Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność
Search Suggestions
   Powered by Super Speedy Search

   Urządzenia

   Filtr

   Aktywne filtry

   Przedział cen

   0
   Dodaj do porównania
   generator plazmowy RPZ Royal Raymond Rife generator plazmowy Royal Raymond Rife
   Rozdać
   Lata 30 dwudziestego wieku. Genialny amerykański wynalazca Royal Raymond Rife zaobserwował zjawisko częstotliwości rezonansowej w jaką można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Poddając je działaniu tej częstotliwości udaje się doprowadzić do ich zniszczenia lub unieszkodliwienia. - Rife określił szereg częstotliwości patogenów, a następnie zbudował generator emitujący fale elektromagnetyczne o konkretnych częstotliwościach związanych z gatunkami wirusów i bakterii.
   0
   Dodaj do porównania
   Super_ravo_zapper
   Rozdać

   Według doktor Huldy Clark – SUPER ZAPPER jest obecnie jednym z najlepszych na świecie przyrządów który może wspomagać usuwanie mikroorganizmów, pasożytów i grzybów.”

     Lista częstotliwości RIFE Lista chorób przetłumaczona z języka angielskiego na polski
   0
   Dodaj do porównania
   QUANTUM PRO+ Biorezonans analizator PL *CEL*
   Rozdać
   Analiza zawiera ponad 37 rozbudowanych raportów na temat Twojego zdrowia. Pomaga w doborze diety i suplementacji, ponieważ dokładnie pokazuje jakich witamin, aminokwasów, mikro-makro elementów brakuje w organizmie.
   0
   Dodaj do porównania
   Rozdać
   3 lata temu

   Zapper NUNCZAKO MAX

   Zapper Nunczako max przeznaczony jest do tasiemca i roztoczy.

    

   Zapper nie jest już dostępny. Polecamy SUPER RAVO ZAPPER

   Zamiast zappera polecamy genialne urządzenie, które posiada pełny zakres częstotliwości. Stworzone na bazie odkryć Tesli. Jest to wprowadzanie częstotliwości do organizmu za pomocą elektrod. Tym samym możemy atakować patogeny, też oczyszczać organizm za pomocą programów. Urządzenie nazywa się Spooky 2 pulse - link do zamówienia

   0
   Dodaj do porównania
   dystrybutor wody alkalizujący
   Rozdać
   1. I) filtr ceramiczny– stanowi pierwszą warstwę filtrującą  Eliminuje : rdzę, kamień, piasek, a także szereg niebezpiecznych bakterii takich jak np. cholera, dur brzuszny, tyfus, ameba schistosomatoza (pasożyty)
   2. II) filtr zasadniczy 7 – warstwowy
   Wszystkie warstwy filtra są od siebie oddzielone (nie są zmieszane jak w tradycyjnych dzbankach filtrujących) dzięki temu jakość filtracji jest kilkukrotnie lepsza !
   Obecnie brak na stanie
   Sklep:  Harmonic
   0 z 5