Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Witamina B12

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Selectafer b12 płyn

48,19 
Zastosowanie Selectafer B12 płyn (Opakowanie: 500 ml)Selectafer B12 płyn (Opakowanie: 500 ml) to suplement diety w formie płynnej, zawierający witaminę B12, żelazo oraz kwas foliowy. Preparat może być stosowany u osób z zaburzeniami odżywiania czy prowadzącym niezbilansowaną dietę, ubogą w żelazo czy witaminy z grupy B. Produkt można przyjmować również w przypadku problemów z zachowaniem koncentracji w ciągu dnia czy przewlekłym uczuciem zmęczenia czy znużenia.Efekt działania Selectafer B12 płyn (Opakowanie: 500 ml)Witaminy z grupy B, zawarte w preparacie, wspierają funkcjonowanie układu nerwowego, a także przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego w organizmie. Produkt niweluje ryzyko wystąpienia problemów z prawidłową produkcją czerwonych krwinek w organizmie, ograniczając ryzyko rozwoju anemii. Przyjmowanie preparatu pomaga niwelować problemy z utrzymywaniem koncentracji czy przewlekłym poczuciem zmęczenia.SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (20 ml) / % RWS: Kwas foliowy: 300 mcg / 150% Witamina B12: 3 mcg / 120% Żelazo: 5 mg / 36% Składniki: ekstrakt roślinny: woda, alkohol etylowy, liście mięty pieprzowej, gorzka skórka pomarańczy, kora condurango, kora cynamonu, kwiaty tarniny, korzeń goryczki, goździki, olejek miętowy, aromat waniliny, sorbitol, żelazosacharynian, środek konserwujący: kwas sorbinowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, kwas cytrynowy sodu. Zawiera mniej niż 1,2% alkoholu objętościowo. Waga netto: 500 mlŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia. Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaW przypadku osób dorosłych zaleca się przyjmować 10 ml płynu 2 x dziennie. Zalecaną ilością dla dzieci i młodzieży jest porcja 5-10 ml płynu 2 razy dziennie. Preaprat należy przyjąć około ½ do 1 godziny przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.Selectafer B12 płyn (Opakowanie: 500 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Vitasprint b12 kapsułki

339,69 
Zastosowanie Vitasprint B12 kapsułki (Opakowanie: 100 szt.)W przypadku wzrastających wymagań sprawnościowych lub też przy obniżonej sprawności i problemach z koncentracją glutamina, fosfoseryna oraz witamina B12 mają szczególne znaczenie poprzez wpływ na układ nerwowy. Vitasprint B12 kapsułki (Opakowanie: 100 szt.) zawiera wysoko skoncentrowane substancje aktywne wpływające na poprawę kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej. Zalecana przy szczególnym obciążeniu organizmu i przewlekłym uczuciu zmęczenia. obniżona sprawność fizyczna (szybkie zmęczenie po wysiłku fizycznym) problemy z koncentracją (zapominanie, szybkie męczenie się po pracy umysłowej) neurologiczbne stany wycieńczenia Skład 30 mg DL-o-fosfoseryny 30 mg L-glutaminy 0,2 mg cyjanokobalaminy (witamina B12) karagen kwas cytrynowy, bezwodny koszenila dibehenian glicerolu hypromeloza indygo chlorek potasu 0,001 BE maltodekstryna mannitol cytrynian sodu 2-wodny skrobia (kukurydziana) talk dwutlenek tytanu woda oczyszczona Środki ostrożnościW przypadku wystąpienia reakcji alergicznych lub stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników zawartych w Vitasprint B12 kapsułki (Opakowanie: 100 szt.), produkt nie powinien być stosowany. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. W przypadku dzieci poniżej 12 roku życia, produkt może być podawany wyłącznie za wskazaniem lekarza i po wykluczeniu objawów niedoborów witaminowych, których nie można usunąć w procesie normalnego odżywiania.Sposób użyciaJeżeli nie zalecono inaczej, dorośli oraz dzieci powyżej 12 roku życia powinni stosować 1 kapsułkę 3 razy w dziennie. Lek można przyjmować przez okres kilku tygodni.Vitasprint B12 kapsułki (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Witamina b12 kapsułki

81,39 
Witamina B12 kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Chlorella 500 mg bio naturland tabletki

44,99 
Zastosowanie Chlorella 500 mg Bio Naturland tabletki (Opakowanie: 80 szt.)Chlorella 500 mg Bio Naturland tabletki (Opakowanie: 80 szt.) to suplement diety, który zawiera chlorellę - algę, która składa się w 60 % z wysokiej jakości białka roślinnego oraz zawiera wiele istotnych witamin i minerałów. Preparat poleca się w szczególności dla osób odczuwających zmęczenie, wyczerpanie psychiczne i fizyczne, ale również w przypadku nadpobudliwości i nerwowości. Wzmacnia układ odpornościowy, reguluje metabolizm energetyczny, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, a także korzystnie wpływa na samopoczucie.Efekt działania Chlorella 500 mg Bio Naturland tabletki (Opakowanie: 80 szt.)Chlorella wykazuje działanie oczyszczające, wiąże bowiem toksyny oraz wspomaga ich usuwanie z organizmu. Wspomaga pracę układu immunologicznego. Dostarcza również wielu cenych substancji: aminokwasów, witamin, minerałów, a także pierwiastków śladowych. Witamina B12 zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, wpomaga metabolizm energetyczny. Bierze udział w procesie podziału komórek, a także wytwarzania krwinek czerwonych. Przyczynia się do poprawy przewodnictwa nerwowego.SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (6 tabletek) / % RWS: Witamina B12: 2,5 µg / 100 % Żelazo: 2,1 mg / 15 % Pełny skład produktu: Chlorella 100% (ekologicznie certyfikowana zgodnie z prywatnymi wytycznymi Naturland, Niemcy). Waga netto: 40 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety. Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty. W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem. U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 2 tabletki 3 x dziennie (przed posiłkami), popijając wystarczającą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia. Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Chlorella 500 mg Bio Naturland tabletki (Opakowanie: 80 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Vitamin b 12 100 [my]g tabletki

82,79 
Zastosowanie Vitamin B 12 100 [my]g tabletki (Opakowanie: 180 szt.)Vitamin B 12 100 [my]g tabletki (Opakowanie: 180 szt.) to suplement diety z witaminą B12, która bierze udział w tworzeniu czerwonych krwinek. Ułatwia także metabolizm żelaza, przez co bezpośrednio zmniejsza ryzyko niedokrwistości. Wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, wpływa na pamięć i koncentrację. Efekt działania Vitamin B 12 100 [my]g tabletki (Opakowanie: 180 szt.)Vitamin B 12 100 [my]g tabletki (Opakowanie: 180 szt.) dostarcza dużą ilość witaminy B12, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i sercowo-naczyniowego. Bierze udział w syntezie metioniny, która odpowiada za dobre samopoczucie. Zmniejsza uczucie chronicznego zmęczenia oraz poprawia ogólne dotlenienie organizmu. Wpływa także na zdrowie kości i zębów, wspierając tworzenie nowych komórek. Witamina B12 odpowiada także za prawidłową kurczliwość mięśni, w tym mięśnia sercowego. Jest składnikiem włókien nerwowych, które odpowiadają za przesyłanie impulsów. Buduje także DNA i RNA. SkładZawartość składników odżywczych w 2 tabletkach: witamina B12: 200 µg (8000%*). *%RWS – referencyjna wartość spożycia Składniki: wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, środek antyadhezyjny: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, cyjanokobalamina. Waga netto: 51 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety. Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty. W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem. U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmować dwa razy dziennie po 1 tabletce. Popijać odpowiednią ilością płynu.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Vitamin B 12 100 [my]g tabletki (Opakowanie: 180 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Witamina b12 + b6 + kwas foliowy n kapsułki

106,89 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Vitamin b 12 krem pielęgnacyjny

96,39 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Witamina b12 nutripharm kapsułki

95,59 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Kwas foliowy 800 plus b12+jod – tabletki

30,49 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Witamina b12 forte n kapsułki

125,09 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

B 12 ankermann drażetki

159,89 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

B 12 asmedic tropfen loesung

37,29 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

B 12 ankermann drag.

88,69 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Vitamin b 12 depot hevert ampułki

63,19 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy