w ciągu kilku minut usunięty. Po uzyskaniu zamierzonego efektu wyłącz urządzenie przekręcając srebrny pierścień. Umyj nogi, dokładnie osuch a następnie zastosuj krem pielęgnacyjny. Dodatkowe informacjeScholl Velvet Smooth różowy pilnik elektryczny do stóp (Opakowanie: 1 szt.) zawiera 1x Scholl Velvet Smooth Express Pedi elektroniczny pilnik do stóp, 1x rolkę , 4x baterięScholl Velvet Smooth różowy pilnik elektryczny do stóp (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.