Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa

Prebiotyki

Dokarmianie dobrych bakterii w organizmie odbywa się przez składniki o nazwie Prebiotyki

Filtr

Aktywne filtry

Przedział cen

0
Dodaj do porównania
F-CHLORELLA_60_porcji
Rozdać
5 lat temu

F-CHLORELLA

Suplement diety F-CHLORELLA zawiera chlorellę z alg morskich w formie proszku. Suplement diety F-CHLORELLA uzupełnia dietę w białko. Naturalnie chlorella zawierawiele witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i chlorofilu.
0
Dodaj do porównania
F-CALCIUM_D3_60_porcji
Rozdać
Suplement diety F-CALCIUM D3 zawiera wapń (cytrynian) oraz witaminę D3 z lanoliny w formie proszku. Wapń wraz z witaminą D wspomagają utrzymanie zdrowych kości i zębów. Wspierają również funkcjonowanie układu mięśniowego. Witamina D pomaga we wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia a także w utrzymaniu jego prawidłowego poziomu we krwi.
0
Dodaj do porównania
Rozdać
5 lat temu

F-COLLAGEN FLEX

Suplement diety F-COLLAGEN FLEX zawiera kolagen oraz witaminę C w formie proszku. Suplement diety F-COLLAGEN FLEX uzupełnia dietę w kolagen, który jest naturalnym składnikiem budulcowym stawów. Dodatkowo witamina C wspomaga produkcję kolagenu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki
0
Dodaj do porównania
F-COLLAGEN_ZINC_30_porcji
Rozdać
5 lat temu

F-COLLAGEN ZINC

58,46 
Suplement diety F-COLLAGEN ZINC uzupełnia dietę w kolagen, który jest naturalnym składnikiem budulcowym skóry. Dodatkowo cynk wspomaga zachowanie zdrowych włosów, skóry i paznokci.
0
Dodaj do porównania
F-FERR_C_60_porcji
Rozdać
Suplement diety F-FERR C zawiera żelazo (fumaran), witaminę C oraz sproszkowany sok z korzenia buraka w formie proszku. Żelazo wspomaga prawidłowy transport tlenu w organizmie oraz produkcję czerwonych krwinek i hemoglobiny. Żelazo przyczynia się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina C zwiększa przyswajalność żelaza.
0
Dodaj do porównania
F-FOLIC_ACID_400_60_porcji
Rozdać
Suplement diety F-FOLIC ACID 400 uzupełnia dietę w kwas foliowy. Niski poziom folianów u matki jest czynnikiem ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej płodu. Korzystny efekt występuje przy suplementacji 400 µg kwasu foliowego dziennie przez co najmniej 1 miesiąc przed i 3 miesiące po zapłodnieniu.
0
Dodaj do porównania
F-INULIN_60_porcji
Rozdać
Suplement diety F-INULIN zawiera inulinę z korzenia cykorii (błonnik pokarmowy) w formie proszku.
Błonnik wspomaga prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz przyczynia się do przyspieszenia pasażu jelitowego.
0
Dodaj do porównania
F-LECITHIN_60_porcji
Rozdać
Suplement diety F-LECITHIN zawiera lecytynę słonecznikową w formie proszku. Uzupełnia dietę w lecytynę.
Sklep:  Nat
0 z 5
0
Dodaj do porównania
F-MAG_B6_60_porcji
Rozdać
Suplement diety F-MAG B6 zawiera magnez (cytrynian) oraz witaminę B6 w formie proszku. Magnez wspomaga działanie układu mięśniowego oraz nerwowego. Magnez
i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
0
Dodaj do porównania
czystek-myvita-500g
Rozdać
5 lat temu

CZYSTEK 500g

29,91 
0
Dodaj do porównania
blonnik-blonmix-myvita-1000g-blonnik-naturalny
Rozdać
BŁONNIK BŁONMIX 1000g (BŁONNIK NATURALNY)
0
Dodaj do porównania
ksylitol-finski-myvita-cukier-z-brzozy-1000g
Rozdać
5 lat temu

KSYLITOL FIŃSKI – CUKIER BRZOZOWY

55,07 
KSYLITOL FIŃSKI (CUKIER BRZOZOWY) 1000g
0
Dodaj do porównania
Rozdać
5 lat temu

NASIONA CHIA 1000g

25,00 
NASIONA CHIA 1000g
0
Dodaj do porównania
Rozdać
Zastosowanie: krwiowylew, miażdżyca, zawał serca,  paraliż, nadciśnienie, zaflegmienie organizmu, rozedma płuc, astma. PROBLEMY  MÓZGOWE. UKŁADY SERCOWY, NACZYNIOWY i PŁUCNY.REGENERATOR PŁUC NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI  !!!!
Pozawałowa i poudarowa formuła, oczyszczenie krwi, pulmonologia.
0
Dodaj do porównania
MIAO_MIAO_BING_TUI_RE_TIE_kr35p819
Rozdać
Nowoczesny plaster przeciwgorączkowy i przeciwbólowy! Plastry nasączone wysoce molekularnym roztworem z ekstraktów z roślin. Dodatni ładunek jonów srebra powoduje ich przyciąganie do  mikrobów, a osadzając się na błonie komórkowej zarazków, blokuje enzymy  niezbędne do ich rozmnażania.
0
Dodaj do porównania
SPECIAL_TWO_180
Rozdać
Mega kompleks witamin, makro i mikro-elementów, enzymów, aminokwasów, ziół i alg,pierwiastków. NIE TYLKO DLA WEGETARIAN !!!!!!  Jest to najlepszy z istniejących suplementów dla osób ze zwiększonym  zapotrzebowaniem na składniki odżywcze. Oprócz witamin i minerałów, suplement  zawiera zestaw enzymów, aminokwasów, ziół i alg, które w synergiczny sposób  wspomagają wchłanianie i wykorzystanie wszystkich substancji czynnych.
Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy