Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Termometry

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Bosotherm basic termometr

15,49 
Zastosowanie Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.)Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.) jest cyfrowym termometrem o niezwykłej dokładności pomiaru temperatury. W 100% wodoodporny, posiada pamięć ostatniego pomiaru, który jest wyświetlany zaraz po włączeniu zasilania, dzięki czemu można łatwo zauważyć wzrost lub spadek temperatury ciała. W wypadku gorączki, termometr wydaje krótki sygnał dźwiękowy, który informuje o podwyższonym stanie temperatury.Sposób użyciaMożliwe są następujące sposoby pomiaru temperatury: Oralny : Włączony termometr należy umieścić na co najmniej 60 sekund pod językiem - w jednym z dwóch zagłębień - tak, aby końcówka z czujnikiem stykała się bezpośrednio z tkanką. Pomiar dokonywany jest przy zamkniętych ustach i swobodnym wydychaniu powietrza nosem. Zakres prawidłowej temperatury ciała to 35,7 - 37,2 stopni Celsjusza. Doodbytniczo : Włączony termometr należy umieścić wewnątrz odbytu, umieszczając go na głębokości około 2-3 cm. Ta metoda jest najbezpieczniejsza i najbardziej odpowiednia również dla dzieci i niemowląt. Zakres prawidłowej temperatury ciała w tym wypadku wynosić będzie 36,2 - 37,7 stopni Celsjusza. Pod pachą : Uruchomiony termometr należy umieścić pod pacha na około 100sekund. Jest to najbardziej niestabilna metoda i często prowadzi do błędnych odczytów. Zakres prawidłowej temperatury ciała w tym wypadku wynosić będzie 35,2 - 36,7 stopni Celsjusza.Dodatkowe informacjeZe względów higienicznych, Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.) powinien być dezynfekowany po każdorazowym użyciu.Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Domotherm th1 termometr cyfrowy

13,19 
Zastosowanie Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.)Wodoodporny termometr cyfrowy najwyższej jakości. Wyposażony w 3-cyfrowy wyświetlacz i automatyczną pamięć ostatniego wyniku pomiaru. Wytrzymałe i oszczędne baterie (alkaliczne LR 41; 1,55V) - wyłączają się automatycznie po 10 minutach bezczynności. Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.) można stosować zarówno do pomiaru doustnego, doodbytowego (najbezpieczniejsza metoda, zalecana szczególnie w przypadku niemowląt i dzieci) jak i pod pachą. Efekt działania Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.)Termometr wydaje sygnał dźwiękowy informujący o gotowości do rozpoczęcia i przy zakończeniu pomiaru. W zależności od metody - pomiar trwa 60-90 sekund. Sposób użyciaAby włączyć termometr należy nacisnąć przycisk znajdujący się obok wyświetlacza po czym rozlegnie się krótki sygnał dźwiękowy. Równocześnie termometr wykonuje samoczynny test i na wyświetlaczu pojawi się bazowa temperatura 36,5. Urządzenie jest już gotowe do pomiaru. Wynik ostatniego pomiaru można wyświetlić trzymając przyciśnięty przycisk znajdujący się obok wyświetlacza przez około 2 sekundy. Podczas pomiaru, na wyświetlaczu miga symbol stopni Celsjusza. Po usłyszeniu krótkiego sygnału dźwiękowego, symbol powinien przestać migać i oznacza to iż w ciągu ostatnich 16 sekund pomiaru, temperatura osiągnęła maksymalną wartość - wyświetloną na wyświetlaczu. Po skończonym pomiarze należy wyłączyć termometr poprzez ponowne naciśnięcie przycisku.Dodatkowe informacjeNie upuszczać termometru - przyrząd nie jest odporny na wstrząsy. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do pomiaru temperatury ciała ludzkiego. Chronić przed ekspozycją na słońce.Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Domotherm rapid termometr cyfrowy

24,19 
Zastosowanie Domotherm Rapid termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.)Elastyczna końcówka pomiarowa sprawia, że pomiar jest szczególnie przyjemny dla użytkownika. Czas pomiaru różni się w zależności od miejsca pomiaru. Minimalny czas pomiaru w odbycie wynosi 30 sekund. Podczas pomiaru w jamie ustnej czas trwania zwiększa się do 60 sekund, od pachami - czas zwiększamy do 3 minut. Na wyświetlaczu pojawi się wynik z dwoma miejscami po przecinku. Środki ostrożnościInstrukcje bezpieczeństwa: Termometr ten jest przeznaczony wyłącznie do pomiaru temperatury ciała ludzkiego. Przed pomiarem należy sprawdzić integralność końcówki pomiarowej i wyświetlacza. Nie należy chodzić, biegać ani mówić podczas pomiaru. Nie upuszczać termometru. Nie jest on ani odporny na wstrząsy, ani na uderzenia. Termometr zawiera małe części (baterie itp.), które mogą być połykane przez dzieci. Nie pozostawiać termometru bez nadzoru dzieci. Chronić urządzenie przed wysokimi temperaturami i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie otwieraj urządzenia (z wyjątkiem wymiany baterii). Użycie poza zamierzonymi warunkami pracy może spowodować niedokładne odczyty. Termometr należy czyścić przed i po każdym użyciu. Termometr należy przechowywać w przezroczystym pudełku, gdy nie jest używany.Domotherm Rapid termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Aponorm termometr elektroniczny

12,69 
Zastosowanie Aponorm termometr elektroniczny (Opakowanie: 1 szt.)Aponorm termometr elektroniczny (Opakowanie: 1 szt.) to produkt zapewniający prosty i precyzyjny pomiar temperatury. Termometr posiada sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu pomiaru. W pamięci zapisywany jest również ostatni wynik pomiaru temperatury.Efekt działania Aponorm termometr elektroniczny (Opakowanie: 1 szt.)Dokładny wynik pomiaru uzyskiwany jest w ciągu zaledwie 60 sekund. Termometr posiada dokładność pomiarową w zakresie +/-0,1 stopnia Celsjusza.Środki ostrożnościNie upuszczać termometru - przyrząd nie jest odporny na wstrząsy. Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do pomiaru temperatury ciała ludzkiego. Sposób użyciaAutomatyczny sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu pomiaru. Na ekranie termometru pojawi się wynik pomiaru z dokładnością do +/-0,1 stopnia Celsjusza. W trakcie pomiaru temperatury nie należy chodzić, biegać ani mówić. Ze względów higienicznych termometr należy czyścić przed i po każdym użyciu.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Aponorm termometr elektroniczny (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Fieberthermometer digital m.flex.Sp.wasserdicht (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Bosotherm diagnostic fieberthermometer

154,79 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Aponorm fieberthermometer ohr comfort 4

152,39 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Veroval 2in1 infrarot-fieberthermometer

150,19 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Aponorm fieberthermometer stirn contact-free 4

150,19 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Aponorm fieberthermometer basic

9,09 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Domotherm s infrarot-ohrthermometer

161,49 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Braun thermoscan 3 infrarot-ohrthermometer

172,09 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy