Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Pure Encapsulations

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Kupfer kupfercitrat kapsułki

82,79 
Zastosowanie Kupfer Kupfercitrat kapsułki (Opakowanie: 60 szt.)Kupfer Kupfercitrat kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety zawierający cytrynian miedzi – pierwiastek ważny dla organizmu ludzkiego. Preparat przyczynia się do utrzymania prawidłowej tkanki łącznej w organizmie, metabolizmu energetycznego i funkcjonowania wielu układów.Efekt działania Kupfer Kupfercitrat kapsułki (Opakowanie: 60 szt.)Kupfer Kupfercitrat kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) zawiera miedź, która jest niezbędna dla systemów biologicznych. Jest przechowywana głównie w kościach, mięśniach i wątrobie. Niedobór miedzi może mieć wpływ na zaopatrzenie komórek w energię, wykorzystanie tlenu i prawidłowy metabolizm komórkowy. Diagnostyka laboratoryjna często wykazuje wysoki poziom miedzi we krwi w przypadku infekcji, stresu lub stanu zapalnego, chociaż w komórkach występuje jej niedobór. Pierwiastek ma właściwości antyoksydacyjne, wpływa na prawidłową pigmentację skóry i działanie układu nerwowego. Wspiera układ odpornościowy. SkładWypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, cytrynian miedzi. Zawartość w 1 kapsułce: cytrynian miedzi: 12,7 mg, w tym: miedź: 2 mg (200%*). *%RWS – referencyjna wartość spożycia Masa netto: 12 g. Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu. Nie stosować dłużej niż 8 tygodni. Sposób użyciaPrzyjmować 1 kapsułkę dziennie do posiłku. Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej, dziennej ilości do spożycia. Produkt nie zawiera laktozy, fruktozy i glutenu. Kupfer Kupfercitrat kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Mineral 650a kapsułki

90,09 
Zastosowanie Mineral 650A kapsułki (Opakowanie: 90 szt.)Mineral 650A kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) to suplement diety zawierający organiczne minerały i pierwiastki śladowe, które są niezbędne dla funkcjonowania układu nerwowego, przy budowie kości oraz biorą udział w regulowaniu równowagi elektrolitowej. Efekt działania Mineral 650A kapsułki (Opakowanie: 90 szt.)Minerały i pierwiastki śladowe są wydalane przez pot (np. podczas uprawiania sportu), co może prowadzić do zwiększonego zapotrzebowania na nie. Spożywanie odpowiednich mikroelementów może być wówczas korzystne. Mineral 650A kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) zawiera magnez, wapń i potas, które przyczyniają się do zrównoważenia bilansu elektrolitowego. Magnez przyczynia się do utrzymania równowagi elektrolitowej. Wapń, mangan i cynk pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Żelazo pomaga zmniejszyć zmęczenie oraz uczestniczy w procesie tworzenia się komórek krwi. Cynk przyczynia się do utrzymania normalnego metabolizmu kwasowo-zasadowego, a wapń, potas i magnez do prawidłowego funkcjonowania mięśni. SkładZawartość składników odżywczych w porcji dziennej (3 kapsułki): wapń: 150 mg (19%*), magnez: 125 mg (33%*), chrom: 100 mcg (250%*), żelazo: 5 mg (36%*), jod: 50 mcg (33%*), miedź: 1 mg (100%*), mangan: 2 mg (100%*), selen: 100 mcg (182%*), cynk: 12,5 mg (125%*). *%RWS – referencyjna wartość spożycia Składniki: cytrynian magnezu, cytrynian wapnia, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, cytrynian potasu, pikolinian cynku, przeciwutleniacz: palmitynian askorbylu, cytrynian żelaza, metionina selenu, cytrynian miedzi, cytrynian manganu, jodek potasu, pikolinian chromu. Masa netto: 70 g Środki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety. Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty. W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem. U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmować trzy razy dziennie po jednej kapsułce do posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej, dziennej ilości do spożycia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Produkt nie zawiera laktozy, glutenu i fruktozy. Nadaje się do stosowania przy diecie wegańskiej.Mineral 650A kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Kwercetyna w kapsułkach

118,29 
Zastosowanie Kwercetyna w kapsułkach (Opakowanie: 60 szt.)Suplement diety Kwercetyna w kapsułkach (Opakowanie: 60 szt.) nie zawiera laktozy, fruktozy, glutenu, sztucznych barwników ani aromatów. Kwercetyna w kapsułkach (Opakowanie: 60 szt.) opiera się na wysokiej jakości, naturalnych i czystych substancjach. Najwyższe standardy jakości gwarantują, że składniki są możliwie jak najlepiej przyswajane i mają optymalną biodostępność. Efekt działania Kwercetyna w kapsułkach (Opakowanie: 60 szt.)Kwercetyna jest wtórną substancją roślinną, przypisywaną do grupy flawonoidów. Do właściwości kwercetyny zalicza się m.in. wzmocnienie naczyń krwionośnych, ich ochronę przed złym cholesterolem, przeciwdziałanie zakrzepom krwi, spowolnienie procesów starzenia oraz działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne. SkładKwercetyna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza. Waga netto: 28 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej. Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty. W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem. Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: 2 kapsułki 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Kwercetyna w kapsułkach (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Pure encapsulations kapsułki

141,19 
Zastosowanie Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.)Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety zbilansowanej, służący zoptymalizowaniu gospodarki mikroelementami w organizmie, a tym samym właściwemu zaopatrzeniu w mikroelementy wszystkich organów i tkanek. Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) pozwala zapobiec wszelkiego rodzaju komplikacjom zdrowotnym, które mogą być spowodowane niedoborem mikroelementów. Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) nie zawiera żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego, co czyni go suplementem odpowiednim również dla osób stosujących dietę wegańską. Efekt działania Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.)Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) dostarcza organizmowi czystej postaci tripeptydów zredukowanego glutanionu. Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) stanowi przy tym suplement o właściwościach przeciwutleniających, który spowalnia proces obumierania komórek, zwiększając w ten sposób trwałość i żywotność poszczególnych organów i tkanek, co objawia się zmniejszonym ryzykiem zaistnienia ich ewentualnych schorzeń i dolegliwości. Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) to w istocie kompleks aminokwasów L-cysteiny, kwasu L-glutaminowego i L-glicyny, gwarantujący właściwe zaopatrzenie całego organizmu w niezbędne mikroelementy. SkładSubstancja działająca: zredukowany L-glutanion. Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), hydroksypropylometyloceluloza (powłoka kapsułki). Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Sposób użyciaPrzyjmować 2 razy dziennie, po 1 kapsułce, pomiędzy głównymi posiłkami. Dodatkowe informacjeProdukt jest suplementem diety i nie może stanowić substytutu żadnego z jej zróżnicowanych elementów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pure Encapsulations kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie Pure Encapsulations Calcium Magnesium kapsułki (Opakowanie: 90 szt.)Pure Encapsulations Calcium Magnesium kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) to suplement diety z wysoką zawartością wapnia i magnezu w składzie skierowany głównie dla osób z niedoborami tych elementów w organizmie. Suplement może być spożywany przez osoby z problemami dotyczącymi metabolizmu energetycznego i mięśni. Produkt mogą spożywać także osoby narażone na ryzyko degradacji tkanki kostnej lub zębowej wynikającej z niedoborów wapnia. Efekt działania Pure Encapsulations Calcium Magnesium kapsułki (Opakowanie: 90 szt.)Suplement diety może wspierać prawidłowe procesy skurczowe i rozkurczowe komórek mięśniowych w organizmie, a także wpływać pozytywnie na ogólne funkcjonowanie mięśni. Produkt może ograniczyć ryzyko występowania problemów z metabolizmem energetycznym i wspierać utrzymywanie poprawnego bilansu elektrolitowego. Spożywanie suplementu może przyczynić się do poprawnego przekazywania sygnału pomiędzy komórkami nerwowymi. SkładZawartość składników odżywczych w dawce dziennej (1 kapsułka) / % RWS: Cytrynian magnezu: 2304 mg, w tym: magnez: 320 mg Cytrynian wapnia: 1576 mg, w tym: wapń: 320 mg Pełny skład produktu: cytrynian magnezu, cytrynian wapnia, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza, przeciwutleniacz: palmitynian askorbylu. Masa netto: 102 g Środki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia. Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej. Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej są 4 kapsułki. Kapsułki należy przyjmować 2 razy dziennie po 2 sztuki. Kapsułki należy popić odpowiednią ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.Pure Encapsulations Calcium Magnesium kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Rhodiola rosea kapsułki

102,09 
Zastosowanie Rhodiola Rosea kapsułki (Opakowanie: 90 szt.)Rhodiola rosea (złoty korzeń) jest soczystą rośliną, tradycyjnie stosowaną w ziołolecznictwie od wieków. Wspomaga uczenie się, poprawia koncentrację i pamięć. Dodaje energii i poprawia nastrój, łagodzi napięcie nerwowe i uodparnia organizm na stres. Ponadto wzmacnia system immunologiczny i zwiększa wydolność fizyczną i umysłową. Rhodiola Rosea kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) opiera się na wysokiej jakości naturalnych, czystych substancjach. Spełnia najwyższe możliwe standardy jakości, które gwarantują, że użyte składniki są maksymalnie kompatybilne i optymalnie wchłaniane. Stosunek rozawin i salidrozydów wynosi 3:1. Produkt nie zawiera laktozy, fruktozy i glutenu. Wolny od ukrytych dodatków, gwarantuje najwyższą jakość mikroelementów, optymalny pobór w ciele. Jest odpowiedni dla alergików.SkładEkstrakt z korzenia róży (Rhodiola rosea), wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza. Średnia zawartość składników Informacja żywieniowa / Porcja 1 kapsułka Rozawiny / 3 g Salidrozydy / 1 g Waga netto: 90 tabletek / ℮ 23 g Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku znanej alergii lub nietolerancji któregoś ze składników. Zalecane dzienne spożycie nie powinno być przekraczane. Sposób użycia1 kapsułka dziennie między posiłkami.Dodatkowe informacjePrzechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Produkt nie zastępuje zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Chronić przed dziećmi. Rhodiola Rosea kapsułki (Opakowanie: 90 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Pure encapsulations vitamin c kapseln

128,39 
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
dostępny od ręki
0
Dodaj do porównania
Rozdać
2 miesiące temu

Pure encapsulations brokkoli plus kapseln

104,69 
dostępny od ręki
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy