Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Sprzęt medyczny

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Bosotherm basic termometr

15,49 
Zastosowanie Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.)Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.) jest cyfrowym termometrem o niezwykłej dokładności pomiaru temperatury. W 100% wodoodporny, posiada pamięć ostatniego pomiaru, który jest wyświetlany zaraz po włączeniu zasilania, dzięki czemu można łatwo zauważyć wzrost lub spadek temperatury ciała. W wypadku gorączki, termometr wydaje krótki sygnał dźwiękowy, który informuje o podwyższonym stanie temperatury.Sposób użyciaMożliwe są następujące sposoby pomiaru temperatury: Oralny : Włączony termometr należy umieścić na co najmniej 60 sekund pod językiem - w jednym z dwóch zagłębień - tak, aby końcówka z czujnikiem stykała się bezpośrednio z tkanką. Pomiar dokonywany jest przy zamkniętych ustach i swobodnym wydychaniu powietrza nosem. Zakres prawidłowej temperatury ciała to 35,7 - 37,2 stopni Celsjusza. Doodbytniczo : Włączony termometr należy umieścić wewnątrz odbytu, umieszczając go na głębokości około 2-3 cm. Ta metoda jest najbezpieczniejsza i najbardziej odpowiednia również dla dzieci i niemowląt. Zakres prawidłowej temperatury ciała w tym wypadku wynosić będzie 36,2 - 37,7 stopni Celsjusza. Pod pachą : Uruchomiony termometr należy umieścić pod pacha na około 100sekund. Jest to najbardziej niestabilna metoda i często prowadzi do błędnych odczytów. Zakres prawidłowej temperatury ciała w tym wypadku wynosić będzie 35,2 - 36,7 stopni Celsjusza.Dodatkowe informacjeZe względów higienicznych, Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.) powinien być dezynfekowany po każdorazowym użyciu.Bosotherm Basic termometr (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Hansaplast opaska elastyczna na staw kolanowy

79,59 
Zastosowanie Hansaplast opaska elastyczna na staw kolanowy (Opakowanie: 1 szt.)Inhalt: 1 Bandagestützt und wärmtfür alle größenfür Alltag und Hobbyfür links und rechtswaschbarHansaplast opaska elastyczna na staw kolanowy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Cool pack ciepłe lub zimne okłady

25,89 
Zastosowanie Cool Pack ciepłe lub zimne okłady (Opakowanie: 1 szt.)Produkt możesz stosować w przypadku wszelkiego rodzaju obrzęków, stłuczeń, przy ukąszeniach owadów, bólach mięśni, bólu głowy czy bólu zęba. Sposób użyciaZimne okłady: Przed użyciem umieść kompres w zamrażalniku na 2h. Zimny okład doskonale sprawdza się w przypadku ukąszeń, oparzeń, bólu głowy, przy gorączce i urazach sportowych Ciepłe okłady: Przed użyciem umieść okład na 2 minuty w gorącej wodzie(ok. 80°C) bądź na 30sekund w 600W kuchence mikrofalowej. Ciepłe okłady idealnie pomagają w przypadku bólu szyi, siniaków, lumbago, ból mięśni, napięcie mięśni Cool Pack ciepłe lub zimne okłady (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Wellnoise stopery do uszu

23,69 
Zastosowanie Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.)Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) w spoób bezpieczny i pewny tłumią nadmierny hałas. Chronią przed negatywnymi skutkami przebywania w nadmiernym hałasie. nadmierny hałas w miejscu pracy zapewniają spokojny sen odpowiednie w podróżach, na campingu czy szpitalu regulują również ciśnienie (np. lot samolotem) Efekt działania Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.)Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) w sposób bezpieczny zamykają światło kanału słuchowego zewnętrznego dzięki czemu chronią użytkownika przed nadmiernym hałasem, jednocześnie ułatwiając skupienie czy zapobiegając uszkodzeniu słuchu. Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) zostały wykonane z wysokiej jakości miękkiego sylikonu aptecznego. Bezpieczne i higieniczne. Odpowiednie do codziennego, wielokrotnego użytku. SkładWykonane w 100% z silikonu o medycznej jakości Środki ostrożnościOsoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników zawartych w preparacie nie powinny go stosować. Sposób użyciaUmieść Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) delikatnie w otworze kanału słuchowego i dociśnij. Aplikacja wyłącznie na uprzednio oczyszczony i osuszony kanał słuchowy. Aby usunąć Wellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) delikatnie pociągnij i wyjmij stoper. Dodatkowe informacjeprzeznaczone do wielokrotnego użytku dla zachowania maksymalnej higieny po każdym użyciu zaleca się oczyścić stoperWellnoise stopery do uszu (Opakowanie: 3X2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Freestyle lite paski testowe bez kodowania

321,19 
Zastosowanie Freestyle Lite paski testowe bez kodowania (Opakowanie: 100 szt.)Freestyle Lite paski testowe bez kodowania (Opakowanie: 100 szt.) zapewniają szybki i precyzyjny pomiar stężenia glukozy we krwi. Są szczególnie praktyczne i proste w obsłudze. Nie potrzebują kodowania. Dzięki specjalnej konstrukcji ZipWip krew jest szybciej pobierana (4 sekundy) co zwiększają komfort codziennego pomiaru Niewielka ilość krwi (już od 0,3 µL) wystarcza do przeprowadzenia testu. Jest to niezwykle ważne dla osób, które muszą dokonywać pomiaru nawet kilka razy dziennie Ryzyko niedokładnego pomiaru zredukowano do minimum W ciągu 60 sekund od pierwszego zastosowania można wykonać za pomocą tego samego paska ponownie pomiar dodając dodatkową próbkę krwi (np. gdy pobrano zbyt małą ilość) Dodatkowe informacjeFreestyle Lite paski testowe bez kodowania (Opakowanie: 100 szt.) spełniają wymagania dokładności europejskiej normy DIN EN ISO 15197 z 2013 rokuFreestyle Lite paski testowe bez kodowania (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Nasanita motylek do nosa

101,09 
Zastosowanie Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.)Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) pomaga tam, gdzie pojawia się problem. Wiele osób cierpi z powodu zaburzeń oddychania - z powodu problemów z przegrodą nosową lub skrzydełkami nosa. W takich przypadkach pomoże ci Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) - po prostu wsadź produkt do nosa, a elastyczny silikon dopasuje się do jego kształtu i ustabilizuje skrzydełka nosa od wewnątrz.Od razu nastąpi poprawa w oddychaniu przez nos. Motylek sprawi, że większa ilość powietrza będzie mogła być wdychana.Efekt działania Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) bezpieczny oraz łatwy w aplikacji może być stosowany przez alergików - wysoka kompatybilność ergonomiczny - dopasuje się do kształtu każdego nosa produkt wielokrotnego użytku (może być noszony co najmniej 6 miesięcy Problemy z oddychaniem dotyczą wielu osób. Niestety często powodem jest kształt nosa, problemy z przegrodą itp. Oddychanie przez usta nie zapewni takiego filtrowania powietrza jak oddychanie przez nos. Na dodatek może prowadzić do podrażnienia błony śluzowej gardła, krtani i oskrzeli, a także prowadzić do zwiększonej ilości infekcji. W nocy zaś trudności z oddychaniem mogą być częściowo odpowiedzialne za chrapanie.Sposób użyciaWystarczy jeden ruch aby założyć motylek - i to ty decydujesz jak długo chcesz go nosić. Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) składa się z wysokiej czystości i jakości materiałów, w związku z tym nie ma przeciwwskazań do długotrwałego noszenia produktu. Przed i po każdym użyciu należy przepłukać produkt w ciepłej wodzie. Produkt po wyschnięciu jest gotowy do użycia.Dodatkowe informacjePrzy problemach z oddychaniem.Nasanita motylek do nosa (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Leukotape classic 10 m x 375 cm biel 2206

60,09 
Leukotape Classic 10 m x 375 cm biel 2206 (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Leukotape classic 10 m x 5 cm biel 2207

78,69 
Leukotape Classic 10 m x 5 cm biel 2207 (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Saltpipe inhalator

136,59 
Zastosowanie Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.)Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.) to porcelanowy inhalator doustny z zastosowaniem w przypadku: alergii na pyłki astmy grypy oraz innych infekcji wirusowych oraz w przypadku osób; palacych tytoń chrapiących. Efekt działania Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.)Kryształki soli pochodzącej z kopalni w Praid w Transylwanii, znanej ze swoich kojących właściwości, umieszczone są pomiędzy dwoma porcelanowymi filtrami. Powietrze przez nie przenikające podczas wdechu uwalnia cząsteczki, które wnikają do układu oddechowego i rozwijają swoje działanie. Sól mioceńska zawarta w wyrobie wykazuje wysoką zawartość takich minerałów jak chlorek sodu, magnez oraz wapń. SkładZawartość mineralna soli: chlorek sodu, wapń, siarczan wapnia, chlorek magnezu, chlorek wapnia, tlenek żelaza. Zawartość opakowania: 1 porcelanowy inhalator.Środki ostrożnościW przypadku przewlekłych schorzeń układu oddechowego należy zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem produktu. Przed zastosowaniem inhalatora u dzieci należy zapoznać się z opinią lekarza. Przechowywać poza zasięgiem dzieci Chronić przed upuszczeniem. Sposób użyciaWłożyć ustnik inhalatora do ust. Wykonać spokojny i głęboki wdech przez usta, a następnie wydech przez nos. Nie należy wykonywać wydechu przez usta, ponieważ może to zaburzyć cały proces oczyszczania dróg oddechowych. Zalecany czas stosowania to 15-20 minut. Aby uzyskać najlepsze rezultacy, zaleca się używać inhalator regularnie.Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Domotherm th1 termometr cyfrowy

13,19 
Zastosowanie Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.)Wodoodporny termometr cyfrowy najwyższej jakości. Wyposażony w 3-cyfrowy wyświetlacz i automatyczną pamięć ostatniego wyniku pomiaru. Wytrzymałe i oszczędne baterie (alkaliczne LR 41; 1,55V) - wyłączają się automatycznie po 10 minutach bezczynności. Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.) można stosować zarówno do pomiaru doustnego, doodbytowego (najbezpieczniejsza metoda, zalecana szczególnie w przypadku niemowląt i dzieci) jak i pod pachą. Efekt działania Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.)Termometr wydaje sygnał dźwiękowy informujący o gotowości do rozpoczęcia i przy zakończeniu pomiaru. W zależności od metody - pomiar trwa 60-90 sekund. Sposób użyciaAby włączyć termometr należy nacisnąć przycisk znajdujący się obok wyświetlacza po czym rozlegnie się krótki sygnał dźwiękowy. Równocześnie termometr wykonuje samoczynny test i na wyświetlaczu pojawi się bazowa temperatura 36,5. Urządzenie jest już gotowe do pomiaru. Wynik ostatniego pomiaru można wyświetlić trzymając przyciśnięty przycisk znajdujący się obok wyświetlacza przez około 2 sekundy. Podczas pomiaru, na wyświetlaczu miga symbol stopni Celsjusza. Po usłyszeniu krótkiego sygnału dźwiękowego, symbol powinien przestać migać i oznacza to iż w ciągu ostatnich 16 sekund pomiaru, temperatura osiągnęła maksymalną wartość - wyświetloną na wyświetlaczu. Po skończonym pomiarze należy wyłączyć termometr poprzez ponowne naciśnięcie przycisku.Dodatkowe informacjeNie upuszczać termometru - przyrząd nie jest odporny na wstrząsy. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do pomiaru temperatury ciała ludzkiego. Chronić przed ekspozycją na słońce.Domotherm Th1 termometr cyfrowy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Combur 5 test hc paski testowe do moczu

32,79 
Zastosowanie Combur 5 Test Hc paski testowe do moczu (Opakowanie: 10 szt.)Ludzki organizm w wielu wydzielanych przez siebie substancjach fizjologicznych pozostawia sygnały o problemach związanych ze swoim funkcjonowaniem. Dlatego też warto możliwie jak najczęściej kontrolować niektóre z nich, a szczególnie mocz, ponieważ to on często jest sygnałem przy wielu trudnych do wykrycia schorzeniach. Okazuje się bowiem, że to właśnie dzięki takim badaniom można szybko wykryć choroby nerek, dróg moczowych oraz wykryć wysoki poziom cukru. Aby móc tego teksty wykonywać w domowym zaciszu polecamy Combur 5 Test Hc paski testowe do moczu (Opakowanie: 10 szt.), które pozwalają na uzyskanie wskazówek nawet przy takich schorzeniach, przy których nie występują żadne wyraziste objawy. Kontrolując poziom glukozy, białka, azotynu, leukocytów i erytrocytów możesz szybko rozwiać swoje podejrzenia dotyczące gorszego stanu zdrowia. Combur 5 Test Hc paski testowe do moczu (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Medi 7 uno dozownik lekarstw – na 7 dni

19,09 
Zastosowanie Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.)Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.) jest nowym na polskim rynku medycznym i farmaceutycznym, bardzo praktycznym w codziennym użyciu dozownikiem do przyjmowania leków w formie kapsułek, pigułek oraz tabletek. Dozownik polecany jest szczególnie tym osobom, które muszą przyjmować leki przez cały tydzień, codziennie i w określonych porach dnia. Dozownik składa się z dużej prowadnicy oraz siedmiu szufladek, z których każda przyporządkowana jest do konkretnego dnia tygodnia. Szufladki podzielone są na pory dnia, w których przyjmować należy konkretne leki. Dozownik ma mały, poręczny i wygodny wymiar oraz kształt, można go używać również w podróży. Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.) jest dostępny w sprzedaży za pośrednictwem apteki internetowej Apo-Discounter. Medi 7 Uno dozownik lekarstw - na 7 dni (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Ketostix paski testowe

34,99 
Zastosowanie Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.)Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) umożliwiające samodzielną obserwację obecności oraz stężenia ciał ketonowych w moczu podczas prowadzenia anabolicznej diety. Wartości te mogą być odczytywane w odniesieniu do tabeli kolorów w ciągu 15 sekund. W diecie anabolicznej lub innych dietach niskowęglowodanowych drastycznie spada wydzielanie insuliny przez organizm, co stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej (lipoliza) - wiąże się to ze zwiększeniem rozpadu kwasów tłuszczowych do związków ketonowych, które służą do zasilania w energię. To również jest przyczyną zwiększonego wydzielania ketonów w moczu.Sposób użyciaKorzystanie z Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) umożliwia na samodzielne badanie stężenia ketonu w moczu, który dostarcza informacji na temat aktualnego stanu metabolicznego organizmu. Najbardziej odpowiednią porą dnia jest rano - próbka pierwszego moczu jest najczystsza. Wówczas test jest najbardziej wiarygodny a wynik właściwy. Pomiary mogą być wykonywane co parę dni lub codziennie - to zależy od indywidualnych uwarunkowań. W przypadku osób chorych na cukrzyce zaleca się wykonanie pomiaru 2 godziny po wstrzyknięciu insuliny. To jak długo trzeba czekać na wyniki uzależnione jest od indywidualnych uwarunkowaniach danej osoby. Przy regularnym stosowaniu Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) czasu można wyznaczyć stosunkowo dokładnie. Po kontakcie z pola z moczem na paskach testowych pojawia się odpowiednia informacja według pojawiającego się koloru. Za pomocą tablicy kolorów, wartości mogą być odczytane po 15 sekundach.Dodatkowe informacjeZaleca się zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.Ketostix paski testowe (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Strzykawka do lewatywy rozmiar 2 1/4

14,99 
Strzykawka do lewatywy rozmiar 2 1/4 (Opakowanie: 85 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Sterican Kan.luer-lok 090x40mm igła roz. 1 żółta (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Sterican Kan.luer-lok 080x40mmigła roz. 2 zielona (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy