Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Urazy, siniaki

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Arnika esencja

46,39 
Arnika esencja (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Leukotape Classic 10 m x 2 cm opaska usztywniająca (Opakowanie: 1 szt.)Leukotape Classic 10 m x 2 cm opaska usztywniająca (Opakowanie: 1 szt.) to nieelastyczna taśma samoprzylepna, która jest niezastąpiona w kontuzjach stawów bądź w innych urazach, które wymagają stabilizacji. Taśma bardzo dobrze się trzyma i nie wymaga dodatkowego zabezpieczania, głównie dlatego, że posiada właściwości samoprzylepne. Długotrwale się utrzymuje, nie zsuwa, idealni e dopasowuje się do kontuzjowanego miejsca. Dzięki niej Twój uraz zostanie szybko zniwelowany, a ból towarzyszący kontuzji szybko odejdzie w niepamięć. Leukotape Classic 10 m x 2 cm opaska usztywniająca (Opakowanie: 1 szt.) nie rozciąga się, dzięki czemu świetnie stabilizuje, wesprze Cię podczas nadwyrężeń, zwichnięć czy skręceń. Dzięki swoim właściwościom uniemożliwi poruszanie się, co z kolei sprawi, że Twój uraz ulegnie szybkiej poprawie. Leukotape Classic 10 m x 2 cm opaska usztywniająca (Opakowanie: 1 szt.) powinien znaleźć się w Twoim domu. Leukotape Classic 10 m x 2 cm opaska usztywniająca (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Tynktura z arniki hofmanns

26,79 
Tynktura z arniki Hofmanns (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Kneipp Arnika żel przeciwbólowy i chłodzący (Opakowanie: 100 g)Kneipp Arnika żel przeciwbólowy i chłodzący (Opakowanie: 100 g) przeznaczony jest do leczenia lub wsparcia leczenia urazów, zwichnięć, stłuczeń czy siniaków. Efekt działania Kneipp Arnika żel przeciwbólowy i chłodzący (Opakowanie: 100 g)Kneipp Arnika żel przeciwbólowy i chłodzący (Opakowanie: 100 g) zawiera substancję czynną w postaci nalewki z kwiatów arniki w wysokim stężeniu, której właściwości łagodzą ból, zmniejszają obrzęk i działają przeciwzapalnie. Po nałożeniu Kneipp Arnika żel przeciwbólowy i chłodzący (Opakowanie: 100 g) zmniejsza ból, przyspiesza gojenie oraz pozostawia na skórze przyjemne uczucie chłodu.SkładSkład: nalewka z arniki (25,0g, nalewka (1:10), rozpuszczalnik w postaci etanolu 70% (v/v)), woda oczyszczona, etanol 96%, D-kamfora, Carbomer 980, olejek zapachowy Tucan (zawiera fenyloetanol, benzoesan benzylu), trometamol (środek przeciwbólowy)Środki ostrożnościPrzy stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, produkt nie powinien być stosowany. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat Sposób użyciaZaleca się stosować Kneipp Arnika żel przeciwbólowy i chłodzący (Opakowanie: 100 g) 2 razy dziennie nakładając niewielką ilość żelu (ok. 3cm) na dłoni a następnie delikatnie wmasować w wybrane partie ciała. Nie stosować na rany otwarte. Unikać kontaktu z oczami. Kneipp Arnika żel przeciwbólowy i chłodzący (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Weleda arnika 30 % maść

77,39 
Zastosowanie Weleda Arnika 30 % maść (Opakowanie: 70 g)Powszechnym zjawiskiem w dzisiejszych czasach jest występowanie chorób o charakterze i genezie reumatologicznej. Równie powszechne, paradoksalnie, pomimo powszechności tak zwanego zdrowego trybu życia, jest występowanie różnego rodzaju kontuzji, dotykających nasze kości, chrząstki stawowe oraz mięśnie. Medycyna wychodzi jednak naprzeciw tym wyzwaniom. Weleda Arnika 30 % maść (Opakowanie: 70 g) to maść oparta na wyciągu z arniki - rośliny porastającej obszary stepowe i trawiaste - który działa korzystnie na stany chorobowe układu kostnego i mięśniowego. Weleda Arnika 30 % maść (Opakowanie: 70 g) należy stosować zewnętrznie w przypadkach, takich jak choroby reumatyczne oraz kontuzje i dolegliwości z nimi związane: naciągnięcia mięśni, dolegliwości towarzyszące złamaniom, bardzo silne stłuczenia, a nawet skaleczenia.Efekt działania Weleda Arnika 30 % maść (Opakowanie: 70 g)Bogata w wysoko skoncentrowane składniki aktywne Weleda Arnika 30 % maść (Opakowanie: 70 g) jest odpowiednim preparatem na wszelkie urazy: otarcia, stłuczenia, skręcenia, zwichnięcia. Wykazuje szybie działanie, łagodząc ból i wspomagając proces regeneracji. Preparat może być stosowany zarówno u dzieci jak i dorosłych. Skład Składnik aktywny: ekstrakt z arniki 30% pozostałe składniki: rafinowany olej arachidowy, alkohol acetylowy, alkohol stearynowy, wosk żółty, sól sodowa siarczanu cetynowego, glicerol, woda oczyszczona, stearynian Środki ostrożnościPrzy 0nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, produkt nie powinien być stosowany.Sposób użyciaDzieci powyżej 6 lat orz osoby dorosłe stosować 3-5 razy dziennie bezpośrednio na uszkodzony obszar. Nie stosować na ranę otwartą. Po aplikacji dobrze umyć ręce. Weleda Arnika 30 % maść (Opakowanie: 70 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wala arnika esencja

41,89 
Zastosowanie Wala Arnika esencja (Opakowanie: 100 ml)Wysoko stężona esencja z kwiatu arniki wspomaga odbudowę tkanek skórnych, zwłaszcza po uszkodzeniach mechanicznych, braku dopływu krwi. Pomocna przy urazach wszelkiego rodzaju, takich jak skręcenia, stłuczenia, obrzęki i siniaki. Przywraca skórze zdrowy, jednolity wygląd, zmniejsza cienie pod oczami, a także przyspiesza procesy metaboliczne. Zawiera wysokiej jakości olejki eteryczne, które uśmierzają stany zapalne. Produkt Wala Arnika esencja (Opakowanie: 100 ml) zmniejsza ból w przypadku stłuczeń, oparzeń, odmrożeń i ran pooperacyjnych. Esencja zawiera 36 % alkoholu, nie należy jej stosować na otwarte rany i błony śluzowe. Wypróbuj naturalną regenerację ziołową i zapomnij o bolesnych obrzękach. To produkt niezbędny w każdej domowej apteczce!Wala Arnika esencja (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Elyth s balsam

59,99 
Elyth S balsam (Opakowanie: 150 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wala arnika chusteczka na rany

21,79 
Wala Arnika chusteczka na rany (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Weleda wyciąg z arniki żel

60,09 
Zastosowanie Weleda wyciąg z arniki żel (Opakowanie: 70 g)Nowoczesna formuła galaretki sprawia, że preparat jest wyjątkowo łatwy i przyjemny w użytkowaniu. Działa kojąco na uszkodzone tkanki, stłuczenia, obrzęki pourazowe oraz siniaki. Weleda wyciąg z arniki żel (Opakowanie: 70 g) stanowi naturalną ochronę na bazie ziół i substancji aktywnych, co sprawia, że jest niezawodnym środkiem na bolesne problemy skórne. Efekt działania Weleda wyciąg z arniki żel (Opakowanie: 70 g)Produkt uśmierza ból, zmniejsza zasinienia i zaczerwienienia, niewydolność ukrwienia, sprawdza się w przypadku odmrożeń i odparzeń. Regularne stosowanie przynosi ulgę już po około 2-5 dniach. Żelowa konsystencja szybko się wchłania i daje długotrwałe uczucie przyjemnego ukojenia i chłodu. Nie należy stosować produktu na otwarte rany i błony śluzowe. Skład10 g produktu zawiera: Substancja czynna: Arnica, Planta tota Ø (HAB, V. 2b) 6 g Baza żelowa: glicerol 85%, guma ksantanowa, etanol 94% (m / m), woda oczyszczona. Pojemność opakowania: 70 g.Środki ostrożnościPreparat przeznaczony do stosowania zewnętrznego nie wolno aplikować go na otwarte rany. Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na rośliny takie jak arnika lub inne składniku produktu. W okresie ciąży i lakatacji nie należy stosować produktu bez konsultacji z lekarzem. Jak wszystkie leki, produkt może powodować działania niepożądane, w rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje skórne. W takiej sytuacji należy zaprzestać stosowania preparatu i udać się do lekarza. Jeśli objawy utrzymują się przez długi czas lub są niejasne, należy skontaktować się z lekarzem. Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, produkt należy stosować na skórę 3-5 razy dziennie na obszarach dotkniętych zmianami. Produktu nie wolno nakładać na otwarte rany. Po aplikacji należy dokładnie umyć ręce mydłem. W ostrych stanach leczenie powinno zakończyć się po 2 tygodniach. Jeśli poprawa nie nastąpi w ciągu 2–5 dni, należy skonsultować się z lekarzem. Leczenie chorób przewlekłych zawsze wymaga konsultacji z lekarzem. W przypadku pominięcia zastosowania preparatu nie należy w celu uzupełnienia stosować dawki podwójnej. Aby stosowanie leku było bezpieczne, w razie wątpliwości dotyczących jego aplikacji należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.Dodatkowe informacjeStosować zgodnie ze wskazówkami na tubce i pudełku. Preparat nalezy przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 30 ° C oraz w miejscu niedostępnym dla dzieci.Weleda wyciąg z arniki żel (Opakowanie: 70 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Maść z arniki kneipp arnika salbe s

28,69 
Zastosowanie Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g)Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g) przeznaczona do użytku zewnętrznego w przypadku: urazów krwiaków stłuczeń obrzęków powstałych na skutek skręcenia dolegliwości reumatycznych obrzęków w postaci płynu w tkance (złamania kości) zapalenia powstałego w wyniku ukąszenia owadów Efekt działania Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g)Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g) zawiera cenne składniki aktywne w postaci wysoko skoncentrowanego wyciągu z kwiatów arniki, który pobudza krążenie, działa przeciwzapalnie oraz obkurczająco. Dzięki swoim właściwością Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g) w niezawodny sposób łagodzi ból oraz wspomaga proces gojenia. Jednocześnie Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g) jest idealna do masażu dla zmęczonych nóg. Składoleisty ekstrakt z kwiatów arniki (1:3; 5-4,5) 10,0 g, olej słonecznikowy, alkohol benzylowy 1,0g, lecytyna, phospholipid (z soi warzywnej), alkohol cetylowy, glicerol, monooleinian glicerolu 85%, woda destylowana, 1 - heksadekanol, Acidum stearinicumŚrodki ostrożnościW przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników maści, zwłaszcza arniki czy soi, produkt nie powinien być stosowany. W przypadku przedawkowania Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g) może spowodować: świąd lub zaczerwienienie skóry. Należy skontaktować się bezpośrednio z lekarzem, jeżeli pacjent podejrzewa przedawkowanie. Nie stosować na otwarte rany! Sposób użyciaMaść należy delikatnie wmasować w chore miejsce. Po aplikacji należy do dokładnie umyć ręce. Unikać kontaktu z oczami! Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g) nie powinien być stosowany u dzieci oraz młodzieży do lat 18. Może być stosowany ponad 12 miesięcy od momentu otwarcia. Przechowywać w temperaturze pokojowej po otwarciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. SchwangerschaftW okresie ciąży lub karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.Dodatkowe informacjeDo stosowania zewnętrznego w przypadku urazów, brzęków, stłuczeń, bóli mięśni i stawów.Maść z arniki Kneipp Arnika Salbe S (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Luvos heilerde 2 proszek leczniczy

41,89 
Zastosowanie Luvos Heilerde 2 proszek leczniczy (Opakowanie: 950 g)Luvos Heilerde 2 proszek leczniczy (Opakowanie: 950 g)(glinka lecznicza Luvos) stosowana jest jako maseczka do twarzy, peeling, okłady, opatrunki i zawijania, jak również do płukania i kąpieli.SkładCzysta glinka Luvos zawiera minerały krzemianu, kalcyt, trójwarstwowe minerały ilaste, skaleń i dolomit z wapień, żelazo, magnez i inne elementy. Jako mineralny produkt naturalny glinka lecznicza Lubos nie zawiera żadnych dodatków.Dodatkowe informacjeDolegliwości skórne Do leczenia wspomagającego przy: trądzik; tłusta i podrażniona skóra egzema i wysypki alergie świerzbiączka ogniskowa, łuszczyca (łagodzi świąd) cellulit Stany zapalne Do leczenia wspomagającego przy: zapaleniach jamy ustnej i przełyku, nieprzyjemnym zapachu z ust apaleniach i odciskach spowodowanych noszeniem protez zębowych zapaleniu żołądka i dróg moczowych obniżaniu gorączki oparzeniach oparzeniach słonecznych ukłuciach owadów powierzchniowym zapaleniu żył (np. żylakach) i zapaleniu naczyń chłonnych ropiejących ran małych, sączących się wrzodach dolegliwościach reumatycznych Bóle mięśni i stawów – kontuzje sportowe – Do łagodzenia bólu będącego wynikiem uderzeń zmiażdżeń skręceń Pielęgnacja skóry i włosów maseczka do twarzy Peeling Okłady na swędzącą skórę głowy z łupieżem mycie włosów Luvos Heilerde 2 proszek leczniczy (Opakowanie: 950 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Systral żel chłodzący

24,99 
Zastosowanie Systral żel chłodzący (Opakowanie: 20 ml)Systral żel chłodzący (Opakowanie: 20 ml) natychmiastowo się wchłania i przynosi ulgę. Zapewnia relaksujący i kojący wpływ na podrażnioną skórę. Likwiduje świąd i pieczenie. Stosuj w przypadku podrażnień różnego typu, przy : poparzeniach słonecznych ukąszeniach owadów drobnych oparzeniach oparzeniach spowodowanych przez meduzy odmrożeniach poparzeniach pokrzywami Efekt działania Systral żel chłodzący (Opakowanie: 20 ml)Systral żel chłodzący (Opakowanie: 20 ml) to nowoczesny preparat odpowiedni do pielęgnacji skóry podrażnionej. Zawiera aloes, alantoinę i pantenol dzięki którym natychmiast po nałożeniu przyjemnie chłodzi skórę, jednocześnie działając łagodząco i relaksując skórę. Szybko się wchłania. Jest bardzo dobrze tolerowany. Odpowiedni do wielokrotnego użytku. Skład 1 g żelu zawiera 15 mgChlorphenoxaminhydrochlorid pozostałe składniki: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol, Xanthan Gum, Panthenol Chondrus Crispus, Allantoin, Sclerotium Gum, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Phytate. Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie powinien być stosowany u niemowląt Pomimo, iż działania niepożądane nie zostały stwierdzone żel nie powinien być stosowany u kobiet w okresie ciąży oraz w okresie laktacji (nie zaleca się nakładania żelu na sutki w okresie karmienia)Sposób użyciaSmaruj żelem chorobowo zmienione obszary skóry kilka razy dziennie; Systral żel chłodzący (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Rephastasan krem do masażu

61,89 
Zastosowanie Rephastasan krem do masażu (Opakowanie: 100 g)Rephastasan krem do masażu (Opakowanie: 100 g) jest żelem przeznaczony do masażu, wykazujący działanie łagodzący i rozluźniający nadmiernie obciążone i napięte mięśnie całego ciała. Produkt może być stosowany przez wszystkie osoby doświadczające bolesnych i opuchniętych nóg związanych z nadmiernym wysiłkiem. Preparat przeznaczony jest także dla wszystkich profilaktycznie dbających o właściwe funkcjonowanie żył i mięśni. Efekt działania Rephastasan krem do masażu (Opakowanie: 100 g)Stosowanie żelu podczas masażu może przyczynić się do zniwelowania nadmiernie napiętych mięśni całego ciała. Preparat może wykazywać działanie rozluźniające nadwyrężonych stawów czy mięśni, a także łagodzić obrzęki stawowe spowodowane nadmiernym obciążeniem fizycznym. Masaż może wpłynąć pozytywnie na sprawność układu nerwowego, jednocześnie pobudzając procesy regeneracyjne organizmu. SkładSkładniki aktywne produktu: arnika, kasztanowiec, żywokost lekarski, oczar wirginijski. Waga netto: 100 g Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu. Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Sposób użyciaProdukt należy stosować przynajmniej raz dziennie, choć zwykle zaleca się stosować produkt kilka razy w ciągu dnia, aż do momentu odczuwania ciepła. Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie. Rephastasan krem do masażu (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nobilin gelenk aktiv żel

28,19 
Zastosowanie Nobilin Gelenk Aktiv żel (Opakowanie: 50 ml)Nobilin Gelenk Aktiv żel (Opakowanie: 50 ml) to preparat ziołowy, który służy do pielęgnacji stawów. Łączy wyciąg z małży z prowitaminą B5 i mentolom. Produkt zawiera niezbędne dla stawów składniki odżywcze i jednocześnie chłodzi kontuzjowane obszary. Efekt działania Nobilin Gelenk Aktiv żel (Opakowanie: 50 ml)Omułek zielonowargowy nowozelandzki (Perna canaliculus) pochodzi od tubylców z Nowej Zelandii - Maorysów. Zaobserwowano, że ci mają znacznie mniej problemów ze stawami niż ludzie z innych obszarów. Powód? Małż ma wysoką zawartość witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych omega-3 i substancji podobnych do cukru (glikozaminoglikany). Zawiera składniki odżywcze, które są potrzebne w ciele jako budulec skóry, tkanki łącznej i chrząstki. Małże są przetwarzane na proszek za pomocą naturalnego suszenia. Nobilin Gelenk Aktiv żel (Opakowanie: 50 ml) zawiera również hakorośl rozesłaną, zwaną jako Diabelski Pazur. Rośnie on na pustynnych obszarach Afryki - na przykład w Namibii. Ta niepozorna roślina ukrywa swoje cenne składniki aktywne na głębokości około 1,5 m pod ziemią, w swoich korzeniach magazynowych. Korzenie te zawierają takie składniki jak: harpagozyd, harpagid i procumbid. Prowitamina B5 (pantenol) stosowana jest głównie w przemyśle kosmetycznym ze względu na swoje właściwości pielęgnacyjne i pozytywny wpływ na skórę. Wspomaga regenerację komórek skóry. Nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Zawarty w Nobilin Gelenk Aktiv żel (Opakowanie: 50 ml) mentol daje przyjemny zapach i pozostawia uczucie świeżości po aplikacji. Mentol chłodzi skórę i łagodzi ją. SkładAQUA, ALCOHOL DENAT., PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MENTHOL, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, PERNA CANALICULUS, CARBOMER, PANTHENOL, XANTHAN GUM, Cl 75810.Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Sposób użyciaStosować na kontuzjowane i obolałe obszary, takie jak stawy: ramion, kolan, kostek. Delikatnie wmasować. Dodatkowe informacjeNie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Nobilin Gelenk Aktiv żel (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Thueringer arnikatinktur

21,39 
Thueringer Arnikatinktur (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Klosterfrau maść przeciwbólowa z arniką

28,79 
Zastosowanie Klosterfrau maść przeciwbólowa z arniką (Opakowanie: 100 g)Klosterfrau maść przeciwbólowa z arniką (Opakowanie: 100 g) to roślinny środek do miejscowego leczenia różnego typu tępych urazów. Przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego przy bólu i różnego rodzaju powikłaniach pourazowych. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie oraz zmniejsza obrzęki przy stłuczeniach, zwichnięciach i siniakach.SkładSubstancja aktywna: wyciąg z kwiatów arnikiŚrodki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, w szczególności na arnikę lub rośliny jej podobne; na uszkodzoną skórę ciała (urazy, oparzenia, rany otwarte, egzema); w trakcie ciąży oraz u dzieci do 12. roku życia. W okresie laktacji nie stosować w okolicach brodawek.Sposób użyciaMaść do użytku zewnętrznego - bezpośrednio na skórę ciała. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, stosować 2-3 razy dziennie, pasek maści długości ok. 3cm dokładnie wsmarowując w skórę.Dodatkowe informacjePo zastosowaniu dokładnie opłukać ręce bieżącą wodą. Przechowywać w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci. Po otwarciu produkt nadaje się do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy.Klosterfrau maść przeciwbólowa z arniką (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy